Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż mi swoją postać z WoW-a, a zrobię jej figurkę

55 postów w tym temacie

Zaitsev

Activision Blizzard wie jak zarabiać na dodatkach mniej lub bardziej związanych z World of Warcraft. To stało się już praktycznie osobnym przemysłem, który wzbogaci się o kolejny element - figurkowe wersje postaci należących do graczy.

Przeczytaj cały tekst "Pokaż mi swoją postać z WoW-a, a zrobię jej figurkę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł genialny, szczególnie dla kogoś kto osiągnął 70 level i zaczął grać nową postacią. Warto utrwalić doskonałą postać, szczególnie jeśli ładnie się prezentuje. Tylko ta cena, jak na nasze warunki to chyba za duża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę kilka osób które chętnie by skorzystały z usług sam tez bym mógł ale jednak wole wydać pieniądze na własny warsztat modelarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zrobiłbym wszystko, żeby uwiecznić swojego Bluffusa właśnie taką figurką, tylko szkoda, że to aż 300 zł :/ Sam nie wiem, może się nawet skuszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast figurek preferuję uwiecznianie postaci na szkicach :) Nawet nie trzeba za to płacić, jeśli tylko znajdzie się na swoim serwerze artystę zdolnego coś narysować nieodpłatnie (chociaż kiedyś słyszałem o takich co rysują za kasę, ale bardzo profesjonalnie - i specjalnie dla klienta przyłażą na serwer aby obejrzeć jak wygląda postać przez naszkicowaniem jej) :)

Niemniej jednak fajny pomysł z tymi figurkami - ale raczej skuszą się na to tylko ludzie, którym udało się zżyć z jakąś postacią :) No chyba, że zrobi się z tego zabawa w Pokemona - "zbierz je wszystkie!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować