Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 02:32, Ichibanboshi-kun napisał:

W oczekiwaniu postanowilem posprawdzać filmiki o 3DSie.
Ku memu zdziwieniu dowiedziałem się czegoś nowego.
Wiedzieliście, że 3DS będzie obsługiwał wszystkie gry z NESa i SNESa? TO jeszcze nic,
wszystkie je będzie można obejrzeć w 3D.

WOW,o ile podczas naszej ostatniej rozmowy tylko rozważałem kupno 3DS,to tą informacją przekonałeś mnie do 100% kupna konsolki ;p Oj już się nie mogę doczekać TLoZ A Link Link to the Past,no i oczywiście Final Fantasy VI (byleby zostawili przerażający ośmiobitowy śmiech Kefki XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:50, Dzikq napisał:

Jak coś to tutaj jest lista dostępnych klasyków na obecną chwile: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Virtual_Console_games_(PAL_region)

O,dzięki.Sprawdziłem i z tej listy wynika,że TLoZ Link to the Past jest dostępny,ale już FF VI nie (chyba że coś przeoczyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:20, Ichibanboshi-kun napisał:

> to the Past,no i oczywiście Final Fantasy VI (byleby zostawili przerażający ośmiobitowy

> śmiech Kefki XD)

OSobiście wolę wersję GBA ;)


Eee tam,obie wersje są dobre,ale do tej ze SNES''a mam jakiś dziwny sentyment ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu skonczylem Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth ^^ na raty gralem, sprawa i przerwa dluzsza. w skrocie: REWELACJA 12/10 :) wszystko w tej grze takie jak powinno byc (poza chwilami naciaganymi dialogami - ale jakos trzeba uzasadnic pojedynek na argumenty w terenie) No i ta genialna sciezka dzwiekowa - 2 godzinna uczta, same nowe utwory - w poprzednich czesciach serii byly coraz to nowsze aranzacje duzej czesci utworow. Fabularnie mistrz (swietne zonglowanie czasem) i wszystko sensowne, dialogi tez na wysokim poziomie. Gameplay rozbudowano - chodzimy po pomieszczeniach, klikamy na przedmioty, uzywamy logiki (co jest "logiczne" w tej typu grze a nie dziwny wymysl z bransoletkami apolla). Wszystko w przepieknej grafice i z doskonala muzyka.

Jak pierwsze czesci Phoenixa to bylo "COŚ!" to Miles zdecydowanie idzie duzy krok jeszcze dalej. Nie moge się doczekac kolejnej gry z Milesem :)

a teraz czas na troche relaksu, uruchamiam wlasnie: Harvest Moon: Welcome to the Bazaar of Wind gral juz moze ktos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:12, EmperorKaligula napisał:

a teraz czas na troche relaksu, uruchamiam wlasnie: Harvest Moon: Welcome to the Bazaar
of Wind
gral juz moze ktos ? :)


Niedyspozycja mojego DSa uniemożliwiła mi cieszenie się tym tytułem ;( A gracze oceniaja bardzo ładnie ten tytuł. Średnia na gamspocie chyba była 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze 7 to ostatni w miarę dobry final :)


... choć od drugiego dysku fabuła się tak pi8**oli, że żal brać ją na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 16:59, Dzikq napisał:

szkoda, że większość osób widzi tylko w fajnalach VII,VIII i IX zapominając własnie o
świetnej VI:)


Rzeczywiście szkoda,wszakże właśnie VI ma IMO najbardziej wyraziste postacie.W sumie to w żadnej innej grze nie spotkałem takiego genialnego głównego antagonisty jak Kefka,szaleniec i socjopata,geniusz zła i moim zdaniem postać najtragiczniejsza w całej historii serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 21:14, Dzikq napisał:

no i ten steampunkowy klimat:)


Ach,od tego gadania o Fajnalach,naszła mnie ochota żeby sobie zagrać ;p Niestety pod ręką mam tylko VII (trudno,też będzie fajnie XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę Mario % luigi browser inside story. Jestem w momencie gdy znajduję się bowserem w podziemiach. Ogólnie jest tak "czerwono" Jest to miejsce gdzie można spotkać przeciwnika który wygląda jak stary piec. Chwilę przed tym miejscem walczyłem bowserem je jego skradzionym zamku z jakąś zmutowaną świnią która mu go ukradła. Piszę to abyście skojarzyli miejsce jeśli też macie tą grę. Chodzę chodzę i nie wiem co zrobić. Domyślam się tylko że chyba muszę coś zrobić z metalowymi kolumnami które są w tych podziemiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 22:14, xD_ominik napisał:

Mam grę Mario % luigi browser inside story. Jestem w momencie gdy znajduję się bowserem
w podziemiach. Ogólnie jest tak "czerwono" Jest to miejsce gdzie można spotkać przeciwnika
który wygląda jak stary piec. Chwilę przed tym miejscem walczyłem bowserem je jego skradzionym
zamku z jakąś zmutowaną świnią która mu go ukradła. Piszę to abyście skojarzyli miejsce
jeśli też macie tą grę. Chodzę chodzę i nie wiem co zrobić. Domyślam się tylko że chyba
muszę coś zrobić z metalowymi kolumnami które są w tych podziemiach.


tez aktualnie w to gram, ale jestem juz sporo dalej - nie mialem zadnych problemow na tym etapie ktory opisujesz, wiec nie bardzo moge pomoc. Ale to moze:

http://www.gamefaqs.com/ds/954368-mario-and-luigi-bowsers-inside-story/faqs/57748

wyszukuj po {WALK-05}, zaraz po midbusie powinienes przelaczyc sie na maria&luigiego (przezabawna cutscenka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 14:47, Hellmut napisał:

To one są w końcu potwierdzone jako prawdziwe, czy nie?

IMO nadal mozna je postrzegac jako fejki. O ile Pokabu mi sie bardzo podobal, o tyle jego ewolucje sa po prostu okropne. Ostatnia wyglada jak spasiony Magmortar. Trzecia forma Mjumaru ludzaco przypomina mi Dialge. Rzeczywiscie najlepiej wypada rodzina Tatsuji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 14:47, Hellmut napisał:

To one są w końcu potwierdzone jako prawdziwe, czy nie?


Newsman z serebii napisał, że dostał potwierdzenie, iż to co mają to nei są fake''i.

@Gothicsheep

Mi druga forma ognistego startera przypomina G-mana z Robotboya xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:31, Ichibanboshi-kun napisał:

Newsman z serebii napisał, że dostał potwierdzenie, iż to co mają to nei są fake''i.


mowisz o tych fotkach: http://www.serebii.net/blackwhite/pokemon.shtml ?

trawiasty ma przemiany OK, pozostale 2 tragedia... rzucilem tez okiem na kilka fotek zwyklych nowych pokow nizej, tandeta w stylistyce siega dna... moze wiekszosc odrzuca/zaprzecza. oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Famitsu wystawiło B&W ocenę 40/40. Warto wspomnieć, że to pierwsza "perfekcyjna" ocena gry z serii Pokemon. Mam nadzieję, że to nie jakaś sponsorowana recenzja i gra będzie naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować