• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Masz kartę graficzną Intel - zatem ZERO szans na uruchomienie gry.
Intele nie obsługują sprzętowo technologii Pixel Shader, a tu wymagana jest ona bezsprzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem postanowiłem zainstalować znów Gears of War i po instalacji, gdy chcę włączyć grę wyskakuje mi, że zmieniony jest kod pliku exe, który odpowiada za włączenie gry. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo pierwszy raz spotykam się z takim komunikatem, jakby ktoś chciał dokładnie wiedzieć o co chodzi to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za post pod potem, ale za późno na edycje poprzedniego. Zerknąłem na poprzednią stronę i zobaczyłem jakie inne osoby miałem błędy i nie wiem czy właśnie u mnie nie powtórzyło się również coś takiego. Postaram się wgrać po instalacji ten fix i wtedy zobaczymy co się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety po wgrania fixu i uruchomieniu gry pojawia się klepsydra i czarny ekran po czym wyskakuje raport o błędach pliku exe. Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną. Oczywiście wymagania mój komputer spełnia
Windows XP Service Pack 3
Athlon X2 5200+
2GB Ram
Geforce 8600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaki antywirus? być może stwierdził że łatka to jakiś szkodnik próbujący dopisać się do exe-ka gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2009 o 21:21, sig. napisał:

Jaki antywirus? być może stwierdził że łatka to jakiś szkodnik próbujący dopisać się
do exe-ka gry...


Znaczy tak łatkę wgrałem bez żadnych problemów. A co do anti vira to mam F-Secure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po kilku minutach gry wyswietla mi raport o bledach. Juz widzialem ze wiele osob ma z tym problem. Mam najnowsze stery do grafiki. Nigdzie nie znalazlem rozwiazania ktore by mi pomoglo. Prosze o pomoc. UT3 dziala mi bez problemu na najwyzszych ustawieniach a GoW nie a przeciez to ten sam silnik... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomocy

Podczas instalowania Gears of War wyskakuje- plik instalacyjny `defaul~3.cab` jest uszkodzony po kliknięciu ignoruj błąd serwera... nie mogę nic zrobić proszę o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj skopiować wszystkie pliki z płyty na komputer i zainstalować (po wyciągnięciu płytki). Jeśli błąd dalej będzie to znaczy że jest uszkodzona płytka, tak mi się wydaje. A co do mojego problemu to pomaga uruchomienie w trybie czystego botowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra na Viście wyskakuje do Windowsa, najpierw był problem z certyfikatem, teraz gra włącza się, ale po chwili wyrzuca mnie do Windowsa, be żadnego raportu o błędach itp. Raz nawet zagrałem chwilę w kampanii (gra działa na średnich/wysokich detalach 30-50 fps''ów). Notebook Asus N50VN. Reszta gier działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam taki problem, chcę uruchomić grę, to pisze że mam zainstalować sterowniki, które są na płycie, do procesora, zrobiłem to, ale nadal pisze, że są potrzebne, zrobiłem pomiń. Teraz chcę grać, to wyskakuje okienko:

Wargame-g4wlive.exe Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie.

Wiecie może o co chodzi? Grę mam oryginalną, wczesniej nie miałem takich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2009 o 11:50, ShaDoW Energy napisał:

Witam, mam taki problem, chcę uruchomić grę, to pisze że mam zainstalować sterowniki,
które są na płycie, do procesora, zrobiłem to, ale nadal pisze, że są potrzebne, zrobiłem
pomiń. Teraz chcę grać, to wyskakuje okienko:

Wargame-g4wlive.exe Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj
grę ponownie.

Wiecie może o co chodzi? Grę mam oryginalną, wczesniej nie miałem takich problemów...

Ja chyba nie instalowałem tego dziadostwa i wszystko dobrze chodziło. BTW kupiłem ostatnio wersję na Xbox, tam przynajmniej nie wywala co chwilę z co-opa... Ale na PC gra jest sporo dłuższa, polacy niezły kawał rozgrywki dodali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh ja wykasowalem GoW ale recznie i terz chyba tego ?auje. Chce go zainstalowac drugi raz ale najpierw w3ącza sie deinstalacja. Ale zanim sie zdazy rozpoczac pojawia sie komunikat taki, jaki zalaczam na obrazku. Macie jakies rady? z gory dzieki.

20090309164613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na pewno przeszedłeś tą procedurę w całości? biorąc pod uwagę komunikat mogłeś pominąć punkt 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.03.2009 o 16:48, Paladyn Mick 12 napisał:

Heh ja wykasowalem GoW ale recznie i terz chyba tego ?auje. Chce go zainstalowac drugi
raz ale najpierw w3ącza sie deinstalacja. Ale zanim sie zdazy rozpoczac pojawia sie komunikat
taki, jaki zalaczam na obrazku. Macie jakies rady? z gory dzieki.


Mam bardzo podobny problem i wyskakuje mi dokładnie taki sam błąd, i nikt tutaj nie zdołał mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować