Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Super, kolejne świetne studio upada:

Atlus, the company behind the Persona and Megami Tensei series, is to be dissolved due to its ongoing financial problems.

Atlus, a 100% owned subsidiary of Index Holdings, will henceforth be dissolved and its assets transferred to Index Holdings.

However, it has also been announced that future game releases by the consolidated company will continue to use the “Atlus” brand where appropriate – its history as a distinct entity is at an end though.
Index Holdings itself is better known for the usual execrable mobile phone and “social” games, and it is also the parent company of anime studio Madhouse. Although the merger is supposed to provide Atlus access to these “fortes,” it seems unlikely fans of major Atlus titles will find anything to look forward to in these competencies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu będę miał dostęp do porządnego wifi, więc wszystkie oczekujące na realizację transakcje można wykonać.

Mówię głównie do Was, Slayer i Piotrbov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serebii podano niepotwierdzone wizerunki ewolucji starterów z B&W.
Lamerskie ;/
Co ciekawe imo najlepiej wyglądają ewolucje wodnego startera, gdyby nie ta ohydna forma wyjściowa... ;p
A Pokabu, czyli mój faworyt do wzięcia, ma dziwne ewolucje. Nie podobają mi się zbytnio. Ale w sumie chyba lepsze niż Tsutajii, bo o ile druga forma jest w miarę przyzwoita, to trzecia nie podoba mi się w ogóle. Chociaż to na pewno kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:28, ibisz napisał:

Na serebii podano niepotwierdzone wizerunki ewolucji starterów z B&W.
Lamerskie ;/


Przesadzasz. Mi się trawiasty strasznie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 18:10, martiia napisał:

Ichibanboshi-kun, nieprawda czytałam dzisiaj dokładne tłumaczenie z dobrego źródła...
firma żyje i ma się dobrze


Tak, żyje, póki co też gry będą pod nazwą Atlusa, ale może się stać tak, że zamiast z produkowania gier o stałym poziomie, zaczną wychodzić tytuły różnorodne, tak jak to miało miejsce ze Square Softem czy Namco, ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:31, Piotrbov napisał:

Przesadzasz. Mi się trawiasty strasznie podoba.

Jak już mówiłem, to kwestia gustu. Ja uważam, że ten trawiasty jest słabiutki ;P A od ognistego mnie odpychają te królicze uszy w drugiej formie, trochę to skopali.
Swoją drogą obrazki już zniknęły, z przypisem, że najprawdopodobniej były jednak fejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu postanowilem posprawdzać filmiki o 3DSie.
Ku memu zdziwieniu dowiedziałem się czegoś nowego.
Wiedzieliście, że 3DS będzie obsługiwał wszystkie gry z NESa i SNESa? TO jeszcze nic, wszystkie je będzie można obejrzeć w 3D.

Osobiście tak grać nie będę, klasyk to klasyk ;P Ale już samej konsolki doczekać się nie mogę i przyznam, średnio mnie interesuje 3D, raczej będę tego używał do takich przygodówek jak Layton czy wyścigówek jak Mario Cart i na pewno nei użyję tego do Paper Mario. Trochę ostatnio przytłacza mnei to 3D, wystaraczy, że na codzień już wszystko mam w pełnym 3D :/

Chce Child of Eden na 3DS, wtedy na pewno zagram w 3D T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanom Harvest Moona przypominam, że jeszcze conajmniej 3 miesiące do premiery Rune Factory 3, które przetestowałem w oryginalnej wersji i powiem wam, ze jest na co czekać, choć ostatnio nie potrafię się zdecydować, która Historia z pastwisk(oryg tytuł ;D)bardziej przypadła mi do gustu. Rune Factory jest z każdą częścią coraz ciekawsze, ma fajne postaci, ale z kolei klasyczny HM ma to coś, ten klimat.

W każdym bądź razie jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:23, Dzikq napisał:

to po prostu Virtual Console przeniesiony z Wii na 3DSa,

Tak tak, ale po prostu się zdziwiłem, że nie zastosowali tego już przy produkcji DSi albo, ze nie wdrążyli w DSi LL, ale co tam. Dostaniemy na 3DSie !

Dnia 03.09.2010 o 03:23, Dzikq napisał:

Paper Mario w 3D będzie zajebisty, to gra stworzona dla 3D :)

Może być ciekawie, ale właśnie skoro to Paper Mario to chciałbym tę papierowość zachować ;)
Co innego Kirby Epic Yarn :D


Co do mojego powyższego dylematu. Obczaiłem sobie właśnei na YT nową cześć - Futago no Mura - i już wiem, ze jednak Rune Factory to bardzo fajny pomysł, ale klasyczny Harvest Moon z każdą częścia coraz lepszy(ale muszę w koncu dorwać jakiegoś na Wii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Co innego Kirby Epic Yarn :D


czekam na tą grę z wypiekami ale teraz to odkładam kasę na nowego metroida

p.s w końcu mam własne Wii:)

p.s2 dawać w końcu ghost tricka!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:33, Dzikq napisał:

czekam na tą grę z wypiekami ale teraz to odkładam kasę na nowego metroida

Powiedzmy sobie szczerze, w tym roku Wii owni i jest mnóstwo tytułów na które należy kasę odłożyć - Epic Mickey, Epic Mickey, Epic Mickey, Epic Mick....

Dnia 03.09.2010 o 03:33, Dzikq napisał:

p.s w końcu mam własne Wii:)

Ooo! W co już grąłeś :D? Ja w przyszłym tyg w koncu zamówię pada do gamcuba i się zacznie grańsko, bo neistety póki co gry stricte na Wii to rarytas dla mnie, a te z GC chodzą za grosze

Dnia 03.09.2010 o 03:33, Dzikq napisał:

p.s2 dawać w końcu ghost tricka!;D

Nie mogłem się oprzeć i będę testował japońską wersję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:44, Ichibanboshi-kun napisał:

Ooo! W co już grąłeś :D? Ja w przyszłym tyg w koncu zamówię pada do gamcuba i się zacznie
grańsko, bo neistety póki co gry stricte na Wii to rarytas dla mnie, a te z GC chodzą
za grosze


Super Mario Galaxy, Okami i Metroid Prime 3 więc mam jeszcze sporo do nadrobienia

Dnia 03.09.2010 o 03:44, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie mogłem się oprzeć i będę testował japońską wersję ;D


to podziel się koniecznie z wrażeniami, swoją drogą to zauważyłem że wyrosła tutaj liga pokemon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:49, Dzikq napisał:

Super Mario Galaxy, Okami i Metroid Prime 3 więc mam jeszcze sporo do nadrobienia

Sporo to mało powiedziane ;)

Dnia 03.09.2010 o 03:49, Dzikq napisał:

to podziel się koniecznie z wrażeniami, swoją drogą to zauważyłem że wyrosła tutaj liga
pokemon :D

Tak, tak :D Ale czekam aż trochę więcej nas się po wakacjach zorganizuje, dlatego nawet jeszcze nie wystartowała strona do porządku co obiecywałem(przepraszam, ale prosiłem też żeby ktoś się odezwał z tych co napisali, ze mogą coś zrobić i nic :<w przyszłym)ale w przyszłym tyg już na pewno ruszy, nawet jakbym miał się tym zająć kompletnie sam.

Więc oczywiście zapraszam Cię do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Fanom Harvest Moona przypominam, że jeszcze conajmniej 3 miesiące do premiery Rune Factory
3, które przetestowałem w oryginalnej wersji i powiem wam, ze jest na co czekać, choć
ostatnio nie potrafię się zdecydować, która Historia z pastwisk(oryg tytuł ;D)bardziej
przypadła mi do gustu. Rune Factory jest z każdą częścią coraz ciekawsze, ma fajne postaci,
ale z kolei klasyczny HM ma to coś, ten klimat.


W00t? to Rune Factory będzie po angielsku? Kurczę. Zakup obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 11:47, Piotrbov napisał:

W00t? to Rune Factory będzie po angielsku? Kurczę. Zakup obowiązkowy.

Oczywiście, bo podczas gdy Europejczykom jakoś średnio podchodzi Harvest Moon, tak Amerykanie wydają w końcu wszystkie części i to bardzo szybko, bo przecież premiera RF3 była w zeszłym roku.

W Europie wydano jedynie pierwszą część Rune Factory, Rune Factory Frontier na Wii, Harvest Moon DS, pierwszego Harvest Moona z SNESa i dosłownie po jednej części z każdej konsoli na jaką wyszedł HM za wyjątkiem N64 oraz GBA.(X360 nigdy Harvest Moona nie miał hihihihihi! Dobrze im tak, a co!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 12:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Oczywiście, bo podczas gdy Europejczykom jakoś średnio podchodzi Harvest Moon, tak Amerykanie
wydają w końcu wszystkie części i to bardzo szybko, bo przecież premiera RF3 była w zeszłym
roku.


A premiera Harvest Moon: Grand Bazaar w Japonii była prawie 2 lata temu, a dopiero ostatnio była jej angielska premiera. To mi na szybko nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:15, Piotrbov napisał:

A premiera Harvest Moon: Grand Bazaar w Japonii była prawie 2 lata temu, a dopiero ostatnio
była jej angielska premiera. To mi na szybko nie wygląda.


Znalazłeś jeden tytuł i się go czepiłeś ;)
A premiery z Wii często miały do 6 miesiecy tylko rożnicy, poogladaja sobie zresztą :)
http://www.hmotaku.net/?page=games/gameslist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Znalazłeś jeden tytuł i się go czepiłeś ;)


Zaczepiłem się tytułu, który jest najbardziej w temacie, czyli najnowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować