gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2010 o 12:09, Graszcz napisał:

od tych 10h ćwiczeń na dobę bardziej żałosne są dziewuchy, które myślą, że schudną, jak
będą się odżywiać jogurcikami. ale dupy za przeproszeniem nie ruszą

Sugerujesz, że Activia nie działa? A ja mam jeszcze 3 kartony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:43, Madoc napisał:

Sugerujesz, że Activia nie działa? A ja mam jeszcze 3 kartony :/

przykro mi, ze zniszczylem twoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:43, Madoc napisał:

Sugerujesz, że Activia nie działa? A ja mam jeszcze 3 kartony :/

Activia działa tylko na kobiety ;]


Ja mam kurację dla kobiet. Zastrzegam ją sobie! A więc kobiety.. pisać do mnie! ->

"... pocałunek przyspiesza przemianę materii, pozwala spalić do 90 kalorii oraz uaktywnia 29 mięśni twarzy (co działa jak krem przeciwzmarszczkowy)? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 12:09, Graszcz napisał:

od tych 10h ćwiczeń na dobę bardziej żałosne są dziewuchy, które myślą, że schudną, jak
będą się odżywiać jogurcikami. ale dupy za przeproszeniem nie ruszą


A to swoją drogą, ale chodziło mi bardziej o samo nastawienie do życia niż metodologię =) Ale zgadzam się z tobą, co więcej, faceci mają tu często zdrowsze podejście - wiedzą, że o wiele lepiej sylwetkę wyćwiczyć niż zagłodzić, choćby ze względów czysto estetycznych.
Choć może ja nie powinnam się w tym temacie wypowiadać... =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 14:09, Stalker69 napisał:

Ja mam kurację dla kobiet. Zastrzegam ją sobie! A więc kobiety.. pisać do mnie! ->

Ja mam lepszą kurację.
Oto 4 powody, dla których seks to samo zdrowie:
To doskonała kuracja odchudzająca. W czasie stosunku spalamy prawie 400 kalorii.
Dzięki niemu piękniejemy: skóra staje się bardziej elastyczna, a włosy - lśniące
DHEA - hormon długowieczności osiąga najwyższe stężenie w organizmie, gdy mamy trochę ponad 20 lat, potem jego poziom spada, ale możemy powstrzymać ten proces, uprawiając seks. Są dowody na to, że kochankowie żyją dłużej. Przyznający się do licznych kochanek Pablo Picasso czy Victor Hugo dożyli sędziwego wieku. Zastępuje z powodzeniem aerobik czy pływanie. Angażuje wszystkie mięśnie, podnosi ciśnienie krwi.

Zainteresowane panie proszę o przysyłanie CV ze zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się pewien dowcip przypomniał. :D

Do wsi słynącej z długowieczności swoich mieszkańców przyjeżdża telewizja.
-W jaki sposób -pyta reporter staruszka -można dożyć tak sędziwego wieku?
-Rano gimnastyka, po południu gimnastyka, wieczorem gimnastyka.
-A ile lat sobie liczycie?
-96.
-A wy, dziadku, jaką macie dewizę? -pyta reporter drugiego.
-Rano mleko -odpowiada dziadek -po południu mleko, wieczorem mleko...
-A ile macie lat?
-106.
-A wy, dziadku?
-Rano kobietki, po południu kobietki, wieczorem kobietki -odpowiada rozmówca.
-Coś podobnego! A ile macie lat, dziadku?
-36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może coś mi poradzicie... jak żyć z faktem, jak pogodzić się z tym, iż straciło się Przyjaciółkę ? Ciężkie chwile mnie czekają lecz może ktoś będzie w stanie choć w pewnym stopniu zmniejszyć ten ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w temat ale ok.

Słuchajcie. Mamm taki problem. Więc byłem z dziewczyną przez ponad miesiąc(tak tak długo wiem ;p). Wszytko sie zakończyło parę dni temu. Czemu? A bo dowiedziałem sie parę przykrych rzeczy od kumpla. Dowiedziałem się m.in że ''moja była''(śmiesznie to brzmi) mówiła do swoich koelzanek, że brzydzi sie moich włosów(a jak sie kiedyś pytałem to mówiła że wcale ze je uwielbia) i, że podobno to wszytko to była zabawa(zgodziła sie na to wszytko tylko dla zabawy). Czysta gra. Gdy jej to wszytko napisałem co powiedział mi kolega to ona an to, że ''''z tego wszystkiego więcej kłopotów niż pożytku. dajmy temu troche czasu aby sie samo poukładało''''. Później gdy sie jej zapytałem czy to ma znaczyć, że koniec to ona mi odp ze nie wie co mi powiedzieć. I tak w kółko. Napisałem co mnie najbardziej zabolało a ona na to, ze nie wie co mi powiedzieć. Nawet gdy jej wypisywałem te wszystkie rzeczy to nawet sie nie broniła przed tymi oskarżeniami. Wchodzi na to, że naprawdę od początku udawała, grała i bawiła sie z koleżankami mojimi uczuciami. Nawet wydaje mi sie, że okłamywała mnie mówiąc mi że nie nienawidzi swojej przyjaciółki i takie tam. Nie chdozila z nią na jakieś imprezy etc. A tu nagle takie słodkie słówka do niej jak by nigdy sie nie kłóciły. Najgorsze w tym to, że straciłem najlepszą koleżankę, przyjaciółkę. Już nie chodzi mi o to że straciłem swoją miłość. Jedna wielka gra. Od czwartku nie napisała nic do mnie a jak już potoczyła sie marnie rozmowa to odpowiedz była jedna: Nie wiem co ci powiedzieć. Ech szkoda gadać.

Co wy na to? Jak mam postąpić
I sory jeżeli nie w temat ale innego nie ma chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:06, Stalker69 napisał:

Przewierć jej kolana, zmiażdż palce w imadle. To jej da do myślenia :]


po co przewiercac, przestrzelenie jest o wiele fajniejsze i jakie hollywoodzkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:12, Zauri napisał:

> Przewierć jej kolana, zmiażdż palce w imadle. To jej da do myślenia :]

po co przewiercac, przestrzelenie jest o wiele fajniejsze i jakie hollywoodzkie :D


Ok a tak na serio :D? Nie jestem jakoś na nią zły tak aby ją torturować...jestem po prostu zszokowany i smutny z tego powodu bo była to dla mnie ostatnia osoba co mogła by takie coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 22:37, MSPRISON napisał:

Chłopaki, może coś mi poradzicie... jak żyć z faktem, jak pogodzić się z tym, iż straciło
się Przyjaciółkę ? Ciężkie chwile mnie czekają lecz może ktoś będzie w stanie choć w
pewnym stopniu zmniejszyć ten ból...


Też miałem taką sytuację, też mnie to zabolało, ale po pewnym czasie ten ból zniknął. Musisz po prostu dać sobie trochę czasu na przełknięcie tego. W każdym razie ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną dziewczynę poznałem na koncercie. Już się z nią umawiam. Trochę młoda, ale jest ładna i inteligentna. Ciekawe jak się to wszystko rozwinie. Na pewno świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 18:26, KannX napisał:

Fajną dziewczynę poznałem na koncercie. Już się z nią umawiam. Trochę młoda, ale jest
ładna i inteligentna. Ciekawe jak się to wszystko rozwinie. Na pewno świetnie ;)

Tak podam ci taki demot
Młoda, ładna, mądra, niepaląca. ZAJĘTA.
Pewnie ma 15lat skoro już się z nią umawiasz po jednym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ją olał i dał sobie spokój.Jeśli rzeczywiście tylko zabawiała się twoimi uczuciami to mamy tutaj typowy przykład wampira emocjonalnego i nawet nie ma po co tłumaczyć sobie,że może zmądrzeje i do Ciebie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:17, Maciej2194 napisał:

Ok a tak na serio :D? Nie jestem jakoś na nią zły tak aby ją torturować...jestem po prostu
zszokowany i smutny z tego powodu bo była to dla mnie ostatnia osoba co mogła by takie
coś zrobić


Niech spie***la. Włącz sobie jakąś dobrą sieczkę na kompie, posłuchaj jakiegoś metalu z konkretnym pie****nięciem i olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za rady i też ta już zrobiłem :> I nawet o tym nie myślę, że by chciała wrócić bo tego nawet nie chce. Nie pierwsza i nie ostatnia. Od razu mi lepiej jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się