Zaloguj się, aby obserwować  
Radeon1992

Co jest lepsze Guild Wars czy World of WarCraft a może coś innego?

217 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 13:20, SoieR napisał:

Nie męczy od tego przecież jest forum nie. Czyli tak: WoW-3,15 gb a z dodatkami około 3,5 może
troche więcej.


Dobra... Dzięki za wszystko... Jak będe miał jeszcze jakieś wątpliwości to zapytam... tu albo na GG... A i przy okazji gratuluje, jeśteś ROBOTNIKIEM (Popatrz na tego i poprzedniego posta... pod nickiem) Nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ze mnie taki robotnik jak z koziej d...(no wiecie czego :P) trąba... Oczywiśćie jak coś to wal jak w dym gg.8293836
BTW jak zrobić taki podpis pod postem jak ty masz? Chodzi mi o to "Snoop... The Dogg.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:32, SoieR napisał:

Hehe, ze mnie taki robotnik jak z koziej d...(no wiecie czego :P) trąba... Oczywiśćie jak coś
to wal jak w dym gg.8293836
BTW jak zrobić taki podpis pod postem jak ty masz? Chodzi mi o to "Snoop... The Dogg.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często porównuje się Wow''a do GW ,a jest podstawowa różnica , WoW to MMORPG ,a GW to CORPG.
Grałem w WoW''a ale do gustu mi nie przypadł więc gram w GW. Więc dla mnie Gw jest lepsze, choć bardziej wole typowe MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj tam od razu CORPG... Takich darmowych szajstewek co poza miastami są same instansy jest mnóstwo i to jeszcze wydanych przed GW, a jakoś ich twórcy normalnie nazywają je "mmorpg". A NC chciało tylko zabłysnąć i teraz wszyscy trąbią że CORPG. Moim zdaniem można spokojnie z WoWem porównywać. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GW, w WoW nie grałem. Gw jest dla mnie straaasznie nudne (oczywiście DLA MNIE więc proszę bez jęczenia :)) Tydzień temu kupiłem Diablo2 i jest dla mnie lepsze od wyżej wymienionego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to z pewnością MMO ,ale nazywanie go mmoRPG to zbrodnia ;p
Zerowy klimat(po TBC) i zwykła durna farma(po TBC) wszystkiego -począwszy od honoru po itemy.
Gra co raz bardziej zmierza w stronę np Lineage 2 ,gdzie farma to wręcz obowiązek ,by się utrzymać na serwerze.
Jedyne, co ma wspólnego ta gra z rpg, to chyba rozwój postaci polegający na podbijaniu statystyk za pomocą itemów i skromne lvlowanie.
No i najgorszy pvp ,i crafting ever :p
Szkoda, bo WoW pre Crusade był naprawdę świetną grą,

Guild Wars tylko i wyłącznie na PvP .PvE jest podobno bardzo słabe. Całkowicie zamknięty świat dla każdej postaci ;/

Od razu mówię ,że to tylko moje zdanię :))))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:00, ShaDoW Energy napisał:

Co sądzicie o Silkroad :D?

Heh...grałem w to 2 lata. Wyrobiłem sobie nawet hi lvl (lvl 67 glavier) 2 miechy temu przestałem grać i stwierdziłem, iż jest to gra dla masochistów. Bo jeżeli wielogodzinne wbijanie sie na serwer i lagi bez ograniczeń ktoś nazywa GRĄ..to według mnie jest masochistą. Twórcy gry w ogóle nie dbają o graczy. Chodziły nawet plotki że oni wypuszczają najpopularniejszego bota (których jest w grze MNÓSTWO). Serdecznie NIE polecam. Dbajcie o swoją psychikę i nie instalujcie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w WoW''a i nie mogę określić co jest lepsze. Na pewno GW jest pod jednym względem lepszy, a mianowicie jest bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:00, ShaDoW Energy napisał:

Co sądzicie o Silkroad :D?


Żeby w to pograć to trzeba wstać o czwartej rano żeby sie zalogować ( zwłaszcza w soboty ). Serwery są zawsze przepełnione, jeżeli sie zalogujesz to pozostaje ci pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:45, loytartoreto napisał:

Ja nie grałem w WoW''a i nie mogę określić co jest lepsze. Na pewno GW jest pod jednym
względem lepszy, a mianowicie jest bezpłatny.


( sry że dwa posty pod rząd ale tamtego nie dało sie już z edytować ) Jak dla mnie lepsze jest GW, grałem w WoWa i jedyne co mi sie tam podoba to grafika. Szkoda że wchodząc do miasta nie wczytuje nam się miasto ( chodzi o to że nie możemy się teleportować do każdego miejsca ), w WoWie trzeba się przelecieć kawał drogi aby gdzięś dojść ( np. z Azeroth do Outlandu ). W Guild Wars się elegancko teleportujemy. Jak dla mnie w WoWie brakuje właśnie tych miast ( bo np. nie możemy kogoś runnować ), jak dla mnie brakuje jeszcze kilku mniejszych rzeczy ( np. Hard Mode ), wiem że można iść na Instancje po bossy ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jest b.dobre ale jednak boli mnie jedna rzecz a mianowicie brak domu aukcyjnego :/ to w WoWie jest co jest dużym luksusem wyfarmisz itemki ustalasz cene i grasz czekasz ktoś może kupi. A w GW to w pip czasu zabiera stoisz w mieście niekiedy 2-3godz żeby jakiś itemek sprzedać. Duża niedogodność :/ zwłaszcza gdy masz zapełnioną skrzynię dobrymi pierdołami.
A i te te kanały rozmowy pełno spamerów wszędzie kup to sprzedaj to UPIERDLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż będę następną osobą która pochwali GW, a skarci WoW''a...
WG. mnie Guild Wars jest boskie pod względem :
-Fabuły
-Trybów PvP
-Najemnicy / Bohaterowie
-Przejżysty Interfejs
-Grafika b. miła dla oka
-Efekty Graficzne, dynamika ruchów...
Poprostu miodzio...

A WoW?
-Zero fabuły... Idź, zabij, przynieś, porozmawiaj...
-"Zmulony" System walki...
-Przesadzona grafika 3D... Budynki są aż gumowe...
No wielkie sorry ale GW jest poprostu o niebo lepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w GW(nie ma lepszej gry w necie jak dla mnie) grałem w wowa(po dojściu do 15 lvl miałem zamiar wyskoczyc przez okno z tych nudów :/) po obcowanie z tymi grami, mogę śmiało stwierdzic że GW wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować