gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dalej będzie to postępować, bo co ma być. Mnie szczerze mówiąc obecnie to smuci, a w perspektywie nawet przeraża, co może się zrobić seksualnie z tym społeczeństwem. Teraz pieprzące się 14 latki są czymś normalnym, co z tego pokolenia wyrośnie i jakie będą następne nie chcę myśleć. Na całe szczęście, jeśli ma dojść do totalnego zlikwidowania tabu i rzeczy niemoralnych w tym temacie, raczej tego nie dożyję. Mnie od zawsze ruszała ta nutka tajemnicy dotycząca kobiecego ciała, tymczasem jeśli takie sprzedawanie się staje się czymś na porządku dziennym... Po prostu ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2013 o 00:54, Jan_Czarny napisał:

Ja bym powiedział, że poznanie osoby jest bardzo płytkim stwierdzniem.


No właśnie chodziło o to co właśnie napisałeś, zabrakło mi słów po prostu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz

Dnia 03.02.2013 o 03:57, JayL napisał:

pieprzące się 14 latki są czymś normalnym, co z tego pokolenia wyrośnie i jakie będą
następne nie chcę myśleć.


Szybciej dojrzewamy, szybciej się rozmnażamy, szybciej umieramy. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:39, KrwawaMary napisał:

Szybciej dojrzewamy, szybciej się rozmnażamy, szybciej umieramy. Proste.

I właśnie dlatego mamy więcej niechcianych ciąż, więcej aborcji, więcej nietrwałych związków, więcej rozwodów i robitych rodzin itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:39, KrwawaMary napisał:

Szybciej dojrzewamy, szybciej się rozmnażamy, szybciej umieramy. Proste.

Chcesz mi powiedzieć, że te 14-16 latki powiedzmy są dojrzałe? W jakimkolwiek względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:46, Tyler_D napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że te 14-16 latki powiedzmy są dojrzałe? W jakimkolwiek względzie.

Szczerze powiedziawszy to chyba tylko na cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:46, Tyler_D napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że te 14-16 latki powiedzmy są dojrzałe? W jakimkolwiek względzie.


Pod względem fizycznym są dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i cieleśnie niektóre, mentalnie garstka. Dojrzałość do związków / seksu w tym wieku jest granicy błędu statystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem fizycznym to można być dojrzałym do kopania rowów - za przeproszeniem - a nie do "szybszego rozmnażania" bo to chyba coś więcej niż akt na materacu (czy gdzie kto woli), chyba, że się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:21, MKRaven napisał:

Pod względem fizycznym to można być dojrzałym do kopania rowów - za przeproszeniem -
a nie do "szybszego rozmnażania" bo to chyba coś więcej niż akt na materacu (czy gdzie
kto woli), chyba, że się mylę...

Nie no, stricte fizycznie niektóre nastolatki są dojrzałe / dość dojrzałe do tych ''zabaw'', co innego mentalność ale wiesz ... zdarzają się te, które tracą dziewictwo w wieku 15-17 lat i nie wpadają, robią to z tak zwanej miłości i tworzą udane związki. Znam co najmniej jedną taką. Ale zdecydowana większość w moim odczuciu nie nadaje się do tego. ;-) A potem krążą w sieci tematy typu: ''czy można używać dwa razy kondoma?'' lub ''coś mi leci z ... khem, nie zabezpieczaliśmy się, czy mogę być w ciąży?'' lub ''włożył mi ale nic nie leciało, co teraz?'' - to takie z grubsza opisane autentyki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczeń - 95% tego co jest poniżej 18/19 lat jest niezdolne do jakichkolwiek związków z choć odrobiną dojrzałego, logicznego myślenia. Bez jakiś gierek i odpałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:21, MKRaven napisał:

Pod względem fizycznym to można być dojrzałym do kopania rowów - za przeproszeniem -
a nie do "szybszego rozmnażania" bo to chyba coś więcej niż akt na materacu (czy gdzie
kto woli), chyba, że się mylę...


W dzisiejszych czasach to już chyba tylko akt na materacu albo w publicznej toalecie. A dzieci rodzą się głównie z wpadki. Często niechciane, oddawane do adopcji, albo co gorsza zabijane. Kiedyś czytałam że dziewczyna urodziła w toalecie i pomogła sobie nożyczkami -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza krajami rozwinietymi w dzisiejszych czasach, albo prawie wszedzie jeszcze ze 100-150 lat temu tak wczesny wiek rozmnazania sie byl norma (biedota, szczegolnie na wsi) lub nikogo nie dziwil (jak kogos bylo stac, zazwyczaj tylko zona byla taka mloda).

''''Z doświadczeń - 95% tego co jest poniżej 18/19 lat jest niezdolne do jakichkolwiek związków z choć odrobiną dojrzałego, logicznego myślenia. Bez jakiś gierek i odpałów.''''

+1, ale IMO granica jest troche wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:32, MKRaven napisał:

Z doświadczeń - 95% tego co jest poniżej 18/19 lat jest niezdolne do jakichkolwiek związków
z choć odrobiną dojrzałego, logicznego myślenia. Bez jakiś gierek i odpałów.


Nawet niektóre 24-latki nie nadają się do dojrzałych związków, bo wciąż mają łajno w głowie. O osobach poniżej 20 roku życia to chyba trzeba zapomnieć...

Ja dałem sobie spokój z dziewczynami już kilka lat temu i wcale nie żałuje. Mam więcej czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Odwiedzam temat po dłuższej przerwie, i miast nieszczęśliwie zakochanych młodocianych forumowiczów, czytam o nastoletnich prostytutkach zabawiających się na materacach oraz rodzących w publicznych kiblach. I''m outta here.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 22:44, Last_Aid napisał:

Nawet niektóre 24-latki nie nadają się do dojrzałych związków, bo wciąż mają łajno
w głowie. O osobach poniżej 20 roku życia to chyba trzeba zapomnieć...

Ponoć dojrzewa się dopiero po 30-tce. :)

Dnia 04.02.2013 o 22:44, Last_Aid napisał:

Ja dałem sobie spokój z dziewczynami już kilka lat temu i wcale nie żałuje. Mam więcej
czasu i nerwów.

Twój wybór, pytanie czy będziesz szczęśliwy z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


I''m back! (ale tylko na chwilę)

Dnia 04.02.2013 o 22:44, Last_Aid napisał:

Ja dałem sobie spokój z dziewczynami już kilka lat temu i wcale nie żałuje. Mam więcej
czasu i nerwów.

Święte słowa. Moi kumple bez dziewczyn (w tym ja) są szczęśliwsi od kumpli z dziewczynami. Ciekawe dlaczego? Jeden znajomy ma dwie dziewczyny (nie liczę przelotnych lasek), ale nie wiem jak u niego ze szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 22:54, Janek_Izdebski napisał:

Ponoć dojrzewa się dopiero po 30-tce. :)

>
*sigh* Z tego co widzę po ludziach których spotykam i własnych doświadczeniach życiowych, to chyba jest prawda.

Dnia 04.02.2013 o 22:54, Janek_Izdebski napisał:

Twój wybór, pytanie czy będziesz szczęśliwy z tego powodu...

>
Jestem, Jak najbardziej. Wcale nie żałuje tego. Tak naprawdę to wole posiedzieć sam w chałupce niż gadać z kimś, o niższym iq od mojego, o pseudo-problemach typu: W co się ubrać?!...

@Perry_Cox - ponoć tylko głupcy są szczęśliwi. Z resztą, ja sam mam kumpli którzy rzucili swoje laski ładnych kilka miechów temu, może lat, i są naprawdę zadowoleni! Kiedy byli w związkach to za każdym razem, jak z nimi rozmawiałem, to odczuwałem z ich strony jakis taki bulwers... jakby mieli problem, ale nie chcieli o nim głośno mówić... A potem się okazało, że głównym problemem były... guess what! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:39, KrwawaMary napisał:

Szybciej dojrzewamy, szybciej się rozmnażamy, szybciej umieramy. Proste.


Błąd - nie tyle nie umieramy szybciej, ale żyjemy dłużej, i to coraz dłużej.
I tu nie ma znaczenia żadne dojrzewanie, wręcz przeciwnie - najwyraźniej ludzie stają się coraz głupsi i nieodpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się