gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 15:15, paweusz napisał:

Bardzo mnie irytuje, kiedy dziewczyny/kobiety mają dziwnie założone stringi, a mianowicie są tak naciągnięte, że siegają "krzyża" na plecach. A do tego jeszcze "biodrówki". Szkoda jeszcze, że nie podciągną sobie tych majtek na wysokość biustu :p


Ano szkoda, bo wtedy pewnie by im popękały i widoki na przyszłość byłyby lepsze...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary to podobnie jak ja rok temu poznałem taką świetną dziewczynę... Ehh dużo by się pisało, ale już się skończyło. I to na wiosnę wszystko się zaczęło, a zimą skończyło... niestety wpadła do przerębli ... może już odmarzła :) <żartuje sobie z dziewczyny>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:15, paweusz napisał:

Bardzo mnie irytuje, kiedy dziewczyny/kobiety mają dziwnie założone stringi, a mianowicie są
tak naciągnięte, że siegają "krzyża" na plecach. A do tego jeszcze "biodrówki". Szkoda jeszcze,
że nie podciągną sobie tych majtek na wysokość biustu :p


Jak mam być szczery to mi się podoba ... :) aczkolwiek nie pomyślcie sobie że patrzę tam gdzie nie trzeba :) przedwczoraj byłem z kolegą w lokalu, oglądaliśmy mecz i kolega powiesział mi żebym się obejrzał... :) miała czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:39, rolek85 napisał:

Jak mam być szczery to mi się podoba ... :) aczkolwiek nie pomyślcie sobie że patrzę tam gdzie nie trzeba :) przedwczoraj byłem z kolegą w lokalu, oglądaliśmy mecz i kolega powiesział mi żebym się obejrzał... :) miała czarne :)


Fetyszysta...:)))

Koronkowe czy batyst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:58, Wodzasty napisał:

> Jak mam być szczery to mi się podoba ... :) aczkolwiek nie pomyślcie sobie że patrzę tam
gdzie nie trzeba :) przedwczoraj byłem z kolegą w lokalu, oglądaliśmy mecz i kolega powiesział
mi żebym się obejrzał... :) miała czarne :)

Fetyszysta...:)))

Dziękję, ach cóż za komplement :):)

Dnia 12.05.2006 o 15:58, Wodzasty napisał:

Koronkowe czy batyst?

Czarna koronka. A co się tak zainteresowałeś??? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:19, rolek85 napisał:

Czarna koronka. A co się tak zainteresowałeś??? :P :P


Coby ci było raźniej w gronie fetyszystów...:)))

Choć muszę przyznać, że mnie dużo bardziej rajcują takie oto majteczki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:26, Wodzasty napisał:

Choć muszę przyznać, że mnie dużo bardziej rajcują takie oto majteczki:

Ooo ! To witaj w klubie, mnie też się takie podobają. Sam takich nie noszę, ale u kobiet/dziewcząt wyglądają bardzo sexy :)
Ciekawe jakie opinie na ten temat mają same panie, bo narazie sami panowie się wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:26, paweusz napisał:

Nie mam nic przeciwko stringom jeśli noszą je kobiety. Jednak nie wyobrażam sobie, że ja mógłbym
nosić taką bieliznę :/ Ciągle by mnie coś uwierało :) I starałbym sie wydobyć ten paseczek
z ... <lol>


Lol męskie stringu, BLEEEEH.
Co do damskich to ja tam lubię, jak idę na mieście, to mi głowa 360 do okoła wiruje tylko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:27, glizda101 napisał:

Ja sam nosze bokserki, ale u dziewczyn takich majteczek, jak na zdjęciu nie lubię. Najlepiej
zwykłe figi, bądź stringi.


Stringi, stringi, jedno Ci w głowie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:28, Vaxinar napisał:

Stringi, stringi, jedno Ci w głowie. ;P


:D
A tobie się może stringi na ładnej dziewczynie nie podobają? Kto mówił o 360 stopniach? ;P A poza tym powiedziałem, że zwykłe figi też są ładne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:31, Araondoion napisał:

biale spodnie i czarne stringi to bardzo dobry pomysl dziewczyn ;D


Wg nie nie bardzo... Białe, dopasowane spodnie jak najbardziej, ale czarne stringi pod to jakoś mi nie pasują. Wolę, żeby były też białe i nie wyróżniały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:38, glizda101 napisał:

Wg nie nie bardzo... Białe, dopasowane spodnie jak najbardziej, ale czarne stringi pod to jakoś
mi nie pasują. Wolę, żeby były też białe i nie wyróżniały się.


Fajnie jest jak są takie białe spodnie i widać tyłek, bo są trochę jakby takie przezroczyste - no skórę widać i stringi białe, ale ja i tak wole mini. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:38, glizda101 napisał:

Wg nie nie bardzo... Białe, dopasowane spodnie jak najbardziej, ale czarne stringi pod to jakoś
mi nie pasują. Wolę, żeby były też białe i nie wyróżniały się.


nie pasuje i oto chodzi przeciez, wszystko widac. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:32, Vaxinar napisał:

Fajnie jest jak są takie białe spodnie i widać tyłek, bo są trochę jakby takie przezroczyste - no skórę widać i stringi białe, ale ja i tak wole mini. :-)


Dokładnie. Na białych spodniach i tak widać zarys majteczek. A jak dziewczynę w takich spodniach ulewa złapie i te jej spodnie zrobią się mokre. ;P Mini - wiadomo, jaki facet nie lubi mini? :-] Ja tylko napisałem, że takie białe, "przezroczyste" i dopasowane spodnie też są niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:37, glizda101 napisał:

Dokładnie. Na białych spodniach i tak widać zarys majteczek. A jak dziewczynę w takich spodniach
ulewa złapie i te jej spodnie zrobią się mokre. ;P Mini - wiadomo, jaki facet nie lubi mini?
:-] Ja tylko napisałem, że takie białe, "przezroczyste" i dopasowane spodnie też są niczego
sobie.


Wiesz - niektórzy faceci wolą spodnie od mini. Ja Wam powiem tak - lubię mini, ale taką z materiału, nie taką z jeansu.
Ja mam w budzie tak zbudowane schody, że jak stoisz na dole i patrzysz prosto w górę to widzisz kogoś "z dołu" jak idzie, albo stoi na następnym pietrze przy barierce.
Kiedyś ide sobie z kumplem na pięterko, a tam ptrze gość łypie się na piętro - patrze dalej, a tam laska taka stoi sobie w mini, a on stoi centralnie pod nią i się łypi - przeszedłem obok rzucając okiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:37, glizda101 napisał:

Dokładnie. Na białych spodniach i tak widać zarys majteczek. A jak dziewczynę w takich spodniach
ulewa złapie i te jej spodnie zrobią się mokre. ;P Mini - wiadomo, jaki facet nie lubi mini?
:-] Ja tylko napisałem, że takie białe, "przezroczyste" i dopasowane spodnie też są niczego
sobie.

o takich "przezroczystych" wlasnie mowie :] no coz mini jest super :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie sie panowie. najlepiej kobiety wygladają nago. I o czym tu dyskutować. No dobra - opakowanie czasem sieprzydaje,któz nie lubi tego momentu , gdy niczym dziecko siedzące pod choinką rozpakowuje swój prezent sam rozpakowujesz coś lepszego ;)

A co do majteczek - nie podobaja mi siętakie jak były na zdjęciu powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się