Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW uratował dwójkę dzieci?

177 postów w tym temacie

Taa, użył kilku skilli, pokonał łosia, i jeszcze awansował na następny level ;) Przyfarciło mu, że grywa w takie rzeczy i sobie o niej przypomniał w takiej kryzysowej sytuacji ;]
A tak przy okazji, Norwegia piękny kraj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe. Może wkrótce w grach MMO pojawią się jacyś nauczyciele, i zamiast siedzieć w szkole będzie się siedziało w domku przed komputerem i np. uczyło się matematyki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ;). Zawsze wiedziałem, że gry uczą. Na miejscu rodziców tego dzieciaka, zainteresował się, w jakie gry gra ich syn :D. No bo, po kupnie, powiedzmy Assassin''s Creed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to całe doszukiwanie się dobrych i złych zachowań u osób grających w gry komputerowe zaczyna mnie męczyć. W końcu praktycznie wszystko co robimy wpływa na nasze zachowanie - nie tylko gry, prawda?

Dnia 07.12.2007 o 15:50, Inki napisał:

Tia z paszczy łosia :P A potem co będzie ? Dzieciak rozwali łomem drzwi w palącym się budynku
i powie : " Tak sie to robi w Half-Life " ? :P


Nie... Raczej zabije irytującego psa sąsiadki i stwierdzi, że "tatko coś jakby przebąkiwał o takim queście..." albo "mamy na osiedlu takiego eventa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład na to, że gry potrafią nauczyć wiele przydatnych rzeczy.

I co na to powiedzą ludzie wyznający zasadę: "Gry wywołują u dzieci agresję i namawiają je do zabijania"? Chcę zobaczyć ich miny :D

Gratulacje dla chłopaka za odwagę i zachowanie zimnej krwi w obliczu zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy to było pve czy pvp. Myśle, że na pve łoś by nie odpuścił, loot z dzieciaków niezłe schodzi na ah.

/post zrozumiały tylko dla graczy mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopak wymyślił, ale bez WoW-a też by dał radę. O nauce z Warcraft możnaby powiedzieć szczerze tylko wtedy gdyby tankował łosia albo kite''ował xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezły gość :D żeby myśleć w realu tak jak w wowie to trzeba mieć nieźle naprute we łbie. ale przynajmniej siostrę uratował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zawsze wiedziałem, że gry uczą. Ale, żeby ratowały życie (no bo w końcu jak by tego młodego wziął na rogi...) xDxDxD

Pozdrawiam wszystkich analityków sceptycznie do gier nastawionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować