gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

We wtorek spotykam się z pewną dziewczyną, mam zamiar poprosić ją o tzw. chodzenie. Ona tym wie. Macie może jakąś solucje ( :P ) jak to zrobić ?
A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa itp, to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

We wtorek spotykam się z pewną dziewczyną, mam zamiar poprosić ją o tzw. chodzenie. Ona
tym wie. Macie może jakąś solucje ( :P ) jak to zrobić ?


Solucja zaczerpnięta z gry.wp.pl:
Spójrz jej głęboko w oczy, chwyć za rękę, powiedz, że nie ma drugiej takiej na świecie, że nie wyobrażasz sobie, abyście nie byli razem, że pasujecie do siebie jak Bony i Clyde bleble + masa wazeliny. Nie wczuwaj się zbytnio bo nie ma to sensu w tym wieku (wnioskuję żeś jeszcze młody skoro się o takie rzeczy pytasz).

Po za tym, dupy dałeś, bo co to za niespodzianka skoro ona o tym wie? :P

Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa itp,
to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?


Tak, ale olej to, powiedz, że idziesz na piwo z kumplami, to ona zacznie być zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa itp,
to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?

Niewątpliwie tak. Jestem o tym przekonany, chce rozbudzić w tobie zazdrość i pewnie czeka na efekty tzn. czy się tym zainteresujesz i w ten sposób zobaczy czy Ci na niej zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:22, edsonpele napisał:

> A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa
itp,
> to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?
Niewątpliwie tak. Jestem o tym przekonany, chce rozbudzić w tobie zazdrość i pewnie czeka
na efekty tzn. czy się tym zainteresujesz i w ten sposób zobaczy czy Ci na niej zależy...


Poudawaj bycie bladym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

We wtorek spotykam się z pewną dziewczyną, mam zamiar poprosić ją o tzw. chodzenie. Ona
tym wie. Macie może jakąś solucje ( :P ) jak to zrobić ?
A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa itp,
to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?

Myślę, że tak. Wyczuła cię już i wie po co chcesz się z nią spotkać. Ale nie ma co się załamywać, spróbuj. Trudno mi tą sytuację ocenić i nie wiem czy się zgodzi. Ale czytałem że jak się zgodzi wyjść to już jest twoja, bo przecież z nudnym, nieładnym facetem nie chciała by się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

We wtorek spotykam się z pewną dziewczyną, mam zamiar poprosić ją o tzw. chodzenie. Ona
tym wie. Macie może jakąś solucje ( :P ) jak to zrobić ?

Najlepiej jeśli nie będziesz nic mówił wprost. Wiem, żę to szalenie trudne, bo ona będzie sprawiała wrażenie, że chce abyś to powiedział wprost, ale rzeczywistość jest nieco trudniejsza ;]. Na spotkaniu powinieneś być zagadkowy, to ona powinna zainteresować się Tobą, bo jak widzę i Ty widzisz i ona widzi - Ty już nią zainteresowany jesteś :). Nie otwieraj się zbyt mocno. Sam wiele razy na tym poległem ;], bo to bolączka większości facetów i nawet jak sobie potrafią z tym poradzić, to wewnątrz i tak mają z tym problem :/.

Dnia 03.07.2008 o 16:05, RRohen napisał:

A, i jedno pytanie : czy jeśli ta dziewczyna, często wspomina że ktoś ją podrywa itp,
to chce wzbudzić tym moją zazdrość ?

Jeśli tak mówi, no to sygnalizuje, że musisz się bardziej starać, bo narazie niczym wielkim się nie wyróżniasz ;]. Najczęściej zalecana jest nutka cynizmu, bez traktowania jej jak jajko, komplementów nie nadużywać zwłaszcza tych oczywistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:43, Rumcajs52 napisał:

Jutro idę z nią do kina ;)
Macie może jakieś rady?

Zasadnicze pytanie: Idziesz z nią do kina czy na film? :)

Bo jak to pierwsze, to oczywiście ostatni rząd lub balkon i póki jest światło, zapamiętaj dobrze położenie guzików. I raczej sobie odpuść bo prezerwatywa w tych warunkach, to tragedia. ;D

A jak na film, to po prostu oglądaj go i nie przeszkadzaj gadaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:23, Olamagato napisał:

Bo jak to pierwsze, to oczywiście ostatni rząd lub balkon i póki jest światło, zapamiętaj
dobrze położenie guzików. I raczej sobie odpuść bo prezerwatywa w
tych warunkach, to tragedia. ;D

A jak na film, to po prostu oglądaj go i nie przeszkadzaj gadaniem. :)


generalnie jeśli chłopak jest nieśmiały to na początek metoda na ziewanie i pod ramię ją ^^ chyba :"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:43, Rumcajs52 napisał:

Jutro idę z nią do kina ;)
Macie może jakieś rady?

Polecam bardzo skuteczną metodę ziew-wychwyt-chwyt. Jak się to zrobi w miarę naturalnie, to dziewczyna niczego nie zauważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:43, Erton napisał:

> Jutro idę z nią do kina ;)
> Macie może jakieś rady?
Polecam bardzo skuteczną metodę ziew-wychwyt-chwyt. Jak się to zrobi w miarę naturalnie,
to dziewczyna niczego nie zauważa :)


Nooo ja sie troche hamsko wbije. Co jeśli dziewczyna miała z 2/3 chłopaków z którymi zerwała ;P wtedy raczej to ,,dziewczyna niczego nie zauważa" nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:43, Rumcajs52 napisał:

Jutro idę z nią do kina ;)
Macie może jakieś rady?


Po prostu wyciągnij do niej rękę i nic nie mów, tylko spójrz jej w oczy. Jeżeli kumata to chwyci Twą dłoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę z nią do kina, nie idę na film ^^
I raczej wszystko będzie się działo, PO filmie, chociaż może coś tymi łapkami się wykombinuje podczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 10:28, Rumcajs52 napisał:

Idę z nią do kina, nie idę na film ^^
I raczej wszystko będzie się działo, PO filmie, chociaż może coś tymi łapkami się wykombinuje
podczas :D


Żeby Ci tylko te lepkie łapska za daleko nie poleciały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj narazie zrobilem kilkaset brzuszkow robie tak po seriach a na 1 serie to 20 brzuszkow i odpoczywam z 2 minuty i dalej :)
a na pompki to nie mam sil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:11, lukase napisał:

dzisiaj narazie zrobilem kilkaset brzuszkow robie tak po seriach a na 1 serie to 20 brzuszkow
i odpoczywam z 2 minuty i dalej :)
a na pompki to nie mam sil :D


Hymhum :) Brzuszki najlepiej robić na twardym podłożu i nie pełne tylko do połowy. Są ćwiczenia na mięśnie brzucha, które polegają ma maxymalnym wciągnięciu brzucha i utrzymanie takiego stanu przez ok 20 sekund. Musisz się też zdrowo odżywiać i dbać o wszystkie mięśnie. A na pompki jak to nie masz sił? Musisz je robić bo to ABC każdego sportowca i każdego, kto chce być zdrowy i zdrowo wyglądać. Ja trenuję siatkówkę i ciężko trenuję, każdą praktycznie partię ciała. Masz foto :P

20080705123042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 10:28, Rumcajs52 napisał:

Idę z nią do kina, nie idę na film ^^

To w tym calu znacznie lepszy jest jakiś niezbyt mały wóz ze złomowiska za 300 zł, ale na chodzie.

Dnia 05.07.2008 o 10:28, Rumcajs52 napisał:

I raczej wszystko będzie się działo, PO filmie, chociaż może coś tymi łapkami się wykombinuje podczas :D

Zbyt dobrze się na tym nie wychodzi. Szanse powodzenia moim zdaniem to jakieś 10-20%. Chociaż to zależy na kogo trafisz. Dziewczyny z klasą nie potrzebują "chodzić do kina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się