Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

No i zakończyłem swoją przygodę z FF Ring of Fates (chyba,że zechce mi się przejść jeszcze raz na wyższym poziomie trudności),aha nie ma ktoś Pineco na wymianę ?

@Ichibanboshi-kun
Miałeś rację,warto było skończyć Rings of Fate ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 17:51, ibisz napisał:

Japończycy mają nowy event, tym razem dostaną Manaphy''ego.
Ciekawe kiedy my go otrzymamy, a i jeszcze "wiszą nam" Mew :P


Żeby tylko Mew.BTW oni tam ciągle mają jakieś eventy,no ale nie dziwię się,w końcu to Japonia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 18:29, Slayer_Watti napisał:

Żeby tylko Mew.BTW oni tam ciągle mają jakieś eventy,no ale nie dziwię się,w końcu to
Japonia ;p


Nom. Zawsze z okazji premiery nowego filmu Pokemon, są jakieś eventy na jakiegoś fajnego poka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 18:32, Piotrbov napisał:

> Żeby tylko Mew.BTW oni tam ciągle mają jakieś eventy,no ale nie dziwię się,w końcu
to
> Japonia ;p

Nom. Zawsze z okazji premiery nowego filmu Pokemon, są jakieś eventy na jakiegoś fajnego
poka.

Racja,ale Manaphy nie jest jedynym z okazji 13 filmu bo jeśli dobrze pamiętam to czytałem na początku wakacji na Bulbapedii,że mają być 3 poki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Uwaga !

Z okazji finałów Pokémon World Championship,w dniu jutrzejszym ( i tylko tym ) będzie rozsyłany Crobat.Po szczegóły odsyłam tutaj : http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/Crobat_to_be_distributed_at_Worlds_2010

Koniec komunikatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 18:29, Slayer_Watti napisał:

> Japończycy mają nowy event, tym razem dostaną Manaphy''ego.
> Ciekawe kiedy my go otrzymamy, a i jeszcze "wiszą nam" Mew :P

Żeby tylko Mew.BTW oni tam ciągle mają jakieś eventy,no ale nie dziwię się,w końcu to
Japonia ;p

To racja, ale większość eventów jest z filmów itp. Mi wystarczą te zwykłe, z Wi-Fi :P
Co do Crobata - ładnie ładnie, ja nigdy cierpliwości do Golbatów nie miałem, a Crobat mi się widzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa, mi się nic nie pokazuje nowego. Nadal mogę pobrać tylko Enigma Stone.

Edit. Heh tak jak myślałem. Wszedłem na tą strone gdzie było o tym napisane, oto cały text:
"Attention, all gamers who plan to attend the Pokémon World Championships this weekend! Don’t forget to bring your copy of the Pokémon Diamond, Pokémon Pearl, Pokémon Platinum Version, Pokémon HeartGold Version or Pokémon SoulSilver Version game to the event. You'll have the chance to receive a competition-ready Crobat for your game. This distribution will be available for only a limited time on Sunday, so be sure to bring your Nintendo DS and one of the Pokémon games listed here so you can get this awesome Crobat!"

Albo godzina 11 am. do 1 pm. jest czasu Hawajskiego, czyli UTC -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:58, Slayer_Watti napisał:

aha nie ma ktoś Pineco na wymianę ?

Mogę załatwić, ale musielibyśmy się umówić na konkretny dzień i godzinę, bo jak już pisałem nie mam łatwego dostępu do Wifi.

Btw. Zdobyłem Enigma Stone. Co ciekawe, do zdobycia National Dexa jeszcze kawał drogi, a pisało na Bulbie, że nie można go odebrać od kuriera w Pokemarcie zanim nie pokonam Elite Four. Czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 17:54, Hellmut napisał:

> aha nie ma ktoś Pineco na wymianę ?
Mogę załatwić, ale musielibyśmy się umówić na konkretny dzień i godzinę, bo jak już pisałem
nie mam łatwego dostępu do Wifi.

Btw. Zdobyłem Enigma Stone. Co ciekawe, do zdobycia National Dexa jeszcze kawał drogi,
a pisało na Bulbie, że nie można go odebrać od kuriera w Pokemarcie zanim nie pokonam
Elite Four. Czy tak ma być?


Nie wiem,czy tak ma być,ale ja też go ściągnąłem przed zdobyciem NatDex''a bez żadnych problemów ;p A co do wymiany to dam jeszcze znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał Skarmory''ego na wymianę, to poproszę. Zwykłego, dzikiego, świeżo złapanego. W zamian mogę dać Phanpy''ego lub innego HG exclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 20:43, Hellmut napisał:

Jakby ktoś miał Skarmory''ego na wymianę, to poproszę. Zwykłego, dzikiego, świeżo złapanego.
W zamian mogę dać Phanpy''ego lub innego HG exclusive.


Jbc to mam Skarmoriego i mogę się wymienić. Moje FC: 2665 4446 3931. Skontaktuj się na GG ( podpis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Założyłbym gramsajta, na którego wszyscy uczestnicy otrzymaliby hasło i dowolnie aktualizowali,
lub przedstawiali pomysły etc.

Ja wciąż pamiętam o tym pomyśle, i wciąż mi się podoba ;] Jak będziesz miał wystarczająco dużo "prądu" do działania, to GSa możemy założyć choćby zaraz. Mam wizję, co można by na nim umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 14:32, Hellmut napisał:

Ja wciąż pamiętam o tym pomyśle, i wciąż mi się podoba ;] Jak będziesz miał wystarczająco
dużo "prądu" do działania, to GSa możemy założyć choćby zaraz. Mam wizję, co można by
na nim umieścić.

Czytasz mi w myślach? Właśnie wszedłem na grama z takim zamiarem. Czekałem tylko na zgłoszenie się większej ilości chętnych. Można też by poprosić kogoś z top5 odwiedzalności sajtów, zęby zakomunikowali o lidze ;)
Odezwij się na mojego gaulca :) Trzeba też kogoś wynająć do laya ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej!
Sajt założony. Hellmut zaproponowal dobry pomysł ażeby sajt nie był używany tylko do zapisywania wyników, ale również nawracania niedowiarków krzywiących się na poki ;]


Zatem potrzeba rąk do pracy! Trzeba napisać recenzję gier z serii Pokemon, poradniki, ogólne informacje etc. W skrócie robimy naszą małą wersję serebii!

Napisać proszę na maila ligapokemonDS@gmail.com jeśli ktoś jest zainteresowany.

Potrzeba również nam laya czyli warto popodlizywać się do Paratusa i Lexa AHAHAh XD żartuję oczywiście, ale lay ładny być musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować