gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 18:00, 6Kris napisał:

Ssać długopis na sprawdzenie toż to nie zdrowe, tak mówi nam nauczyciel od zasad żywienia
xD, pleno bakterii fuj,
w tym wiek to tylko lizaki powinno się ssać.


W sumie jak się ten długopis pożyczyło od kogoś innego to nie wiadomo jakie miejsca ludzkiego ciała on jeszcze widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:33, Beneath napisał:

Tato ale ja mam tylko 6 lat ! ;| tak serio to tez mial byc zart :( szkoda , ze go nie
zrozumieliscie i tak na mnie naskoczyliscie:d pozatym nie jestem wcale juz taki mlody
; p


Wiem, 11 lat to wcale nie tak mało ;) Jeszcze 7 i jesteś chłopie pełnoletni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:00, 6Kris napisał:

> > co moga ssac?;ddd no powiedz :>>>>> no wez xd
>
> Albo tego nie wiesz naprawdę, czyli jesteś jeszcze za młody na takie wiadomości,
albo
> to miał być jakiś suchy żart, który rozbawi nas. nie mam pojęcia. A ssać lubią długopisy,

> jak się zastanawiają co napisać np. na sprawdzianie.

Ssać długopis na sprawdzenie toż to nie zdrowe, tak mówi nam nauczyciel od zasad żywienia
xD, pleno bakterii fuj,
w tym wiek to tylko lizaki powinno się ssać.



wlasnie zauwazylem ze jak pisalismy sprawdzian to dwie dziewczyny z klasy ssały dlugopis... xD
Lizaki ;> moze dlugopisy wola? nie wiem nie jestem kobieta -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:05, Ancient Lord napisał:

> Tato ale ja mam tylko 6 lat ! ;| tak serio to tez mial byc zart :( szkoda , ze go
nie
> zrozumieliscie i tak na mnie naskoczyliscie:d pozatym nie jestem wcale juz taki
mlody
> ; p

Wiem, 11 lat to wcale nie tak mało ;) Jeszcze 7 i jesteś chłopie pełnoletni ;)


Kolego moze pobawimy sie jeszcze w chowanego ?! albo ganianego:D co ty na to?;d btw. skad wiesz , ze tyle mam lat ?xD odkryles ta tajemnice xd.patrzac na twojego ava to gora 14 ! idz sie wyszalej na szkolnej dyskotece!;d pozatym powinienes warna dostac ;/ ale mody tutaj nie wiedza co to jest :F jesli nie wiesz za co to bedzie zagadka szukaj w Bravo albo Bravo Girls odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:35, Beneath napisał:

Kolego moze pobawimy sie jeszcze w chowanego ?! albo ganianego:D co ty na to?;d btw.
skad wiesz , ze tyle mam lat ?xD odkryles ta tajemnice xd.

Kolego, chyba nie zrozumiałeś tego jakże ukrytego i do tego perfidnego dowcipu, jakim cię "zbluzgałem". Poza tym, gdybyś chociaż ciut więcej pomyślał, to nie spieniłbyś się o to, okraszając swojego psota różnorakimi emotkami ;)

>patrzac na twojego ava to gora

Dnia 20.01.2009 o 20:35, Beneath napisał:

14 !

Tak! Trafiłeś! Serio! Mam 14 lat, no prawie 15 ;P Ale czemu po avatarze z anime, którym interesuje się wiele ludzi w różnym wieku wnioskujesz mój wiek? Ja z twojego wieku zażartowałem na podstawie twoich postów pytających się co to jest "oral" - szukając odpowiedzi podsunę ci wskazówkę - znasz taką szczoteczkę do zębów - Oral B? Jakieś sugestie? ;)

Dnia 20.01.2009 o 20:35, Beneath napisał:

idz sie wyszalej na szkolnej dyskotece!;d

Dopiero za tydzień mam! Ale się wyszaleję! Chodź ze mną stary

Dnia 20.01.2009 o 20:35, Beneath napisał:

pozatym powinienes warna dostac ;/ ale
mody tutaj nie wiedza co to jest :F

Jasne że nie wiedzą. Zwłaszcza, że na tym forum nie ma warnów, a degrady i bany. Ale nie, powinienem dostać dożywotniego bana! Jestem chamem! W ogóle to forum to chamstwo :|

Dnia 20.01.2009 o 20:35, Beneath napisał:

jesli nie wiesz za co to bedzie zagadka szukaj w
Bravo albo Bravo Girls odpowiedzi !

Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Może w następnym numerze będzie. Poszukamy zobaczymy ;) Jak przeczytam to mogę ci pożyczyć ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:52, Ancient Lord napisał:

> Kolego moze pobawimy sie jeszcze w chowanego ?! albo ganianego:D co ty na to?;d
btw.
> skad wiesz , ze tyle mam lat ?xD odkryles ta tajemnice xd.
Kolego, chyba nie zrozumiałeś tego jakże ukrytego i do tego perfidnego dowcipu, jakim
cię "zbluzgałem". Poza tym, gdybyś chociaż ciut więcej pomyślał, to nie spieniłbyś się
o to, okraszając swojego psota różnorakimi emotkami ;)

>patrzac na twojego ava to gora
> 14 !
Tak! Trafiłeś! Serio! Mam 14 lat, no prawie 15 ;P Ale czemu po avatarze z anime, którym
interesuje się wiele ludzi w różnym wieku wnioskujesz mój wiek? Ja z twojego wieku zażartowałem
na podstawie twoich postów pytających się co to jest "oral" - szukając odpowiedzi podsunę
ci wskazówkę - znasz taką szczoteczkę do zębów - Oral B? Jakieś sugestie? ;)

> idz sie wyszalej na szkolnej dyskotece!;d
Dopiero za tydzień mam! Ale się wyszaleję! Chodź ze mną stary

> pozatym powinienes warna dostac ;/ ale
> mody tutaj nie wiedza co to jest :F
Jasne że nie wiedzą. Zwłaszcza, że na tym forum nie ma warnów, a degrady i bany.
Ale nie, powinienem dostać dożywotniego bana! Jestem chamem! W ogóle to forum to chamstwo
:|

> jesli nie wiesz za co to bedzie zagadka szukaj w
> Bravo albo Bravo Girls odpowiedzi !
Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Może w następnym numerze będzie. Poszukamy zobaczymy
;) Jak przeczytam to mogę ci pożyczyć ;)



Life is Brutal :F tak btw. na twojej dyskotece "bendom" grac melodic death metal ?Hmm...jestem jasnowidziem wiesz?:x tak rly to Naruto jest dla mnie dziecinne ;] waj? sam klimat mnie dobija : p.Co do moich emotek to mam dziwny styl pisania wiem :d wina WoW''a :D a tak co do warna to powinien byc za dablju posta : p USER USE EDIT xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:01, Beneath napisał:

Life is Brutal :F tak btw. na twojej dyskotece "bendom" grac melodic death metal ?

Ta, będą, chociaż nie rozumiem twojego żartu, bo jak przeczuwam to miało być zabawne, nie?

>Hmm...jestem

Dnia 20.01.2009 o 21:01, Beneath napisał:

jasnowidziem wiesz?:x

Nie wątpie :x ( co to za emotka ?)

>tak rly to Naruto jest dla mnie dziecinne ;] waj? sam klimat mnie

Dnia 20.01.2009 o 21:01, Beneath napisał:

dobija : p.

Wiem, to tylko dla dzieci jest! Albo dla dziewczyn!

>Co do moich emotek to mam dziwny styl pisania wiem :d wina WoW''a :D a tak

Dnia 20.01.2009 o 21:01, Beneath napisał:

co do warna to powinien byc za dablju posta : p USER USE EDIT xD


Mówiłem już! Bana powinienem dostać! Zgłoś mnie modom , proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:01, Beneath napisał:

Life is Brutal :F tak btw. na twojej dyskotece "bendom" grac melodic death metal ?Hmm...jestem
jasnowidziem wiesz?:x tak rly to Naruto jest dla mnie dziecinne ;] waj? sam klimat mnie
dobija : p.Co do moich emotek to mam dziwny styl pisania wiem :d wina WoW''a :D a tak
co do warna to powinien byc za dablju posta : p USER USE EDIT xD

WoW to dopiero dziecinada. Skończ już z tym pajacowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:33, Beneath napisał:

Tato ale ja mam tylko 6 lat ! ;| tak serio to tez mial byc zart :( szkoda , ze go nie
zrozumieliscie i tak na mnie naskoczyliscie:d pozatym nie jestem wcale juz taki mlody
; p


hyr hyr hyr... śmieszne...

nie... nie śmieszne

S U C H A R >.<

@@@rick90@@@
dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ancient Lord, Benath Serdeńka, ale o co Wam w ogóle chodzi?

Otóż dziewczyny lubią ssać długopisy. I inne gładkie powierzchnie. O.

Ech...

rick90, turbol A gdzie jest różnica między śmianiem a cieszeniem? q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:24, Calia napisał:

Otóż dziewczyny lubią ssać długopisy. I inne gładkie powierzchnie. O.


O nie. Ja też... je gryzę! (długopisy, nie dziewczyny) Czy ze mną jest aż tak źle?
No co? Przynajmniej wiadomo, który długopis jest mój. ;- P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:45, DJ Szlafrok napisał:

O nie. Ja też... je gryzę! (długopisy, nie dziewczyny) Czy ze mną jest aż tak źle?
No co? Przynajmniej wiadomo, który długopis jest mój. ;- P

No ty gryziesz a ja łamie ;d albo odłamuję tylko takie małe plastiki co cą przy włączniku ... A co do gryzienia to ... od czasu do czasu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na kolejny odcinek, tym razem może już ostatni moich polowań,
niestety niedanych. No więc po raz kolejny czekam se na dziewczyne przed angielskim, i znowu serce mi wali.
Tym razem nie musiałem długo czekać, bo zjawiła się po chwili. Witam się i pytam czy ma czas aby porozmawiać,
no i mówi że Jarka szuka. Ja mówie że już jest pod klasą ( bo byłem oblookać czy już nie przyszła wcześniej,
bo też troche zmarudziłem czasu, bo z kolegą poszliśmy kserować, a właściwie drukować notatki z czegośtam z
pendrive''a. Teraz mam go w domu i musze mu coś tam nagrać, Ale to tajemnica co ;] ) Wracając do tematu. No to ona się odwróciła i poszła, a ja se stałem jak zamurowany (jakbym był wrazliwy to by mi się przykro zrobiło). No i ja w tym momencie jestem ciekaw, gdzie jest to nieskończone miłosierdzie kobiet ( nie zebym brał ją na litość czy coś)
kobiet o którym niektórzy tak dużo mówią? Jakoś tego nie odczułem, tylko ignorancję, a ta jest bardzo zła w stosunkach międzyludzkich.
Ale to nie koniec, miałem plan już obmyślony jak mnie oleje. Zapytałem się jeszcze jak się odwracała czy
moge na gg zagadać, powiedziała że nie ma sprawy. Kurde, nie chciałem żeby na gg to odkładac, ale skoro na żywca zawsze mi ucieka to mam usprawiedliwienie. Z Dobra, lece kupic koszulke ( do papierów)
i wracam. weszli do klasy. Siadam i czytam. Po czym wylatuje z klasy ta osoba i zaczyna przez komórke nawijać, do jakiejś dziewczyny że ma jej przynieść notatki na listy biznesowe, że pisze z Jarkiem za tydzień,
( nie, z tego co widzę oni z Jarkiem nie teges, znają się tylko z liceum) i tu otwiera się moja szansa za tydzień. Do 3 razy sztuka ( bo po 3 razach to już nie sztuka) że to jest łatwe i jej nie wchodzi i takie tam gadanie ( typowa szybka babska paplanina, wiecie co to ). Potem jak się nagadała to wróciła do klasy. Siedze se dalej, po chwili znowu wylatuje i biegiem do kibla ;]. Nie wiem co tak krótko tam robiła, ale po małej chwili wychodzi i mi się pyta czemu na angielski nie ide, a ja na to że mam wolne dzisiaj, to ona dziwną minę zrobiła ( to mnie troche zaniepokoiło, może se pomyśli że jakiś dziwny jestem, ale oni przeciez mieli kolo pisac a my mieliśmy mieć wolne) i wszedła(weszła?) z powrotem do klasy. Dobra, nie będę czekał aż skończa, bo jak wyjdzie to se pomyśli że na nią czekam jak jakiś maniak czy coś, wiec nie czekałem aż skończą tylko se poszedłem.
Dobra, nie żebym brał to na powaznie ( no dobra może trochę), wy też nie musicie, ot tak opisałem sobie wycinek z mojego szkolnego życia. Następnym razem dorzuce coś z większym jajiem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ty bo za niedługo o tobie serial nakręcą i bd sie ogladać w tv :P
A tak na poważnie to moim zdaniem jeśli chcesz jej powiedzieć to przez gg to nie ma sensu, na gg możesz jedynie zaproponować jej że chcesz jej o czymś powiedzieć a jakoś nie umicie sie skumać bo albo ona jest czymś zajęta albo ty, a jak tak czekasz na te angielskie to weź sie wreście przełam i zatrzymaj ją, ja wiem ze nauka najważniejsza ale 10 min w ta czy w tamtą ją nie zbawią, powiedz jej żeby zaczekała i powiedz jej co i jak nie przejmuj sie kumplami jej koleżankami niczym, jeśli da ci kosza trudno przynajmniej bd wiedział i nie robił sobie złudnych nadziei.
Widze lubisz dużo gadać tak wiec nie bd problemu z wymyśleniem dobrego przemówienia na tą okazje :p
Nie czekaj z tym zbyt długo bo może ci czasy braknąć jak było kiedyś w moim przypadku :/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:24, Calia napisał:

rick90, turbol A gdzie jest różnica między śmianiem a cieszeniem? q=

Ależ, moja droga, robi się z tego jakiś temat tabu i rzuca dennymi aluzjami. Generalnie jest znaczna różnica między cieszeniem się, a śmianiem z takowego tematu, ale w tej "dyskusji" to chyba żadnej q= Doooobra, też byłem kiedyś w podstawówce <:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>wszedła(weszła?)

Chłopak by wszedł :P a dziewczyna weszła :D Reszta:

>/ciach/

Tak czytam te Twoje perypetie i dochodzę do wniosku, że raczej bym sobie odpuścił. Sam mam na roku dziewczyny z którymi próbuje nawiązać lepszy kontakt. Nie po to by od razu się wiązać, bo mam swoją dziewczynę i mi w zupełności wystarcza :P ale tak by poszerzyć grono zaufanych osób. Ale z tego co zaobserwowałem nie ma sensu pchać się na siłę z buciorami. Staram się być miły, zabawny, uprzejmy jednakże "one" odwzajemniają te relacje tylko wtedy gdy czegoś chcą, gdy mają jakiś interes. To ja z góry mówię, że mam głęboko w poważaniu takie jednostronne relacje. I jeżeli przez swoją ignorancję nie potrafią nawet dostrzec szczerych intencji to już ich problem.
Tak więc już na zakończenie moja malutka rada: znajdź sobie inny obiekt do westchnień :) Może następny okaże się bardziej wartościowy :) A do trzeciego razu nawet bym nie podchodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takowego samego wniosku doszedłem, tylko zastanawiam się co mnie teraz będzie rozgrzewac w zimie? Zawsze jak tak sobie pomyslałem o niej to cieplej się robiło, a zima w tym roku okrutna jest. Co do innego obiektu westchnień to mam swoje przyzwyczajenia, trudno się odzwyczaja w takim wypadku. 3 raz sprubóje, jak nie to won z mojego umysłu XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się