gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 14:44, 88Bonzo napisał:

Macie może jakiś pomysł na urozmaicenie czasu na taki wieczór we dwójkę? Coś co może przynieść
dużo radości a zarazem nie będzie trzeba wychodzić z domu?


Guitar Hero, Singstar :p:p No co? Napisałem to, co mi pierwsze do głowy przyszło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:49, syriusz.b napisał:

> Macie może jakiś pomysł na urozmaicenie czasu na taki wieczór we dwójkę? Coś co może przynieść

> dużo radości a zarazem nie będzie trzeba wychodzić z domu?

Guitar Hero, Singstar :p:p No co? Napisałem to, co mi pierwsze do głowy przyszło :p


Hehe być może i pomysł by był ciekawy :D ale nie mamy tych gier i odpowiedniego sprzętu :) więc raczej odpada :D ale + dla Ciebie za oryginalność! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:57, 88Bonzo napisał:

Hehe być może i pomysł by był ciekawy :D ale nie mamy tych gier i odpowiedniego sprzętu :)
więc raczej odpada :D ale + dla Ciebie za oryginalność! :D


pomysł dobry w sumie, ale mnie się tam nie widzi, że siadam z moją dziewczyną przed TV i daje jej gitarkę do łapy :p Jeszcze by pobiła moje słabe rekordy i bym się załamał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:09, Goyaka napisał:

Ja jestem zdania,że dziewczyna czasem powinna byc lepsza od faceta.

Można i tak :p Jak by co to ja tam tylko żartowałem... Co więcej, jak by tak było to bym się cieszył, że mam dziewczynę gracza (bo ona tak normalnie to nie gra w gry w ogóle :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:09, Goyaka napisał:

Ja jestem zdania,że dziewczyna czasem powinna byc lepsza od faceta.

Rozwiń swoją myśl jak możesz :) W zupełności się z Tobą zgadzam. Tylko napisz w czym są albo w czym chciałyby być lepsze - jeżeli takowe informacje posiadasz :P

PS. witam Cię serdecznie :) widzę Cię chyba 1 raz na forum. Wiesz że pochodzimy z tego samego rocznika i mamy urodziny w ten sam dzień ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:17, 88Bonzo napisał:

PS. witam Cię serdecznie :) widzę Cię chyba 1 raz na forum. Wiesz że pochodzimy z tego samego
rocznika i mamy urodziny w ten sam dzień ? :P


Przyznaj się,że to Twoje drugie konto a nie ściemniasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:20, dawidos170 napisał:

> PS. witam Cię serdecznie :) widzę Cię chyba 1 raz na forum. Wiesz że pochodzimy z tego
samego
> rocznika i mamy urodziny w ten sam dzień ? :P

Przyznaj się,że to Twoje drugie konto a nie ściemniasz :P


^.^ nie mam takiej potrzeby z resztą mam stałe i jeżeli czujesz taką potrzebę Panowie moderatorzy mogą Ci to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna czasem być lepsza, nawet w takich dziedzinach, na których się nie zna (a my wręcz przeciwnie). Nie zawsze się to sprawdza, bo najpierw należy poznać dziewczyne, jej potrzeby i aspiracje. Są takie, które nienawidzą, gdy daje im się fory, a są takie, którym to nie przeszkadza lub nawet to lubią. Wszystko zależy od osobowości. Spotkałem takie i takie.

Niektóre uważają, że to facet powinien być zawsze lepszy, bo chcą, aby poczuł się bardziej męsko. Też tak bywa.

Jeśli dziewczyna to lubi (to ten drugi przypadek, to też nie należy przesadzać. Trzeba to wyśrodkować.

Pytajcie o więcej, jeśli czegoś nie rozumiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:15, syriusz.b napisał:

Można i tak :p Jak by co to ja tam tylko żartowałem... Co więcej, jak by tak było to bym się
cieszył, że mam dziewczynę gracza (bo ona tak normalnie to nie gra w gry w ogóle :p)


Standard ;)...rzadko kiedy się spotyka dziewczynę ,która gra w różne gry (Simsy pomijam xD).

@dawidos170

Dnia 01.12.2007 o 15:15, syriusz.b napisał:

Przyznaj się,że to Twoje drugie konto a nie ściemniasz :P


Czemu teraz odrazu wszyscy podejrzewają każdego ,że ma drugie konto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:17, 88Bonzo napisał:

PS. witam Cię serdecznie :) widzę Cię chyba 1 raz na forum. Wiesz że pochodzimy z tego samego
rocznika i mamy urodziny w ten sam dzień ? :P


A skąd masz takie informacje? Moje urodzinki to 15.04.1988. Ja cie juz widzialem na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:26, Nertis napisał:

@dawidos170

> Przyznaj się,że to Twoje drugie konto a nie ściemniasz :P

Czemu teraz odrazu wszyscy podejrzewają każdego ,że ma drugie konto ...


To był tylko żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:28, Goyaka napisał:

A skąd masz takie informacje? Moje urodzinki to 15.04.1988. Ja cie juz widzialem na forum :P


Widzisz, ja mam urodzinki 19.04, ale to nie jest szczęśliwa data.
Nie mam szczęścia a i to jest potrzbne przy podbojach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:43, Goyaka napisał:

czasami jest tak, że to dziewczyny robią pierwszy krok! Nie łam się, kiedyś ci się uda!


Mam nadzieję, że Ona zrobi ten pierwszy krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:43, Goyaka napisał:

czasami jest tak, że to dziewczyny robią pierwszy krok! Nie łam się, kiedyś ci się uda!


Ooo...jak coś to chyba bardzo rzadko ;).
A załamać się łatwo można :P...jakoś ostatnio nie mam śmiałości żeby zagadać do jakiejś dziewczyny.Jak już chcę to...zaraz w głowie głębią się moje wady i padaka :/.Jeszcze po tym motywie co mówiłem kilka stron wcześniej to już kompletna załamka :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:43, Goyaka napisał:

czasami jest tak, że to dziewczyny robią pierwszy krok! Nie łam się, kiedyś ci się uda!


Wiem z Twojego GSa że masz 15 kwietnia urodzinki :) ja również obchodzę je tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:50, Nertis napisał:

Ooo...jak coś to chyba bardzo rzadko ;).
A załamać się łatwo można :P...jakoś ostatnio nie mam śmiałości żeby zagadać do jakiejś dziewczyny.Jak
już chcę to...zaraz w głowie głębią się moje wady i padaka :/.Jeszcze po tym motywie co mówiłem
kilka stron wcześniej to już kompletna załamka :/.


A widzisz!!! Mam ten sam problem co ty, tylko, że nie po jakimśtam zdarzeniu, a zawsze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się