Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Force Unleashed - zapowiedź

83 postów w tym temacie

Hakken

Uniwersum Star Wars rozrasta się z każdym mijającym rokiem. 2008 ma do niego dodać historię dziejącą się gdzieś pomiędzy trzecią a czwartą częścią sagi. W Force Unleashed przyjdzie nam ponoć wcielić się w ucznia samego Dartha Vadera, choć szczegóły samej historii wciąż pozostają nieznane. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: Force Unleashed - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super na DS będzie. A co do artykułu słaby. Można było filmy załączyć oraz poczytać co nie co o grach SW bo dużo więcej było udanych produkcji które odniosły sukces. Nie wspomnę o starych jak np.Dark Force aż po Jedi Academy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w Star Wars po złej stronie mocy jako Sith itp. i ta gra może spełnić to marzenie ale czy wszystko będzie według zapowiadań twórców? Mam nadzieje, że nie wyjdzie jakiś średniak albo co gorsza crap. Nie podoba mnie się też, że zapowiadany jest na wszystkie możliwe platformy. Nie lepiej skupić się na 3 konsolach i dopracować produkt tak by miał średnią ocen powyżej 85%? Przecież na DSie ta gra będzie wyglądała tragicznie i będzie crapem, na PSP średniak na PS2 z resztą też więc lepiej dopieścić, żeby na PS3 i Xpudle wyglądała pięknie, a wersja na Wii żeby nie miała tragicznego sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć dla tej gry będzie warto kupić Wii, jeśli im się uda odtworzyć symulator walki mieczem świetlnym, toć to spełnienie marzeń mnóstwa graczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:42, Kafar napisał:

A co do artykułu słaby.

Może dlatego artykuł jest słaby, bo już jakiś czas temu była na Gram.pl zapowiedź Star Wars: Force Unleashed?
O tutaj: http://www.gram.pl/news_9wrgG,4_Star_Wars_The_Force_Unleashed_zapowiedz.html

Co do gry, to zapowiada się ciekawie - może do czasu premiery będę miał Xbox''a 360, to pogram sobie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ... nie na PC, więc nie dla mnie. :-)
Zresztą nawet jakby wydawali ją również na blaszaki, to i tak bym jej raczej nie kupił. Z niniejszej zapowiedzi osobiście wnioskuję, że grze bliżej będzie do Jedi Knight niż do KOTORa. A dla mnie to już dyskredytuję ją na wstępie. Zakładam również (także po lekturze niniejszego artykułu), że twórcy bardziej koncentrują się na super grafice i nowatorskich rozwiązaniach fizycznych, aniżeli na fabule.
Jestem fanem klimatów SW (zresztą do jakiegoś tam stopnia każdy z nas jest ;-)), ale nie aż takim, żeby testować każdą grę sygnowaną tym skrótem.
Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a to wytłumaczenie że jest słaby bo już był? Napisali drugi raz zapowiedz i oceniam jako zapowiedź. A nie jak powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co powtarzam za każdym razem - na grę nie spojrzę nie dlatego, że nie będzie jej na PC, tylko dlatego, że będzie dobrą siekanką, ale nie starwars''em. Sekretni uczniowie Vadera, artwork z AT-ST z jakimś dziwnym podwieszonym "cosiem", kolejny zbuntowany generał (więcej ich matka nie miała? Co gra SW to generał-zdrajca jest..)
Takie numery uchodziły w KOTORze bo to 4 tysiące lat przed filmami, ale takie ''coś'' wciśnięte między dwie sagi raczej nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować