GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Trza krozystać bo znowu się szkoła rozpocznie i lekcje kończenie o 19:10,autobusem 40minut do domu a na następny dzień 7:10 i 6:19 autobus. Hey Hey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:23, Infes napisał:

Wiesz choć oceniasz, baka. Twój pogląd mnie zadziwia, ale to typowe dla "takich", pokroju
Twojego.

Nie oceniam Ciebie (bo Cię nie znam), ale oceniam twój wygląd bo jego znam. Nie ocenia się ludzi po wyglądzie, ale nikt nie mówi, że nie można ocenić ich wyglądu. Dla mnie wyglądasz jak wyglądasz, a osobną kwestią jest jakim jesteś człowiekiem.
btw; ty już zdążyłeś mnie zaszufladkować do "takich mojego pokroju"
Rozrobiony
Nie bronię nikomu zająć własnego stanowiska, a nawet bym do tego zachęcał ;) A "wieśniak" już dawno nie ma nic wspólnego z polską wsią. Obrazek sensu nie ma, bo jedzenie uprawjają rolnicy, a nie wieśniacy ^^ Nie każdy wieśniak jest rolnikiem i nie każdy rolnik wieśniakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:14, HunterO7 napisał:

btw; ty już zdążyłeś mnie zaszufladkować do "takich mojego pokroju"


Wystarczą mi Twoje słowa, bo czynów nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że później daje -10 do happy gdy już nie może być ciągle blisko Ciebie. Są plusy i minus, jakby nie patrzeć. Jednakże warto było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:59, Infes napisał:

Tyle że później daje -10 do happy gdy już nie może być ciągle blisko Ciebie. Są plusy
i minus, jakby nie patrzeć. Jednakże warto było :-)

No ale buffa dostajesz od kumpli który przez pewien czas daje ci taką ilość happy ile ma przeciętny facet na 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pocieszają mnie, tyle że znowu szkoła się zacznie i -10 do snu, -50 bo j.niemiecki i fizyka do happy i lucky :P Dobra zmieniamy temat :P Pseudo Sahara...apff dream ;)

20090825225251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:53, Infes napisał:

No pocieszają mnie, tyle że znowu szkoła się zacznie i -10 do snu, -50 bo j.niemiecki
i fizyka do happy i lucky :P Dobra zmieniamy temat :P Pseudo Sahara...apff dream ;)


0_o gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:53, Infes napisał:

No pocieszają mnie, tyle że znowu szkoła się zacznie i -10 do snu, -50 bo j.niemiecki
i fizyka do happy i lucky :P Dobra zmieniamy temat :P Pseudo Sahara...apff dream ;)

Słowiński Park Narodowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydmy, Nasze, Polskie ;) Niedaleko miejscowości "Rowy" :-) Bardzo miłe, nie za bardzo zatłoczone miejsce z dostępem do morza(100m miałem od miejsca gdzie spałem[łóżko^^]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 23:12, Infes napisał:

Wydmy, Nasze, Polskie ;) Niedaleko miejscowości "Rowy" :-) Bardzo miłe, nie za bardzo
zatłoczone miejsce z dostępem do morza(100m miałem od miejsca gdzie spałem[łóżko^^]).

A te wydmy właśnie chyba są w Słowińskim Parku Narodowym... :P
EDIT: Omg... Już moja zdolność koncentracji wysiada... Myślałem, że to odpowiedź na post I_dont_know... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:53, Infes napisał:

No pocieszają mnie, tyle że znowu szkoła się zacznie i -10 do snu, -50 bo j.niemiecki
i fizyka do happy i lucky :P Dobra zmieniamy temat :P Pseudo Sahara...apff dream ;)

Świetnie to wygląda! Piach, przepiękne chmury no i dziewczyna... eee no i Ty oczywiście xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 23:12, Infes napisał:

Wydmy, Nasze, Polskie ;) Niedaleko miejscowości "Rowy" :-) Bardzo miłe, nie za bardzo
zatłoczone miejsce z dostępem do morza(100m miałem od miejsca gdzie spałem[łóżko^^]).



czyli w Łebie a nie niedaleko miejscowości ,,Rowy". Piękne widoki, ostatni raz na tych wydmach byłem jakieś 5 lat temu, ciekawe o ile cm przesunęły się w głąb lądu;)
Moze kiedyś wrzucę fotkę sprzed 15 lat jak byłem tam pierwszy raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 23:12, Infes napisał:

Wydmy, Nasze, Polskie ;) Niedaleko miejscowości "Rowy" :-) Bardzo miłe, nie za bardzo
zatłoczone miejsce z dostępem do morza(100m miałem od miejsca gdzie spałem[łóżko^^]).


O ja właśnie niedawno byłem w Rowach na obozie. Zajefajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie :) Do Łeby na dzień pojechaliśmy by zobaczyć te wydmy. Coś pięknego...te widoki ;)

@Kirabaxior

Dnia 26.08.2009 o 00:31, Citkowsky napisał:

eee no i Ty oczywiście xD


Dziękuje że mnie również zauważyłeś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolega znad morza wrócił to ja zaprezentuję jeszcze 2 fotki z naszej wyprawy w góry, tym razem na Słowację;)

PS. Na drugim zdjęciu parę lat temu był las. Niestety ogromna trąba powietrzna zmiotła wszystko co spotkała na swojej drodze w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Fotka miała być klimatyczna a wyszło jak wyszło:)

20090826003937

20090826003944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 01:20, Graszcz napisał:

Ktoś tu chyba nicka zapomniał dodać :F

Chyba większość na ostatnich 4 stronach. Teraz nikt już się tym nie przejmuje skoro nikt tego bajzla nie pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 01:22, Rozrobiony napisał:

> Ktoś tu chyba nicka zapomniał dodać :F
Chyba większość na ostatnich 4 stronach. Teraz nikt już się tym nie przejmuje skoro nikt
tego bajzla nie pilnuje.

Fakt. No i zamiast tego mamy magiczny przycisk W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się