Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy - Pirates of the Burning Sea

35 postów w tym temacie

No to ładnie, ale mam na razie inne MMO, chociaż może Pirates by mi się spodobało.

Jednak, poczekam na jakieś relacje, bo za bardzo ten teges do mnie jak na razie nie leci ten tytuł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, brzmi ciekawie ale ja rowniez na razie poczekam na opinie innych na temat tego mmo, tym bardziej ze mam na razie w co grac;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrrrr! shiver me timbers Long John Silver is on his way :P

Jak nie ma Guybrusha, to teraz można wniknąć w świat piratów już na całkiem serio i chyba to zrobię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem i nie zachwycilem sie. Jest sporo crapowych rozwiazan jak i pare fajnych. Dobrze, ze do tych drugich naleza bitwy morskie. Ten element jest niezle dopracowany ale juz abordaz i walki na szable pozostawiaja pewien niedosyt (chociaz to akurat moglo byc spowodowane nieskonczona praca nad tym elementem). Sporo mozliwosci doboru postaci. Cala reszta jest sredniej jakosci. Ale moze od czasu kiedy ja gralem to sporo sie zmienilo. Mysle, ze gierka ma szanse wciagnac pytanie tylko na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że po fazie bety będzie abonament... moim zdaniem sieciówki powinny być zupełnie za darmo (jak chcecie to może Item Shopy, ale bez przesady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O beta testy ;), ci którzy czekali na pewno będą mieli szanse zagrać w tą masową gierkę ;). Ale ja nigdy nie przepadałem za takimi grami, uważam że to strata czasu, może to przez to że nie mam znów takiego mocnego neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej by było, jakby informatycy żarli trawę albo kredki świecowe ;]
Wszystko powinno być w ogóle być za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wróżę tej grze sukcesu. Gier MMO jest krocie, a piracka tematyka nie jest aż tak rozchwytywanym motywem wśród gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo oryginalne MMO, a to za sprawą rzadko spotykanego w grach sieciowych klimatu i światu - Piratów :) Ja jakoś nie miałem okazji zagrać w gry związane z piratami takie jak Piraci z Karaibów czy Port Royale, ale z chęcią bym to zrobił.
Fajnie, że w Pirates of the Burning Sea można zagrać już teraz, ciekaw jestem ile ''waży'' klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować