Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 13:24, ibisz napisał:

Famitsu wystawiło B&W ocenę 40/40. Warto wspomnieć, że to pierwsza "perfekcyjna" ocena
gry z serii Pokemon. Mam nadzieję, że to nie jakaś sponsorowana recenzja i gra będzie
naprawdę świetna.

Oż Ty w mordę Camerupta!
Wbili nam normalnie miecz Clouda w plecy :< teraz będziemy czekać na ten tytuł jeszcze bardziej!
Tak z ciekawości, która was wersja interesuje najbardziej?
Ja kupuję White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 13:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak z ciekawości, która was wersja interesuje najbardziej?

Żadna.

Ja czekam na trzecią wersję, która tradycyjnie będzie wzbogacona o nowe elementy, a do złapania będzie i Reshiram, i Zekrom i jeszcze trzeci, równie mocny pokemon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 13:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Oż Ty w mordę Camerupta!
Wbili nam normalnie miecz Clouda w plecy :< teraz będziemy czekać na ten tytuł jeszcze
bardziej!
Tak z ciekawości, która was wersja interesuje najbardziej?
Ja kupuję White.

Będę wybierał dopiero kiedy pokaże się cały pokedex. Jeżeli będzie po Isshu biegał taki elektryczny hardkor jak Ampharos to pewnie wybiorę wersję z ognistą legendą, a jak nie, to odwrotnie.
Najbardziej mnie kusi opcja Hellmuta, poczekać na jakiegoś Greya (czy jak to się będzie nazywało :P), tak jak było to w wypadku 4th generacji. Ale z drugiej strony, czy ja to wytrzymam? :D W końcu między premierą DP a Pt były dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 14:42, ibisz napisał:

Najbardziej mnie kusi opcja Hellmuta, poczekać na jakiegoś Greya (czy jak to się będzie
nazywało :P), tak jak było to w wypadku 4th generacji. Ale z drugiej strony, czy ja to
wytrzymam? :D W końcu między premierą DP a Pt były dwa lata...

Też o tym myslałem, ale nie wytrzymam XD


Arghhhh, nie wytrzymam, niech to wreszice przetłumaczą! Ten tutuł jest tak pieknie pokręcony:
http://www.youtube.com/watch?v=5kA81oe3Z9M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 16:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Arghhhh, nie wytrzymam, niech to wreszice przetłumaczą! Ten tutuł jest tak pieknie pokręcony:
http://www.youtube.com/watch?v=5kA81oe3Z9M


Ładnie,ładnie.No i Level-5 robi więc zapowiada się hit.A co do poków to na 100% Black bo czarny to zuo i mrok XD
BTW nie ma ktoś na wymianę Treecko albo Mudkipa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 18:16, Slayer_Watti napisał:

BTW nie ma ktoś na wymianę Treecko albo Mudkipa ?

Poczekaj, już niedaleko do pokonania Reda, a nagrodę jaką wybiorę jest właśnie Mudkip. No tak, muszę go jeszcze rozmnożyć, ale jestem w pogotowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 18:19, Hellmut napisał:

> BTW nie ma ktoś na wymianę Treecko albo Mudkipa ?
Poczekaj, już niedaleko do pokonania Reda, a nagrodę jaką wybiorę jest właśnie Mudkip.
No tak, muszę go jeszcze rozmnożyć, ale jestem w pogotowiu :)


O,no i fajnie,to teraz jeszcze mszę skombinować Treecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 21:48, Ichibanboshi-kun napisał:

Masz już może Groudona ;D?


Mam,mam.Jutro jeszcze napiszę do Ciebie na Xfire bo bym potrzebował poprzenosić znowu poki.Aha,jeśli jeszcze nie naprawiłeś Leaf Green to masz tutaj tutorial jak wymienić baterię,u mnie podziałało ;p

http://www.gbforever.net/www/viewpage.php?page_id=300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 17:25, Slayer_Watti napisał:

Mam,mam.Jutro jeszcze napiszę do Ciebie na Xfire bo bym potrzebował poprzenosić znowu
poki.Aha,jeśli jeszcze nie naprawiłeś Leaf Green to masz tutaj tutorial jak wymienić
baterię,u mnie podziałało ;p


Okej, ale to lepiej daj od razu znać na skejpie ;)
Hmmm, a beterię myślisz dorwę u zegarmistrza? Jeśli to pomoże mojemu Ruby, to warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 18:58, Ichibanboshi-kun napisał:

> Mam,mam.Jutro jeszcze napiszę do Ciebie na Xfire bo bym potrzebował poprzenosić
znowu
> poki.Aha,jeśli jeszcze nie naprawiłeś Leaf Green to masz tutaj tutorial jak wymienić

> baterię,u mnie podziałało ;p

Okej, ale to lepiej daj od razu znać na skejpie ;)
Hmmm, a beterię myślisz dorwę u zegarmistrza? Jeśli to pomoże mojemu Ruby, to warto spróbować.


No raczej powinieneś dostać,byleby był to typ CR2032,mimo,że trochę większy od oryginalnej baterii to i tak się mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział: Ewolucje starterów, które zaprezentowano w wątku jakiś czas temu, są oficjalne i prawdziwe: Rycina postaci i poków z anime rozwiewa wątpliwości:
http://archives.bulbagarden.net/media/upload/8/84/BW_anime.png
(Dwa poki na lewo od Umbreona i pana z wąsami).

Ja jestem zadowolony - Final trawiasty wspaniały, wodny tylko troszeczkę gorszy, a ognisty i tak zostawia w tyle Blazikena.

BTW: Pobiłem personal best w szybkości łapania legendy: Na Articuno potrzebowałem tylko 2 Ultra Balle, pomimo że zostało mu sporo więcej niż 1 HP, a zamiast uśpienia - został sparaliżowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 12:38, Hellmut napisał:

Tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział: Ewolucje starterów, które zaprezentowano w wątku
jakiś czas temu, są oficjalne i prawdziwe: Rycina postaci i poków z anime rozwiewa wątpliwości:
http://archives.bulbagarden.net/media/upload/8/84/BW_anime.png
(Dwa poki na lewo od Umbreona i pana z wąsami).

Ale ta rycina pojawiła się w internecie na długo przed tymi ewolucjami, widziałem to z dobry miesiąc, może dwa temu. Więc teorytycznie na jej podstawie można narysować fejki. Ale ewolucje podobno są prawdziwe, to fakt.

Dnia 10.09.2010 o 12:38, Hellmut napisał:

BTW: Pobiłem personal best w szybkości łapania legendy: Na Articuno potrzebowałem tylko
2 Ultra Balle, pomimo że zostało mu sporo więcej niż 1 HP, a zamiast uśpienia - został
sparaliżowany :)

To ja ostatnio Moltresa złapałem na jednego ultra balla, bez nadania mu statusu. Skakałem z radości. Ale za to przy Zapdosie resetowałem grę z 5 razy, bo 50 ultra balli nie starczyło :) Ale czasem mam szczęście do łapania rzadkich poków, jeszcze w Fire Redzie złapałem Scythera na 3 balla a Kangaskhana na pierwszego w Safari Zone :P Czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 15:21, ibisz napisał:

> BTW: Pobiłem personal best w szybkości łapania legendy: Na Articuno potrzebowałem
tylko
> 2 Ultra Balle, pomimo że zostało mu sporo więcej niż 1 HP, a zamiast uśpienia -
został
> sparaliżowany :)
To ja ostatnio Moltresa złapałem na jednego ultra balla, bez nadania mu statusu. Skakałem
z radości. Ale za to przy Zapdosie resetowałem grę z 5 razy, bo 50 ultra balli nie starczyło
:) Ale czasem mam szczęście do łapania rzadkich poków, jeszcze w Fire Redzie złapałem
Scythera na 3 balla a Kangaskhana na pierwszego w Safari Zone :P Czy jakoś tak :)


Eh,ja niestety takiego szczęścia nie mam.Od miesiąca bezskutecznie próbuję złapać tytanów z Hoenn i nie mogę,na dodatek Bambosz zdołował mnie informacją,że on bez większych problemów ich złapał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ty się martwisz? :P Ja Kyogre''a mam jeszcze przed sobą. Poza tym np. na złapanie Ho-Oha poświęciłem morze Ultra Balli, 2 rzeczywiste dni i ze 3 cykle ładowań DSa "do pełna", a łapanie roamujących Enteia, Raikou i Latiasa podpada pod "150 historii, których nie chcesz przeżyć ponownie".

Btw: jak już będziemy się tymi Hoennowcami wymieniać, to moge pożyczyć Groudona w celu spotkania Rayquazy?

@Down

Tylko w Duski, Master i Heavy balle? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 17:47, Slayer_Watti napisał:

Eh,ja niestety takiego szczęścia nie mam.Od miesiąca bezskutecznie próbuję złapać tytanów
z Hoenn i nie mogę,na dodatek Bambosz zdołował mnie informacją,że on bez większych problemów
ich złapał ;(


I żaden w ultraballa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

There are 156 new Pokémon within this generation; 153 within normal gameplay and further 3 event Pokémon (#647, #648 & #649) that will be distributed in a manner similar to Darkrai, Shaymin & Arceus in the previous generation
In regards to a few numbers and details;
#633 through #635 are a Dark/Dragon-type evolution chain
#638 is a Steel/Fighting-type Legendary
#639 is a Rock/Fighting-type Legendary
#640 is a Grass/Fighting-type Legendary
#641 is a Pure Flying-type Legendary
#642 is an Electric/Flying-type Legendary
Reshiram is to be #643
Zekrom is to be #644
#645 is a Ground/Flying-type Legendary
#646 is a Dragon/Ice-type Legendary
#647 is a Water/Fighting-type Event Legendary
#648 is a Normal/Psychic-type Event Legendary
#649 is a Bug/Steel-type Event Legendary
In Hiun City, the boats will take you to various islands.

Czyli jednak okazuje się prawdą, że dostajemy w B&W najwięcej pokemonów w historii.
I.. omg... 16 LEGEND?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 18:47, Ichibanboshi-kun napisał:

#633 through #635 are a Dark/Dragon-type evolution chain

Evolution chain? Legendy, które ewoluują? o.O A może to tylko pseudo-legendy, jak Dragonite czy Tyranitar?

Dnia 10.09.2010 o 18:47, Ichibanboshi-kun napisał:

#641 is a Pure Flying-type Legendary

Pure? Czy ja dobrze widzę? Musiały minąć 4 generacje, abyśmy wreszcie dostali pokemona wyłącznie latającego? Owned ;]

Dnia 10.09.2010 o 18:47, Ichibanboshi-kun napisał:

#649 is a Bug/Steel-type Event Legendary

Legendarny robal. Już mi się podoba ;]

Dnia 10.09.2010 o 18:47, Ichibanboshi-kun napisał:

I.. omg... 16 LEGEND?!

IMO o wiele za dużo. Dla mnie optymalna liczba to 6 legend na generację, przy takim ich zagęszczeniu tracą swój ekskluzywny charakter. Gdzie nie wdepniesz trafiasz na rzadkiego i legendarnego poka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 18:59, Hellmut napisał:

Evolution chain? Legendy, które ewoluują? o.O A może to tylko pseudo-legendy, jak Dragonite
czy Tyranitar?

Mi się wydaje, że właśnie coś takiego, czyli to nie jest legenda.

Dnia 10.09.2010 o 18:59, Hellmut napisał:

Pure? Czy ja dobrze widzę? Musiały minąć 4 generacje, abyśmy wreszcie dostali pokemona
wyłącznie latającego? Owned ;]

Daj Arceusowi właściwą płytkę i masz wyłącznie latającego :)

Dnia 10.09.2010 o 18:59, Hellmut napisał:

IMO o wiele za dużo. Dla mnie optymalna liczba to 6 legend na generację, przy takim ich
zagęszczeniu tracą swój ekskluzywny charakter. Gdzie nie wdepniesz trafiasz na rzadkiego
i legendarnego poka :/

Ja naliczyłem legend 12. Policz sobie ile ich jest w 4th generacji: Uxie, Mesprit, Azelf, Dialga, Palkia, Heatran, Regigigas, Giratina, Cresselia, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus. Nawet jeżeli policzysz Phione i Manaphiego jako jeden, to jest 13 :)

Co do tych legend - jeszcze nie łapałem roamujących i domyślam się, że będzie z nimi jazda :D Ale z Lugią czy Groudonem problemów nie miałem, zawsze noszę 50 UB i tylko na Mewtwo i Zapdosa mi nie starczyło, musiałem resetować. Mam za to jeszcze Articuno, Moltresa, Groudona, Latiasa, Lugię i posłusznie dały się złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 19:07, ibisz napisał:

Daj Arceusowi właściwą płytkę i masz wyłącznie latającego :)

Arceus to taki Chuck Norris wśród pokemonów, nie liczy się :P

Dnia 10.09.2010 o 19:07, ibisz napisał:

Ja naliczyłem legend 12.

Czyli tylko dwa razy ponad limit moich upodobań ;]

Dnia 10.09.2010 o 19:07, ibisz napisał:

Policz sobie ile ich jest w 4th generacji

Co również mi się nie podoba. Dialga, Palkia, Giratina, Darkrai, Shaymin, Arceus i kropka - resztę bym najchętniej wywalił, tylko uzupełnienie Dexa utrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować