Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 01:16, Abomek napisał:

Przeca na allegro jest...

Faktycznie, nie widziałem wcześniej

Dnia 10.08.2010 o 01:16, Abomek napisał:

IMO jak masz grac na rozwalonym DSie to lepiej bawic sie w emulowanie.

NIe, nie ma tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 01:16, Abomek napisał:

IMO jak masz grac na rozwalonym DSie to lepiej bawic sie w emulowanie.


Nie do końca. Prawdę mówiąc w DQ górny ekran nie jest za bardzo potrzebny, tam tylko się wyświetla mapa i animacje walki i nic poza tym. Cała gra dzieję się na dolnym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrbov, a tworzenie postaci i jej podgląd?


Słuchajcie, tak sobie dizś wydumałem. Co powiecie na Comiesięczną Ligę Pokemon? Dlaczego comiesięczną? Już odpowiadam.
Byłbym organizatorem, fundowałbym nagrody, dlatego pozwoliłem sobie wymyślić taki oto rodzaj turnieju.

Nie gramy zwykłymi teamami(no, może od czasu do czasu). Turnieje mają na celu zapewnić nam czystą zabawę. Z tego też powodu postanowiłem zaproponować wam urozmaicenie.
Pierwsze sparingi odbyłyby się z teamami zbudowanymi na Eevee''m oraz jego ewolucjach.
Następne dla przykłądu, wyłącznie na pokemonach ognistych.
Kolejne na smokach, jeszcze następne na latających, kolejne na pokach nie wiekszych niż trener, następne z pokami dostepnymi wyłącznie w safari zone, jesszcze inne wyłącznie na pokach z wąsami etc
Chodzi o to, żeby to było ciekawe. Owszem, adrenaliny dostarczają teamy na naszych ukochanych wybrańcach, Wspaniałej Szóstce, więc i takie sparingi organizowane by były.

Dlatego też byłaby to comiesięczna liga, ażeby każdy z nas miał czas na przygotowanie sześciopaków.

Ze spraw organizacyjnych.
Nagrody nie byłyby duże, po prostu pierwsza trójka miałaby możliwość wyboru przedmiotu/ów z marta w Pokach Platinum do 10k Y - wybaczcie, nie posiadam ani HG ani SS.
Co 5 miesięcy byłaby tłustsza nagroda, np Exp Share, jestem w stanie zaczynać Leaf Green kilka razy i po prostu go przenosić ;)
Jeśli byliby chętni(licze na was! Piotrbov, Slayer, Gothicsheep, Hellmut!)to liczę, ze będzie nas conajmniej 5. najlepiej by było jakby była pełna 8.
Założyłbym gramsajta, na którego wszyscy uczestnicy otrzymaliby hasło i dowolnie aktualizowali, lub przedstawiali pomysły etc.

Zatem, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Zatem, co o tym myslicie?

Co ja o tym myślę? Bardzo fajny pomysł! Co prawda moje HeartGold (jak i całe DSi ^^) jest dopiero w drodze, i minie jeszcze parę tygodni zanim będę mógł w ogóle myśleć o wyzywaniu kogokolwiek z forum na pojedynek, ale biorąc pod uwagę, że o organizatora (i sponsora :P) nie musimy się martwić, to pomysł jest trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

@Piotrbov, a tworzenie postaci i jej podgląd?


Tworzenie postaci jest ok. To jak ma wyglądać postać wybiera sie na dolnym ekranie, lecz podgląd postaci ( przy tworzeniu ) jest na górnym

Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Słuchajcie, tak sobie dizś wydumałem. Co powiecie na Comiesięczną Ligę Pokemon? Dlaczego
comiesięczną? Już odpowiadam.


Jestem za.

Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Byłbym organizatorem, fundowałbym nagrody, dlatego pozwoliłem sobie wymyślić taki oto
rodzaj turnieju.


Fundował nagrody... Śmiechowo ;)

Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Zatem, co o tym myslicie?


Ogólnie jestem za, a co do nagród, to ja myślałem, że to będą jakieś przelewy na konto, lub coś w tym rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajcarz, przelewy na konto ;)

Też mi się śmiać chciało jak myślałem o tym fundowaniu, ale jakieś wynagrodzenie być musi ;D Postaram się jeszcze międzyczasie wybreedować fajnego poki które dany przedmiot będą przenosić :)

Hellmut, spoko, do pierwszego - o ile się odbędzie - turnieju pewnie jeszcze minie czas. Póki co cieszę się na pierwszy odzew i zobaczymy kto jeszcze przemówi, Emperor Kaligula? Ty również posiadasz poki, prawda? :) Abom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

@Piotrbov, a tworzenie postaci i jej podgląd?


Słuchajcie, tak sobie dizś wydumałem. Co powiecie na Comiesięczną Ligę Pokemon? Dlaczego
comiesięczną? Już odpowiadam.
Byłbym organizatorem, fundowałbym nagrody, dlatego pozwoliłem sobie wymyślić taki oto
rodzaj turnieju.

Man ty chyba czytasz w moich myślach,sam chciałem nawet kiedyś coś takiego zaproponować,ale nie byłem pewien jak się przyjmie.A co do udziału to oczywiście zawsze jestem gotowy na dobrą walkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie nas conajmniej 5. to myśle że możemy już się zgadać na jakich teamach gramy oraz kiedy.
Szkoda, żę nie można nagrywać walk :D

@Slayer

Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że w opisie Beatelsów masz :D - a raczej jednego, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl super, popieram inicjatywe jak najbardziej, tylko ze jest maly problem - wifi nie mam. ;d

A nie wiem czy oplaca mi sie do domu kupowac router, skoro w pazdzierniku wynosze sie do Wawy i tam bede dzialal w tej sprawie. Kiedys na allegro widzialem Nintendo USB WiFi Connector w dosc atrakcyjnej cenie, szkoda ze juz tego w ogole nie wystawiaja. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:39, gothicsheep napisał:

Pomysl super, popieram inicjatywe jak najbardziej, tylko ze jest maly problem - wifi
nie mam. ;d

Ja też nie - ewentualne turnieje rozgrywałbym w pobliskiej pizzerii :P

A tak w ogóle, dnia wczorajszego przeszedłem z "teorii" tego tematu (tylko gadanie) do praktyki - bialutki DSi z dwiema grami jest już u mnie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, to jeszcze póki co zaczekamy może ktoś jeszcze chętny się pojawi i zaczniemy rozmawiać o pierwszym turnieju :)

@Hellmut. @Gothicsheep, a biblioteka nie ma żadnego wi-fi czy coś :D? Może jakiś hot spot?

@Slayer masz może Chimecho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:23, Hellmut napisał:

Btw zabawa Pokewalkerem strasznie przypomina Tamagotchi, Ich liebe Das :P


Taaa... A ja od dwóch miesięcy siedzę w jednej lokacji i poluje na Pikachu, który ma Fly''a. Na 45 złapanych Pikachu, mam tylko 4 z surfem i 0 z Flyem. To jest totalna udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:30, Slayer_Watti napisał:

Nie,ale mogę złapać na specjalne życzenie ;p

Super, dzieki :D
Gdyby mi działało po ludzku Ruby na DSie to bym głowy Ci nie zawracał :( przynajmniej Leaf green działa.

@Hellmut
Dosłownie Hot xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 11:42, Ichibanboshi-kun napisał:

@Hellmut. @Gothicsheep, a biblioteka nie ma żadnego wi-fi czy coś :D? Może jakiś hot
spot?

Szczerze watpie, ze w moim marnym miescie znajde jakis hot-spot. No ale z drugiej strony, nie zaszkodzi sie poorientowac. Jak cos znajde, dam znac.

Hellmut, szostka juz wybrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:50, gothicsheep napisał:

Szczerze watpie, ze w moim marnym miescie znajde jakis hot-spot. No ale z drugiej strony,
nie zaszkodzi sie poorientowac. Jak cos znajde, dam znac.

Też tak o moim zadupiu myslałem, a tu nagle! PRzed biblioteką 512kb/s xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:50, gothicsheep napisał:

Hellmut, szostka juz wybrana?

Oczywiście, i to w kilku wariantach. Obecnie skłaniam się ku takiemu:

- Meganium,
- Ariados,
- Umbreon,
- Houndoom,
- Raichu/Magneton/Electrode (tutaj nie wiem jeszcze, co wybrać),
- Skarmory (konieczny będzie handelek z SS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować