Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord świata - 29325 punktów w 3DMarku06

95 postów w tym temacie

a w Poznaniu na eswc mieli ponad 7 GHz niestety nie wiem jaki mieli wynik w 3dmarku. Na pga ostatnio skończyli chyba na 4,49 jak patrzyłem ale testów w 3dmarku nie mogli przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kombajn... tylko szkoda, że tego ciekłego N, nie zakupię w pierwszym lepszym sklepie komputerowym... może jak miałbym jakieś bardzi bliskie układy z producentami kart graficznych, czy procesorów, to by mi się jakoś poszczęściło... ech, tylko pomarzyć. Jakby mój komp miał 1/4 tego, to byłbym wniebowzięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothica III i tak urżnie. ;) Ciekawe jak na tym by działał Crysis, obstawiam coś koło 45 fps na najwyższych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:mnie najbardziej dziwi że na pokładzie jest zamontowany w corsfire radek hd 2900 xt [ale jego oc to POTĘGA!!] niech tak ktos zrobi z 8800 GT i podstawi :D zobaczymy wtedy jaki kozak sie okaze komp :]+ten procek nowy to O LOL!! wole juz niemyśleć 5k? xD
ale wracajac do karty to robi lepsze rezultaty niz niektore geforce''y :D i to chyba wina sterów nowych :PP moim zdaniem niedługo trza bedzie kupowac radeony bo beda lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a energii dostarczał 1200-watowy zasilacz SilverStone. Chłodzenie zarówno grafiki, jak i procesora opierało się oczywiście na ciekłym azocie."

Nazwanie peceta PieCem jeszcze nigdy nie było tak bliskie prawdy jak teraz :). Za nic w świecie nie chciałbym mieć takiego kompa w domu, no chyba tylko po to, aby:
a) służył jako eksponat i był uruchamiany tylko w przypadku odwiedzin jakiejś większej wycieczki.
b) tylko po to, aby go sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować