gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 20:23, Treant napisał:

O! Wojna! Szkoda tylko, że Nulinka walczy osamotniona ze skrzywdzonymi przez niegodziwe kobiety
wrażliwymi mężczyznami.


No jasne. Może nie zmyślaj ;P Nie ma wojny, tylko spokojne wyjaśnianie pewnych kwestii :D

Dnia 24.04.2006 o 20:23, Treant napisał:

Takie licytowanie się prowadzi donikąd.


Bo i licytacji nie ma. A jak nie ma, to i nie może dokądkolwiek prowadzić.

Dnia 24.04.2006 o 20:23, Treant napisał:

Teoretycznie jest to możliwe, bo skoro
kobiety nie zorientowały się o co chodzi przy moim aktywnym zainteresowaniu, to tym bardziej
ja mogłem nie zauważyć przeciągłego spojrzenia milczącej jak zaklęta niewiasty.


Ależ nie przeczę. Jest i nawet mi się zdarzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się naśmiewam z najnowszych postów, a Ty bierzesz wszystko na poważnie. Wyluzuj - jest wiosna ;)

Dnia 24.04.2006 o 20:29, Yarr napisał:

Ależ nie przeczę. Jest i nawet mi się zdarzało :)

Ciekawe skąd wiesz, skoro nie zauważyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:41, Treant napisał:

Ja tu się naśmiewam z najnowszych postów, a Ty bierzesz wszystko na poważnie. Wyluzuj - jest
wiosna ;)


A buźki widziałeś? :D

Dnia 24.04.2006 o 20:41, Treant napisał:

Ciekawe skąd wiesz, skoro nie zauważyłeś?


Nie, to ja nie zauważyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę ,że nasze zdania sie różnią. No cóż, Was tutaj jest wi ęcej...Dzięki Treant za chęc pomocy.!Ale ja i tak mam własne zdanie na te tematy i nie dam sie przekonać ! Ja wiem swoje...Wy też ! Wymienilismy poglądy - ot co! A i tak znam fajnych facetów - myślę, że tutaj też są sami super ! fajnie mi sie z Wami dyskutowało ! Dzięki za wasze wyjaśnienia ! Przydadzą sie na przyszłość ! Ale dziewczyny też są fajne, no nie ? Bez nich - bylibyście bardzo samotni... I nie wszystkie sa złe ! Pozdrawiam Wszystkich Panów , Chłopaków czy Facetów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 22:59, Nulinka napisał:

Ale dziewczyny też są fajne, no nie ? Bez nich - bylibyście bardzo samotni... I nie wszystkie sa złe !

No pewnie, z Tobą na czele. ;-) Więcej takich jak Ty !

Dnia 24.04.2006 o 22:59, Nulinka napisał:

Pozdrawiam Wszystkich Panów , Chłopaków czy Facetów !

Bądźmy szczerze - przecież to wszystko jeden wielki chu*. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:18, skyler napisał:

I to napisał człowiek z takim podpisem. :/ Wstyd panie przewodniczący.


Badźmy ludźmi, nie zrozumiałeś tego ? Ależ wy mnie źle na tym forum postrzegacie. Niestety nie da się cudzysłowia, więc jest bez. Kiedy jestem poważny to jestem poważny, ale tutaj jest freestyle - akurat teraz to pożartować można, prawda Pane Brygadzisto.
Pilnowac zmiany - nie czepiać się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:18, skyler napisał:

> Bądźmy szczerze - przecież to wszystko jeden wielki chu*. :]
I to napisał człowiek z takim podpisem. :/ Wstyd panie przewodniczący.


Gdybyś Ty to napisał, to zapewne byłby postulat o bana ;P A tak jest tylko freestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz wykrzykniki ;P Chyba nie do końca przeczytałaś [a w zasadzie chyba wcale, sądząc z tej wypowiedzi] mojego posta. Trudno. Nie każdy musi się wczytywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:18, skyler napisał:

/..../

Jeszcze coś Ci dopiszę, bo właśnie mi wpadło do głowy, że mogłeś mnie źle zrozumieć.
Nie chodzi oto, że ja tak określam facetów jako ogół - broń Panie Boże. Chodziło oto, że wszyscy jesteśmy chłopakami facetami czy mężćzyznami, w zależności od sytuacji.

----> Yarr
A był kiedyś ban o cenzurę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 22:59, Nulinka napisał:

Ale dziewczyny też są fajne, no nie ? Bez nich - bylibyście bardzo samotni...

Czego to ja się dowiaduję... że jestem bardzo samotny. Jasny gwint! Jutro znowu będę musiał zmienić poszewkę na poduszce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:18, skyler napisał:

I to napisał człowiek z takim podpisem. :/ Wstyd panie przewodniczący.


No więc, wolno mi wiedzieć o co taki wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) ciach;p

Jesteś przykladem na to że jednak fajne kobiety również istnieja;p

A tak na pwoażnie - > Mi również się miło dyskutowało - szkoda że tak mało osobników płci przeciwnej do mojej dyskutuje w tymże temacie - Ty zebrałaś już parę doswiadczeń, nam by się jeszcze przydało parę rad;p Szczerze mówiac ja na każdą dziewczynę stosowałem inny sposób aby sieprzekonać co lepiej działa. I stwierdzam że nie da sie tego stwierdzic, gdyż kobieta ma tak zagmatwaną psyhikę , każda inaczej , ze chyba tej plątaniny ie dałoby sięprzez dekady rozplątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:46, upiordliwy napisał:

I stwierdzam że nie da sie tego stwierdzic, gdyż kobieta ma tak zagmatwaną psyhikę , każda inaczej , ze chyba >tej plątaniny ie dałoby sięprzez dekady rozplątać ;)


Trochę nas chyba dyskryminujesz, tylko kobieta ? ;) Człowiek - człowiek ma zagmatwaną psychikę. Natury ludzkiej nie idzie pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:32, Vaxinar napisał:

Jeszcze coś Ci dopiszę, bo właśnie mi wpadło do głowy, że mogłeś mnie źle zrozumieć.


Użyłeś słowa wulgarnego. To co, że gwiazdka dotyczy jednej litery. Nie zmienia to faktu. Za drobniejsze rzeczy bywały degrady.

Dnia 24.04.2006 o 23:32, Vaxinar napisał:

A był kiedyś ban o cenzurę ?


Widziałem zwrócenie uwagi. W dodatku tamte słowa były mniej ordynarne. Już pomijam to, że zwracałeś się do dziewczyny :/ Masz chyba nieszczególnie udany dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 00:04, Yarr napisał:

Użyłeś słowa wulgarnego. To co, że gwiazdka dotyczy jednej litery. Nie zmienia to faktu. Za
drobniejsze rzeczy bywały degrady.

Dobra, już koniec tematu o tym dzisiaj bo bijecie leżącego.

Dnia 25.04.2006 o 00:04, Yarr napisał:

Widziałem zwrócenie uwagi. W dodatku tamte słowa były mniej ordynarne. Już pomijam to, że zwracałeś
się do dziewczyny :/ Masz chyba nieszczególnie udany dzień ;P

Nieszczególnie udany wieczór - ta to prawda.
Przepraszam wszystkich i idę spać, jutro będzie lepiej - mam nadzieję - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo, dobry człowieku. A tak serio - milo sie dyskutuje, więc róbmy to dalej. A odnośnie kobiet - tak, jesteśmy bardziej "bogate" w różne cechy i stąd Wasza opinia, że mamy " zagmatwaną psychikę". Ale jeżeli juz nas poznacie - to wszystko staje się proste! A może my mamy opanowany "kamuflaż"(jak kameleon) do perfekcji ? I po to, żebyśmy były bardziej tajemnicze, i żebyście musieli więcej zaangażowania włożyć z Waszej strony...by nas zdobywać ? Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tajemniczości kobieta musi zachować. Nie może być tak, że mężczyzna będzie o niej wszystko wiedział, bo wtedy ona przestanie być atrakcyjna. Bo co może być ekscytującego w kimś, w kim czytasz niby w otwartej księdze?

Ps. Czytając wypowiedzi niektórych panów zaczynam się niepokoić: czyżby nie tylko naszą płeć obejmowała zaraza "nie ważne kto, byleby był"? Mam wrażenie, że nie patrzycie na jakość ewentualnej partnerki, lecz na to, że jest przyjemną dla Waszego oka przedstawicielką płci przeciwnej i zaczynacie podchody. A potem płacz, bo to zła kobieta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 09:25, minimysz napisał:

Mam wrażenie, że nie patrzycie na jakość ewentualnej
partnerki, lecz na to, że jest przyjemną dla Waszego oka przedstawicielką płci przeciwnej i
zaczynacie podchody. A potem płacz, bo to zła kobieta była.


Złe wrażenie. Ja zaczynam od rozmów i zaprzyjaźnienia się. Tyle, że ten kamuflarz, o którym prawicie, dziwnie często zakrywa właśnie te negatywne cechy. Nie wiem jak inni panowie, ale ja próbowałem już różnego podejścia i za każdym razem przekonywałem się, że nie warto zaprzeczać sobie. I teraz już nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się