Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2010 o 15:21, EmperorKaligula napisał:

dlatego az do exp share''a nie warto sie bawic w trening takich pokow ;) za duzo czasu


Dokłądnie, planuje sobie oba exp share''y z ruby i LG przenisc do Platynki i będzie czadersko, pewnie poczuję się jak cziter xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 19:02, Slayer_Watti napisał:

Dobra,mam tego Slowpoke''a z King''s Rock''iem,tak że możesz mi podać friend code to
się wymienimy.


Jeszcze mi nie doszła platynka w mordę :/ Schowaj do boxa, a jak wszystko bedzie gotowe dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:04, Ichibanboshi-kun napisał:

> Dobra,mam tego Slowpoke''a z King''s Rock''iem,tak że możesz mi podać friend code
to
> się wymienimy.

Jeszcze mi nie doszła platynka w mordę :/ Schowaj do boxa, a jak wszystko bedzie gotowe
dam znac ;)


Ok,poczekam.W tym czasie mogę trochę tego Slowpoke''a podexpić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam looknąć na serebii albo gdzieś po nowe screeny z Poke B&W. Pokazano trochę większy kawałek miasta, dzięki czemu widzimy więcej trójwymiaru na mapie świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić swojej dziewczynie DSi i zastanawiam się nad grami...Ona lubi tylko platformówki w stylu Mario. Co polecacie? Mega Man i tym podobne odpadają...nie jej klimaty, ona woli coś...lżejszego;)
Pierwszy tytuł już znalazłem. Kirby : Squeak Squad;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 01:19, Longer napisał:

Pierwszy tytuł już znalazłem. Kirby : Squeak Squad;p


Kirby Ultra star(czy coś takiego), Yoshi Island, New Super Mario Bros, Pokemon Dash, Cooking Mam 3(super to jest xD), Picross 3D? i może Laytony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 01:29, Ichibanboshi-kun napisał:

> Pierwszy tytuł już znalazłem. Kirby : Squeak Squad;p

Kirby Ultra star(czy coś takiego), Yoshi Island, New Super Mario Bros, Pokemon Dash,
Cooking Mam 3(super to jest xD), Picross 3D? i może Laytony?


New Super Mario już mam, pozostałe tytuły sprawdzę. Dzięki wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 01:19, Longer napisał:

Chce kupić swojej dziewczynie DSi i zastanawiam się nad grami...Ona lubi tylko platformówki
w stylu Mario. Co polecacie? Mega Man i tym podobne odpadają...nie jej klimaty, ona woli
coś...lżejszego;)
Pierwszy tytuł już znalazłem. Kirby : Squeak Squad;p


wszystkie Castlevanie - klimacik moze nie za bardzo radosny, ale jest duzlo latwiejsza i przyjemniejsza niz uber trudne mega many ;)
Metal Slug 7 - wiadomo, sam fun :)
Giana Sisters DS - klasyczny platformer, swietna sprawa
The Legendary Starfy - jak nie lubie platformowek to ta mnie bardzo wciagnela :)
i pomyslalbym nad M&L Partners in Time/Bowser''s inside story. Mix platforera (w koncu to mario & lugii :D) i zrecznosciowki - a do tego KAPITALNY humor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry z Professor Layton i Phoenix Wright wciągają jak bagno, a do tego można dorzucić bardzo fajne gry muzyczne jak Rhythm Paradise i Elite Beat Agents.

@EmperorKaligula skoro wspomniałeś o Castlevani to podobno robią nowy tytuł dla DSa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:37, Dzikq napisał:

Wszystkie gry z Professor Layton i Phoenix Wright wciągają jak bagno


nie bardzo trafiles w to o co prosil ;)

Ona lubi tylko platformówki w stylu Mario. Co polecacie? ;)

Dnia 21.04.2010 o 13:37, Dzikq napisał:

@EmperorKaligula skoro wspomniałeś o Castlevani to podobno robią nowy tytuł dla DSa:>


nic nie slyszalem, jakies linki z informacjami ? Wiem tylko o gniocie na konsole stacjonarne w 3D tylko ktory bedzie wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 07:12, EmperorKaligula napisał:

wszystkie Castlevanie - klimacik moze nie za bardzo radosny, ale jest duzlo latwiejsza
i przyjemniejsza niz uber trudne mega many ;)


Eeeee co masz do MegaMan''ów?? MegaMan''y są the best i tyle. Niech się Castlevania chowa przez Battle Networkiem..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:09, Piotrbov napisał:

Eeeee co masz do MegaMan''ów?? MegaMan''y są the best i tyle. Niech się Castlevania chowa
przez Battle Networkiem..


... bylo pytanie o platformowe gry i komentowalem tytuly takie jak Mega Man ZX, Mega Man Zero - platformowki, a nie serie karciankowa (ktora z czesci na czesc jest coraz gorsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:49, EmperorKaligula napisał:

... bylo pytanie o platformowe gry i komentowalem tytuly takie jak Mega Man ZX, Mega
Man Zero - platformowki, a nie serie karciankowa (ktora z czesci na czesc jest coraz
gorsza)


A ja mówiłem ogólnie również o tych platformówkowych, które też są świetne. A co do tych "karcianych" to Battle Networki były świetne ( wszystkie części ), a te StarForcy, już były średniawe ( pierwsza część jako tako trzymała poziom )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:58, EmperorKaligula napisał:

Ona lubi tylko platformówki w stylu Mario. Co polecacie? ;)


Ale tych gier nie da się nie luić, więc i ja je już poleciłem ;) A te z M&L darowałem sobie, bo w zasadzie to wszystkie strony określają to to jako rpga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować