Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord świata - 29325 punktów w 3DMarku06

95 postów w tym temacie

List do Świętego został wzbogacony o kolejną pozycję... :D
A co do tego sprzętu, to jakoś Radeony do mnie nie przemawiają... Nawyk z dzieciństwa, że wolę GeForce''y... :)
Pozdro! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta mieć kompa co tyle wyciągnie przy 360W zasilaczu na zwykłym chłodzeniu o by było cudo. I wtedy tego co by zrobił coś takiego bym nazwał mistrzem świata. A takie coś to na chuj nikt takiego czegoś nie postawi w domu a taki gościu myśli że odkrył nowy kontynent bo podkręcił sprzęt na jaki by przez miesiąc na prąd nie wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehej, niezła historia. Dla mnie to dobra wiadomość, dokładnie taki Radeon właśnie do mnie z USA jedzie, zasilacz to połowa tego co prawda, ale procek to będzie ''zwykłe'' Core Quad 6600. Zresztą przy tak podkręconej i wymaksowanej konfiguracji wszystko staje się zwykłe, pospolite lub słabe ;)
No i to chłodzenie. Śmieszny to musiałby być widok dla sąsiadów, jak komuś pod dom przyjeżdża cysterna, zamykają ulice i zaczyna się przesył chłodziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na takim sprzęcie chciałoby się grać. Ale na swój system nie mam co narzekać, wprawdzie 5812 punktów to nie za dużo, ale do wszystkich gier jak na razie wystarcza (tylko Crysis chodzi na Medium, a tak wszystko na High albo na maksa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:06, TigerXP napisał:

A może mi ktoś powiedzieć czemu użyli takiej a nie innej karty graficznej?? Przecież ten radek nie jest aż taki zajebisty.

Wyobraź sobie jednak, że jest. Po pierwsze ma lepszą pierścieniową architekturę oraz potężną szynę danych 512-bit. A wydajność każdego systemu jest tylko tak duża jak szybko potrafi te dane odczytywać i zapisywać jednostka przetwarzająca. Rekord jest bity na Radku ponieważ to on ma wyższe potencjalne możliwości wyciśnięcia większej mocy przetwarzania. A w wypadku krańcowego overclockingu to właśnie te potencjalne stają się możliwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Święty Mikołaju!

W tym roku byłem wyjątkowo grzeczny, więc proszę cię o parę litrów ciekłego azotu. Trochę podkręcę mojego Radeona 9500 64mb i pogram w Crysisa. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z futuremark, dajcie nowego bencha, bo jeszce 30k przekroczą. Podoba mi się określenie "Fastest system on planet Earth"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować