GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

W większości miast zachodniej europy tacy ludzie nie są wytykani, nikt na nich się krzywo
nie patrzy i nie słychać obelg pod ich adresem.


No ale to jest Polska i w tym sęk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

Dla niektórych ble jest obrazek 1 lub 2 lub 3 lub 4 albo 5(albo wszystko naraz)

No i co. Zabronisz im mieć własne zdanie? Pogódź się z tym, że nie wszędzie wszystko się podoba. A twój jedyny oręż jakim są krzyki o braku tolerancji powoli staje się monotonny.

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

W większości miast zachodniej europy tacy ludzie nie są wytykani, nikt na nich się krzywo
nie patrzy i nie słychać obelg pod ich adresem.

A tu jest Polska. Więc zachowaj swoje problemy dla reszty miast Europy Zachodniej.

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

To może pokaż siebie zobaczymy jaki jesteś Mniam.

Dowiem się kiedyś dlaczego chcesz wszystkich oglądać? Jakaś propozycja matrymonialna? Wszystkim to proponujesz.

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

no tak Bóg stworzył lateks by źli ludzie się "Lansowali"

By HiSin z marnym skutkiem próbował ironizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

Dla niektórych ble jest obrazek 1 lub 2 lub 3 lub 4 albo 5(albo wszystko naraz)

A co mnie inni obchodzą? Pozwól, że skomentuję:
1 - niech ci panowie pokażą się jak wyglądają na co dzień a nie na koncercie / okładce płyty etc bo to 2 różne sprawy
2 - dziewczyna wygląda dość normalnie a chłopak (?) też, pomijając nieco dziwną fryzurkę i dość obcisłe spodnie ( rurki? )
3 - kolorowo ale generalnie nie ma się chyba w sumie do czego doczepić
4 - eee ... no ci wyglądają bardzo normalnie :-D
5 - no co tu dużo mówić, kibolo - dresom mówię nie ;-P

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

W większości miast zachodniej europy tacy ludzie nie są wytykani, nikt na nich się krzywo
nie patrzy i nie słychać obelg pod ich adresem.

A co mnie to? Tu jest Polska, tu jestem ja i mam takie a nie inne zdanie a to że jest tak a nie inaczej x km stąd niespecjalnie mnie rusza.

Dnia 16.07.2009 o 19:16, I_dont_know napisał:

To może pokaż siebie zobaczymy jaki jesteś Mniam.

Siur ... "zaginam kiece i lece". ;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:24, Uriael napisał:

No i co. Zabronisz im mieć własne zdanie? Pogódź się z tym, że nie wszędzie wszystko
się podoba. A twój jedyny oręż jakim są krzyki o braku tolerancji powoli staje się monotonny.


Nie mówię wcale o tolerancji i nikomu nie każę by kogoś styl się podobał MÓWIĘ O SZACUNKU DO DRUGIEJ OSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:26, Tyler_D napisał:

4 - eee ... no ci wyglądają bardzo normalnie :-D


Szczególnie te długie męskie włosy co? :D
Jeszcze bardziej konserwatystyczny człowiek(znam takich) mówi po prostu że to zwykły pedał.
4.obrazek to całkiem nie mój styl ale jeśli mam być szczery to wcale mi nie przeszkadza i nie uważam że jest "Nienormalny" w przeciwieństwie do ciebie(np ten co podałeś w linku: http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_29/20090714180043.jpg )

Dnia 16.07.2009 o 19:26, Tyler_D napisał:

> W większości miast zachodniej europy tacy ludzie nie są wytykani, nikt na nich się
krzywo
> nie patrzy i nie słychać obelg pod ich adresem.
A co mnie to? Tu jest Polska, tu jestem ja i mam takie a nie inne zdanie a to że jest
tak a nie inaczej x km stąd niespecjalnie mnie rusza.


Czyli twoja teoria o tym że jak ktoś inaczej wygląda musi być wyśmiany lub przykuwać wzrok jest błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:35, I_dont_know napisał:

Szczególnie te długie męskie włosy co? :D

Nie wiem co ci nie pasuje w długich włosach, ja mam co prawda krótkie ale jeżeli dana osoba ma takie, czyste, zadbane itd włosy to niezależnie od płci mi to nie przeszkadza.

Dnia 16.07.2009 o 19:35, I_dont_know napisał:

Jeszcze bardziej konserwatystyczny człowiek(znam takich) mówi po prostu że to zwykły
pedał.

Żadna mi nowość, idiotów nigdy nie zabraknie.

Dnia 16.07.2009 o 19:35, I_dont_know napisał:

4.obrazek to całkiem nie mój styl ale jeśli mam być szczery to wcale mi nie przeszkadza
i nie uważam że jest "Nienormalny" w przeciwieństwie do ciebie(np ten co podałeś w linku:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_29/20090714180043.jpg )

Ten z linku śmierdzi mi tanim, obrzydliwym metroseksualnym sh... dziwactwem. :-P

Dnia 16.07.2009 o 19:35, I_dont_know napisał:

Czyli twoja teoria o tym że jak ktoś inaczej wygląda musi być wyśmiany lub przykuwać
wzrok jest błędna.

Nie musi ale jest wysokie ryzyko że będzie się z takim traktowaniem stykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:28, I_dont_know napisał:

Nie mówię wcale o tolerancji i nikomu nie każę by kogoś styl się podobał MÓWIĘ O SZACUNKU
DO DRUGIEJ OSOBY.


Na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Zreszta, znalezc w dzisiejszych czasach u kogos taka ceche, to tak jak znalezc dziewice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:50, Tyler_D napisał:

> Jeszcze bardziej konserwatystyczny człowiek(znam takich) mówi po prostu że to zwykły

> pedał.
Żadna mi nowość, idiotów nigdy nie zabraknie.


To powiedz mi z jakiej racji masz mieć rację co do tych kolesi( http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_29/20090714180043.jpg) a ludzie którzy twierdzą że długie włosy u faceta to pedalstwo dlaczego niby nie mają mieć racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:17, I_dont_know napisał:

To powiedz mi z jakiej racji masz mieć rację co do tych kolesi( http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_29/20090714180043.jpg)
a ludzie którzy twierdzą że długie włosy u faceta to pedalstwo dlaczego niby nie mają
mieć racji?

To nie jest kwestia mojej racji lub jej braku, każdy ma jakieś poglądy i tyle, poza tym ... ja napisałem że to jest "ble" oraz "dziwactwo" a rzekome "pedalstwo" skierowane w stosunku do osób z długimi włosami jest po pierwsze obelgą a po drugie próbą nieudolnego obrażania i hm ... sklasyfikowanie takich osób nie mającego większego sensu [ idąc tym tropem, ma długie włosy = pedał / gej, ma krótkie włosy = hetero, widać że nie ma to sensu i jest z rzyci wziętym "argumentem" ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli o włosy chodzi to jest to chyba najmniej pretensjonalna droga wyrażania siebie. Swoją drogą, nie chcieli mnie wziąć do roboty z długimi włosami i musiałem ściąć (ale teraz spowrotem sobie zapuszczam). Jeden mój kumpel nie obcina włosów od bodajże 7 lat - to jest dopiero coś, na cosplay jako Inuyasha bez peruki mógłby iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mam więcej pytań :).

Tak więc podsumowując moją opinie:
Moim zdaniem nie powinno się z innych naśmiewać np.ze względu na wygląd czy coś innego ponieważ wiem że komuś może być przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MacoRIP

Nudy, więc dodam...
1. Tzw. "Kwadraty" czyli pola(?)...po protu duży teren z trawą i drzewami :P
2. Na wakacjach w Łagowie...

20090718153506

20090718153737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes - (but please call me InfernaL)

Tak,ten po lewo to ja ;) What can I say,soo sweet ;) Wiem,z tą obróbką trochę przesadziłem :P

20090718213751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się