Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord świata - 29325 punktów w 3DMarku06

95 postów w tym temacie

Osobiście myślę, że tam są Radeony tylko dlatego, że GeForcey potrzebują płyty glównej na chipsecie nForce aby działać w SLI, a Radeony maja do dyspozycji zasowno pluty AMD, jak i Intela.
Jak znowu pojawią sie dobre płyty na nForce to napewno pobiją 30,000... ale mam wrażenie, że nie bedzie im się chciało tyle czekac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny rekord ATi padnie zapewne na 4 kartach, na mobo z chipsetem 790FX AMD i Phenomem na pokładzie. Jeżeli ktokolwiek będzie w wstanie utrzymać zasilanie dla Radeonów z dwoma GPU, które mają się ukazać, to praktycznie tyle co 8 kart graficznych. Srogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał taki komp to bym... go sprzedał i kupił sobie np. zestaw Power z konfiguratora CDA i by mi zostało z kilka tysiaków :> Czemu? Bo gdybym miał zasilacz 1200W to by moje rachunki za prąd były większe niż PKB Etiopii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1300 pkt...
jak bede miał nowego kompa to jeszcze raz napisze w tym dziale :P
hmm tak po za tym to... chciałbym miec normalnego kompa który wyciąga tyle bez overclokingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ;p wynik ostry, ale pewnie takie cod 4 na max detalach to bedzie jak po maselku, a tetris sie bedzie scinal xD Ja teraz mam kompa (dobrego :p) i nie wiem czemu, ale Polanie 2 mi sie tna ze szok, a inne nowsze gry nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niejednego kompa na świecie dało by się uzyskac o wiele lepszy wynik tylko że ludzie obsługujący najlepsze kompy w NASA i w USA nie zajmują się takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować