Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 15:29, djkris napisał:

> > >
>
> Jest możliwość wywalenia SecuRoma, ponieważ on nie występuje w FEAR. Pewnie zainstalował

> mu sie razem z jakąś inną grą.
>

Jak to nie jest zabezpieczone SECUROMEM,a to?
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/securom7/


Dziwne, miałem FEAR z platynowej kolekcji (do czasu, gdy mi płyta pękła ;/) i żaden SecuRom mi sie nie instalował. Również wczoraj z Combatem nie wlazł mi żaden SecuRom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:40, Ecko09 napisał:

Dziwne, miałem FEAR z platynowej kolekcji (do czasu, gdy mi płyta pękła ;/) i żaden SecuRom
mi sie nie instalował. Również wczoraj z Combatem nie wlazł mi żaden SecuRom...

No wiesz, w zasadzie Combat jest darmowy (masz jakąś edycję pudełkową?), a SecuRom kosztuje... po co zabezpieczać coś darmowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:29, zadymek napisał:

> Dziwne, miałem FEAR z platynowej kolekcji (do czasu, gdy mi płyta pękła ;/) i żaden
SecuRom
> mi sie nie instalował. Również wczoraj z Combatem nie wlazł mi żaden SecuRom...

No wiesz, w zasadzie Combat jest darmowy (masz jakąś edycję pudełkową?), a SecuRom kosztuje...
po co zabezpieczać coś darmowego?


No ale jak pisałem w platynowej kolekcji również nie uświadczyłem tego SecuRoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:29, djkris napisał:

> > >
>
> Jest możliwość wywalenia SecuRoma, ponieważ on nie występuje w FEAR. Pewnie zainstalował

> mu sie razem z jakąś inną grą.
>

Jak to nie jest zabezpieczone SECUROMEM,a to?
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/securom7/

Przeczytaj dokłądnie ten artykuł. Tam jest mowa o F.E.A.R. w edycji 5 CD. W Extra Klasyce jest na bodajże 1 DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 20:22, Robak 007 napisał:

> > > >
> >
> > Jest możliwość wywalenia SecuRoma, ponieważ on nie występuje w FEAR. Pewnie
zainstalował
>
> > mu sie razem z jakąś inną grą.
> >
>
> Jak to nie jest zabezpieczone SECUROMEM,a to?
> http://www.cdrinfo.pl/artykuly/securom7/
>
Przeczytaj dokłądnie ten artykuł. Tam jest mowa o F.E.A.R. w edycji 5 CD. W Extra Klasyce
jest na bodajże 1 DVD.

Tak dokładnie,mam 1 DVD z EK.
Już sobie poradziłem i odplaiłem grę...ale nie wiem czy podawac sposób aby mnie czasem ktoś z forum nie wywalił....to był prawdopodobnie (dochodze do wniosku że na 99%) ewidenty bład FEAR.exe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:24, rafekx 12 napisał:

Witam

Spoiler

,właśnie ukończyłem podstawke F.e.a.r''a-o co chodzi z tym prototypem pierwszym-o
któeym jest rozmowa po creditsach,o kogo chodzi??



Spoiler

Od kilku miesięcy myślałem, że to Alma jest pierwszym protopem. Ale ktoś mnie uświadomił, że jestem w błędzie. Wg Wikipedi pierwszym prototypem jesteśmy MY(nasz gracz).



Teraz moje domysły co do fabuly FEAR 2:
Spoiler

Jeśli my bylismy 1 prototypem, to chodzi chyba o armie super żołnierzy, nad ktÓrą pracował rząd. Nawet ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:10, Patryk Mogilno napisał:

> Kiedy jakiś wspólny meczyk gramy?
Kiedy chcesz ja tam mogę dzisiaj pograć


Żeby się jakaś większa grupka na wieczór zebrała.

Dnia 11.01.2009 o 14:10, Patryk Mogilno napisał:

Witam

Spoiler

,właśnie ukończyłem podstawke F.e.a.r''a-o co chodzi z tym prototypem pierwszym-o
któeym jest rozmowa po creditsach,o kogo chodzi??




http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1724&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:34, Ecko09 napisał:

> > Kiedy jakiś wspólny meczyk gramy?
> Kiedy chcesz ja tam mogę dzisiaj pograć

Żeby się jakaś większa grupka na wieczór zebrała.

> Witam

Spoiler

,właśnie ukończyłem podstawke F.e.a.r''a-o co chodzi z tym prototypem pierwszym-o

> któeym jest rozmowa po creditsach,o kogo chodzi??




http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1724&start=0



TO KTO DO JASNEJ CHOLERY JEST PIERWSZYM PROTOTYPEM!!! Wpis z angielskiej wikipedi. "

Spoiler

It is ultimately revealed that the point man was the first child of Alma and thus Project Origin''s "first prototype."". Czyli to jednak my!

A tu walą co innego!. Ktoś mi wkońcu wytłumaczy:P Gra to nie serial, że można to tak ciągnąć.

Ecko właśnie dlatego chciałem, żebyś nagrał ten filmik z laptopa. Tam podobno było to wyłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dacie save''a z początku misji"Awantura na lądowisku"? Albo najlepiej zaraz z początku tego co się przez tą szybę w dachu spadło na dół. Nie mam save''ów :/
Jakby co to na maila macjed1@wp.pl ,lub link z plikiem.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:45, marcinshinoda napisał:

> > >


Niestety nie było wytłumaczone kto był pierwszym prototypem.

Spoiler

Ale każdy mówi, że to główny bohater.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:56, Ecko09 napisał:

> > > >

Niestety nie było wytłumaczone kto był pierwszym prototypem.

Spoiler

Ale każdy mówi, że to
główny bohater.




Spoiler

To by się nawet zgadzało...A mam pytanie czy ktoś wie co sie stało z Pointmanem?Bo ani W Project Origin ani w Persus Mandate go nie ma....Dodam że nie skończyłem jeszcze EP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:04, rafekx 12 napisał:

> > > > >
>
> Niestety nie było wytłumaczone kto był pierwszym prototypem.

Spoiler

Ale każdy mówi,
że to
> główny bohater.


>

Spoiler

To by się nawet zgadzało...A mam pytanie czy ktoś wie co sie stało z Pointmanem?Bo
ani W Project Origin ani w Persus Mandate go nie ma....Dodam że nie skończyłem jeszcze
EP :)



Spoiler

Ostatnio widzieliśmy go na dachu wierzowca kiedy patrzył na zniszczone miasto. Ale to raczej nie będzie miało wiele wspÓlnego, z FEAR 2. Monolith odcieło sie od projektu EXP, i raczej fabuła(chodzi mi o historie bohatera) z EXP nie będzie kontynuowała.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie związane z Almą i fabułą:

Spoiler

Skoro Alma chce nas zabić,to dlaczego w rozdziale w EXP w metrze pomaga nam zabijać wrogów i mwói cos takiego: "Jesteś już bezpieczny" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:45, rafekx 12 napisał:

Mam kolejne pytanie związane z Almą i fabułą:

Spoiler

Skoro Alma chce nas zabić,to dlaczego
w rozdziale w EXP w metrze pomaga nam zabijać wrogów i mwói cos takiego: "Jesteś już
bezpieczny" ??



Spoiler

Fabułą z EXP nie będzie związania z FEAR 2, więc traktuj to jak oddzielną historie. A Alma kiedyś prÓbowała nas zabić? Zawsze tylko straszyła, przeszkadzała.Wkońcu jesteśmy jej pierwszym, ukochanym syneczkiem mamusi^^Fettel jest be xD. W necie czytałem, że Alma nas sie boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami. Jedna mapa była niczym wyjęta z filmu Toy Story ponieważ wszystko było tak duże że wydawało się jak byśmy byli zabaweczkami w wielkim pokoju. CTF
Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem ponad 60 zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich kilkadziesiąt w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;) Nastała moja wielka ERA xD

20090113203505

20090113203529

20090113203556

20090113203621

20090113203644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami. Jedna mapa była niczym
wyjęta z filmu Toy Story ponieważ wszystko było tak duże że wydawało się jak byśmy byli
zabaweczkami w wielkim pokoju. CTF

Mapa nazywa się Bedrooms Final ^^ I jets wg. mnie najsłabszą mapą tego typu (tzn. że jesteśmy mali). Są jeszcze dwie: NEAS Diner i House. Ten drugi jest zabójczy ^^

Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem ponad 60
zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich kilkadziesiąt
w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;) Nastała moja wielka ERA xD

No to kongratulejszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować