• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

"wystąpił błąd aplikacji "wargame-w4live.exe"

Zacząłem czytać to forum i widzę, że takie "działanie" gry jest powszechne i nie bardzo jest na to rozwiązanie, a wspaniały członek ekipy CDP bezczelnie poucza forumowiczów, że nie wolno tu o tym rozmawiać co za lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2007 o 19:39, DoomnY napisał:

"wystąpił błąd aplikacji "wargame-w4live.exe"

Zacząłem czytać to forum i widzę, że takie "działanie" gry jest powszechne i nie bardzo jest
na to rozwiązanie, a wspaniały członek ekipy CDP bezczelnie poucza forumowiczów, że nie wolno
tu o tym rozmawiać co za lol.



uruchom gre z katalogu binaries\startup.exe i nie bedziesz mial juz bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2007 o 19:39, DoomnY napisał:

"wystąpił błąd aplikacji "wargame-w4live.exe"

Zacząłem czytać to forum i widzę, że takie "działanie" gry jest powszechne i nie bardzo jest
na to rozwiązanie, a wspaniały członek ekipy CDP bezczelnie poucza forumowiczów, że nie wolno
tu o tym rozmawiać co za lol.


tez mialem ten blad, pomoglo zainstalowanie drugiego windowsa (nie chcialo mi sie formatowac tego) i na czystym systemie chodzi bez bledu

za to mam inny problem, chcialem zalozyc konto w tej usludze LIVE, ale otwiera sie strona i pisze, ze w moim regionie tego nie ma. Tez tak macie, ze mozecie tylko profil offline stworzyc? Myslalem ze Polska juz jest w tym LIVE :/

ok, nie bylo pytania, teraz doczytalem, ze musze wybrac inny kraj, to w grze sie gdzies wybiera, hmm? chyba ze na stronke wejde i tam bede zakladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Koledzy mam problem z gears of war ,gre zainstalowałem bez problemu i zaczeły sie problemy ,gra sie uruchamia bez problemu widać piękne menu moge zmieniać w ustawieniach ale gdy próbuje włączyć rozgrywke gra sie wyłącza i windows informuje że szuka przyczyny ale bez skutku .Mój komp:windows vista 64,ram2046mb,procesor athlon64x2 dual core 4200+ ,grafika geforce8600gts,directx 10,mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo chętnie bym zagrał bo niby świetna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Polecam nowe sterowniki . Mi to pomogło jak mi się zacinał GoW . Więc może to ten problem ? Tak samo najnowszą wersje directX-a zainstaluj . No i ponownie zainstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

POMOCY ! mam problem z gra GoW , nazwa aplikacji " wargame-g4wlive.exe" po uruchomieniu gra sie wylancza . I gra nie chciala klucza podczas instalacji . Kiedy trzeba go wpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2007 o 01:43, hipolos napisał:

POMOCY ! mam problem z gra GoW , nazwa aplikacji " wargame-g4wlive.exe" po uruchomieniu gra
sie wylancza . I gra nie chciala klucza podczas instalacji . Kiedy trzeba go wpisac ?


jezeli nie chce Ci sie robic tego co ja to moze to pomoze http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31518&pid=77

a klucz bedziesz wpisywal podczas zakladania konta LIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mial ktos moze taki nr bledu przy logowaniu sie na LIVE? - 0x8015190a

najpierw zalozylem konto na xbox.com, niestety tam sama ustawia sie Polska i nie da sie zmienic (chyba ze mialem przez en stronke wejsc, wtedy moze by bylo UK tylko do wyboru, myslalem ze mnie wyczail po ip). loguje sie w grze ale oczywiscie sie nie udaje i wysyakuje taki nr bledu jak wyzej i wysyla mnie tym razem na strone gamesforwindows. Tam korzystajac z konta utworzonego na xbox.com moge zmienic kraj na UK, (teraz nie wiem czy jestem Polska czy UK :/ ) klikam jeszcze na linka aktywujacego chyba, ktory mi wyslali na maila, ale niestety nawet to nie pomaga i nadal wyskakuje ten nr bledu. Tak se mysle, ze to ma zwiazek z tym ze jestem Polakiem... nie zebym nie byl dumny, ale czuje ze reszta swiata nas dyma zleksza... ups zrobil sie of top, ale pytanie u gory jest o blad, wiec chyba moge tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapoznałem się ze wcześniejszymi postami i faktycznie jak wyrzuca błąd pod Windows XP to wystarczy nie zwracać uwagi i przywrócić grę z paska zadań. Mam nadzieję, że jak wyjdzie łatka to nie będzie już żadnych problemów. Gra jest przednia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aby gra chodziła dobrze nie trzeba żadnych zmian w rejestrze, ani uruchamiać przez Startup.exe w katalogu gry! Jedyne co jest potrzebne to aktualizacja usługi Live. Mi udało się (ledwo) poprzez grę, jak uda się Wam założyć konto na x-box live, wystarczy ściągnąć albo ze strony microsoftu bądź bezpośrednio przez gre(dużo łatwiej ale po jakimś czasie wywala że " wystąpił bła...." ale czasami alt+tab mogą zdziałać cuda :) ) aktualizacje. Link do tej aktualizacji jest gdzieś w tym temacie (chyba 6 -7 strona).
Zmieniałem rodzielczość, ustawienia grafiki, co chwile wchodziłem wczytywałem punkt kontrolny i wracałem do menu i żadnego błędu!. A co najważniejsze to że gra przed aktualizacją potrafiła na średnich mi ciąć, a tera na full i zero zaciny!
Co do save-ów gra wcale nie zapisuje ich w checkpoint w Moich Dokumentach!(podczas gry minimalizowałem ją i sprawdzałem właśnie te checkpointy i nic tam nie było chodź pare punktów kontrolnych już zaliczyłem) Raczej wszystko jest zapisane w twoim profilu internetowym.

Mod: Prosze o przypięcie tego posta bo jest to sprawdzony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam spory problem. W gearsie nie moge skrencać na prawo i lewo(!) czyli np. gdy prubuje celowac to moge tylko w góre i w dół i tak samo gdy chodze. Ludzie tak sie grac nie da... Reinstalowałem pare razy i to samo. Myszka działa poprawnie, a gdy od logi pozyczyłem pada to postac działa normalnie... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś wytłumaczył mi, dlaczego podczas próby uruchomienia gry-"GRAJ" pojawia się riskware wraz z wiruskiem INVADER i
instaluje mi się w document setting jakimiś trudnymi do zdefiniowania aplikacjami, które atakują explorera. Kaspersky informuje mnie, że
jest to intruz i proponuje kilka rozwiązań a każde z nich i tak niczego nie załatwia. Nie można grać. Albo wirus jest w płycie instalacyjnej, albo mam tego drania już w systemie od dawna. Wirus aktywuje się jak trafia na aplikację, która akurat jest w tej grze. Tak czy siak, problem istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>musie zrobic update

Dnia 21.12.2007 o 21:50, pioter7 80 napisał:

ze stronki microsoftu. Games for windows live czy jakos tak. Mi pomoglo.
Oto link http://www.gamesforwindows.com/en-US/support/live/Pages/default.aspx wywalalo mnie
ale po tych operacjach wsio smiga az sie lezka leje Wchodzimy na ta stronke klikamy na LAST
Update zapisujemy na dysku po sciagnieciu klikamy 2 razy i instalujemy. "

U mnie zadzialalo mam nadzieje ze u was tez :) Pozdro

Dzięki. Twój mail pomógł mi przeskoczyć problem wywalania się gry po kilkunastu sekundach. Czy drodzy wydawcy nie mogli umieścić tej informacji w instrukcji? Damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować