gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2009 o 19:09, trombocylek napisał:

@xbit71 Tak, uważam, że zasługuję na jakąś dziewczynę. Bynajmniej nie na taką
dziwkę.

Po tym, jakiego SMS-a jej napisałeś, inaczej sądzić nie można.
Co do uprawiania seksu w liceum... Powiem Ci szczerze, że jeśli chcesz, by Twój pierwszy raz był wyjątkowy, musisz zrobić to z osobą, którą naprawdę kochasz... Chyba że pragniesz popisać się przed kumplami, droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to dla popisu. Walić mnie będzie, że inni koledzy już uprawiali seks, a ja nie, bo wolę poczekać na kogoś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mam problem: podoba mi się taka jedna dziewczyna, ale ma od kilku lat takiego "przyjaciela", a od jakiegoś czasu doszedł jeszcze inny "przyjaciel", ona lubi obu, to widać, jednego bardziej. Wszyscy są z mojej klasy od przedszkola. Co robić? Nie ma w okolicy innych fajnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Nie chcę po prostu, byś tak wspaniały moment w swoim życiu spieprzył, myśląc, że "to już odpowiednia pora". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:50, trombocylek napisał:

wtf? Co jest złego w czekaniu z tym pierwszym razem na odpowiednią osobę?

Nic. Odniosłem się do Twojej poprzedniej wypowiedzi. Chyba nie sądzisz, że w liceum znajdziesz "tę jedyną"? Takie przypadki się zdarzają, jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekaj. W końcu się znajdą. Nawet nie startuj do tej laski bo cię przerobi jak mnie przerobiła taka jedna (poczytaj moje ostatnie posty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw oceń jakie masz szanse, a potem się martw jej znajomymi. Jeżeli od przedszkola nie zwracała na Ciebie kompletnie uwagi, to myślę, że możesz ją sobie darować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja też mam zamiar takie konkretne kontakty z dziewczynami przesunąć na liceum. Teraz raczej szukam kogoś takiego, jak wspomniałem parę postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:51, trombocylek napisał:

Odpisałem jej: Też cię nienawidzę. Żeby ci się czarne, rude dzieci urodziły
i **uj ci w oko.


Nie dość, że rasista, to jeszcze rudych nie lubi. :( I dlaczego w oko, a nie w ucho lub dupala? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to miała być ironia xD Ją tym miałem obrazić :P Nie mam nic do rudych ani czarnych. Mój ulubiony raper jest czarny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:35, trombocylek napisał:

Dla nas to miała być ironia xD


Nie. To co ja mówiłem to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:56, Budo napisał:

Niezbyt.


Budo - ty i te twoje wyczerpujące odpowiedzi ;] :P

@trombocylek.

Wyjechałem z Tym o góry, bo ja jestem wierzący i nie wyskakuj mi tutaj z pianą - taka moja teoria - twoja jest inna - spoko, mi to szczerze mówiąc lata koło tego i tamtego, ale uszanuj moje wierzenia.

No i nie opowiadaj, że chcesz sobie puknąć w liceum. Tak jak jakis tam kolega powiedział - na to przyjdzie czas i może to być właśnie w liceum, a może dopiero w wieku 21 lat. A jeśli musisz to zrobic akurat w klasie liceum to za 100zł masz panienkę :P

Ale wg. zasad naszego szkolnego "wyścigu szczórów" z dziwkami się nie liczy :P

No i kultury się naucz chłopie - to jest forum - łacina kuchenna tu jest niepotrzebna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:43, Ancient Lord napisał:

Budo - ty i te twoje wyczerpujące odpowiedzi ;] :P


No cóż, jeśli jedno słowo wyczerpuje to co chciałem powiedzieć... czemu nie. Moje rekordowo krótkie posty składają się z dwóch znaków, także ten akurat zaliczał się do średniaków :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 00:46, Dark Templar napisał:

Ale mimo wszystko można mieć dobry ubaw czytając te posty.

>

Wiesz... Może ty miałeś ubaw (jak ja, w pewnych tutaj sytuacjach) , ale te ostatnie posty użytkownika T. mnie załamały... Naprawdę, coś mnie trafia, jak widzę, że tacy ludzie po świecie chodzą. Jak można pisać, że zależy komuś na danej osobie, a potem ją bezczelnie wyzywać i uważać,że jest to "fajne i eleganckie" ?... Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:31, Mr.M napisał:

Naprawdę, coś mnie trafia, jak widzę, że tacy ludzie
po świecie chodzą.

Bo kto miłość zdradza, ten sam po świecie chadza. Khe khe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, chłopcy, chłopcy... muszę przyznać, że z kobiecego punktu widzenia wasza dyskusja zasługuje co najmniej na Oscara. Albo raczej - Złotą Malinę. Jedna dobra strona waszych rozważań - rozbawiliście mnie tak, że wystarczy do Gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się