Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Mowisz ze cod 4 nie jest dla pro graczy,a grales wogule jakiegos spara w coda 4?Albo chociaz na pamie chocby cb?Jesli grales i tak uwazasz to napewno zaden z ciebie profesionalista.Wogule zdefiniuj ze gra nie jest dla profesjonalistow bo niewiem na jakiej podstawie mozna cos takiego stwierdzic.Dlaczego sadzisz ze scena umiera?podaj jakies sensowne argumenty.Proponuje ci obejzec jakis meczyk powazniejszych klanow chocby na hstv albo jakies demko gracza zassac z meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:42, Sycylius napisał:

Mowisz ze cod 4 nie jest dla pro graczy,a grales wogule jakiegos spara w coda 4?Albo
chociaz na pamie chocby cb?Jesli grales i tak uwazasz to napewno zaden z ciebie profesionalista.Wogule
zdefiniuj ze gra nie jest dla profesjonalistow bo niewiem na jakiej podstawie mozna cos
takiego stwierdzic.Dlaczego sadzisz ze scena umiera?podaj jakies sensowne argumenty.Proponuje
ci obejzec jakis meczyk powazniejszych klanow chocby na hstv albo jakies demko gracza
zassac z meczu.

No i właśnie przez tego mav''a i szuu z hstv zrobił się szum wokół CoD4 :D Ale prawda drogi kolego jest taka, że CoD4 nie ma przyszłości w egamingu i nawet jeśli będzie zawsze ta garstka fanatyków (inaczej ich nazwać nie mogę) to scena umrze. Widać to już teraz - dywizje za dywizjami padają, gracze odchodzą/wracają na rzecz CS''a/innych gier. Dziwne że już nikt nie mówi o tym że CoD4 to killer i przyszłość esportu. Ciekawe... a CS ciągle rośnie w siłę (i nigdy nie umrze). Taka rada - dajcie sobie spokój z CoD''em bo tam i skilla (nie nie, skill a OGRANIE to co innego) i nawet przyjemności z gry nie ma. Nie i nie grałem żadnego spara, ale swego czasu oglądałem mecze PGS''u i innych klanów (tak samo jak reszty CoD''ów) i wiem jak to wygląda. W CoD''a swoje też przegrałem, z ludźmi rozmawiałem. Zapewniam Cię że wiem sporo i mogę osądy wydawać.
A chciałeś dowodu że ta gra nie jest dla profesjonalistów. Proszę bardzo. Za dużo w niej losowości i fartownych sytuacji, gameplay nie trzyma się kupy (look na CS''a) no i te nieszczęsne zabezpieczenia (hmm, włamy na serwery podczas meczy etc.). Przyjacielu drogi - nie ekscytuj się tak, fakty mówią same za siebie. Przyjdzie CoD6 - będzie ta sama podnieta. I tak dalej i tak dalej.
P.S. A czy tryb S&D to nie czasem kalka z, hmm.... CS''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:34, CyberPanki napisał:

> Mowisz ze cod 4 nie jest dla pro graczy,a grales wogule jakiegos spara w coda 4?Albo

> chociaz na pamie chocby cb?Jesli grales i tak uwazasz to napewno zaden z ciebie
profesionalista.Wogule
> zdefiniuj ze gra nie jest dla profesjonalistow bo niewiem na jakiej podstawie mozna
cos
> takiego stwierdzic.Dlaczego sadzisz ze scena umiera?podaj jakies sensowne argumenty.Proponuje

> ci obejzec jakis meczyk powazniejszych klanow chocby na hstv albo jakies demko gracza

> zassac z meczu.
No i właśnie przez tego mav''a i szuu z hstv zrobił się szum wokół CoD4 :D Ale prawda
drogi kolego jest taka, że CoD4 nie ma przyszłości w egamingu i nawet jeśli będzie zawsze
ta garstka fanatyków (inaczej ich nazwać nie mogę) to scena umrze. Widać to już teraz
- dywizje za dywizjami padają, gracze odchodzą/wracają na rzecz CS''a/innych gier. Dziwne
że już nikt nie mówi o tym że CoD4 to killer i przyszłość esportu. Ciekawe... a CS ciągle
rośnie w siłę (i nigdy nie umrze). Taka rada - dajcie sobie spokój z CoD''em bo tam i
skilla (nie nie, skill a OGRANIE to co innego) i nawet przyjemności z gry nie
ma. Nie i nie grałem żadnego spara, ale swego czasu oglądałem mecze PGS''u i innych klanów
(tak samo jak reszty CoD''ów) i wiem jak to wygląda. W CoD''a swoje też przegrałem, z
ludźmi rozmawiałem. Zapewniam Cię że wiem sporo i mogę osądy wydawać.
A chciałeś dowodu że ta gra nie jest dla profesjonalistów. Proszę bardzo. Za dużo w niej
losowości i fartownych sytuacji, gameplay nie trzyma się kupy (look na CS''a) no i te
nieszczęsne zabezpieczenia (hmm, włamy na serwery podczas meczy etc.). Przyjacielu drogi
- nie ekscytuj się tak, fakty mówią same za siebie. Przyjdzie CoD6 - będzie ta sama podnieta.
I tak dalej i tak dalej.
P.S. A czy tryb S&D to nie czasem kalka z, hmm.... CS''a?



Z twojej wypowiedzi wynika, że nie grałeś w CoD''a 4 lub grałeś chwilowo. Jeśli nie grałeś to po co wypowiadasz się na temat tej gry. CS tak się składa, że w końcu padnie ale na korzyść Sourace. A zauważ, że masa ludzi nadal gra w CoD 1 i 2 mimo, że tam multi nie było do końca dopracowane. Call of Duty multiplayer zawsze będzie miało mniej graczy niż CS z racji na to, że Activision i Treyrach wypuszczają cały czas nowe części i gracze się przerzucają. A CS? A tutaj nadal era kamienia łupanego, garstka prosów i trole and neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:12, Davw napisał:

Z twojej wypowiedzi wynika, że nie grałeś w CoD''a 4 lub grałeś chwilowo. Jeśli nie grałeś
to po co wypowiadasz się na temat tej gry. CS tak się składa, że w końcu padnie ale na
korzyść Sourace. A zauważ, że masa ludzi nadal gra w CoD 1 i 2 mimo, że tam multi nie
było do końca dopracowane. Call of Duty multiplayer zawsze będzie miało mniej graczy
niż CS z racji na to, że Activision i Treyrach wypuszczają cały czas nowe części i gracze
się przerzucają. A CS? A tutaj nadal era kamienia łupanego, garstka prosów i trole and
neo.

Nie wmawiaj mi że nie grałem bo grałem. W CoD 1 i 2 też się troszkę grało "na kolanku".
I co to za tekst że CS 1.6 padnie na rzecz CSS - haha. Gdzie się uchowałeś przez ostatnie 2 lata?! Source to już legenda jak CZ - garstka fanboy''ów i kilka noob''ów.
W CoD''y grają tylko casuale i fanatycy (jak wspomniałem w poprzednim poście). W np. Red Faction też jeszcze grają ludzie ;]
Era kamienia łupanego. Ciekawe czy to samo powiesz o swoim CoD 1, Fallout czy Diablo 2? CS to kult, gra wszechczasów. I proszę Cię nie porównuj scen bo to jak porównać słonia z myszką - jeszcze taką niedojedzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:12, Davw napisał:

Z twojej wypowiedzi wynika, że nie grałeś w CoD''a 4 lub grałeś chwilowo. Jeśli nie grałeś
to po co wypowiadasz się na temat tej gry. CS tak się składa, że w końcu padnie ale na
korzyść Sourace. A zauważ, że masa ludzi nadal gra w CoD 1 i 2 mimo, że tam multi nie
było do końca dopracowane. Call of Duty multiplayer zawsze będzie miało mniej graczy
niż CS z racji na to, że Activision i Treyrach wypuszczają cały czas nowe części i gracze
się przerzucają. A CS? A tutaj nadal era kamienia łupanego, garstka prosów i trole and
neo.

Dokladnie tak. Pamietam w wywiadzie z Chrisem Sojką, zapytany czy przerzuci sie na ProStreet odpowiedzial "Mysle ze tak, zawsze tak jest z nowymi grami".
Kiedy CoD 5 wyjdzie, napewno liczba serwerow z prawie 12 tysiecy zmaleje do kilku tysiecy.
Co do CS to takze sie zgodze. Starosc, poza tym przez graczy gra zmienia sie we Fragownie - rodem z UT3. Dlatego CoD 4 bardziej mi do gustu przypadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 23:28, CyberPanki napisał:

> neo.
Nie wmawiaj mi że nie grałem bo grałem. W CoD 1 i 2 też się troszkę grało "na kolanku".
I co to za tekst że CS 1.6 padnie na rzecz CSS - haha. Gdzie się uchowałeś przez ostatnie
2 lata?! Source to już legenda jak CZ - garstka fanboy''ów i kilka noob''ów.
W CoD''y grają tylko casuale i fanatycy (jak wspomniałem w poprzednim poście). W np.
Red Faction też jeszcze grają ludzie ;]

Jaaasnee...
Czyli wychodzi że na to Pro uber mega zajebiści wymiatacze, tacy jak Ty, grają tylko i wyłącznie w leciwego CS 1.6 ?
Cóż, jak się dostaje w innych grach po tyłku, to faktycznie, zostaje już tylko stary CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:38, Darkstar181 napisał:

Jaaasnee...
Czyli wychodzi że na to Pro uber mega zajebiści wymiatacze, tacy jak Ty, grają tylko
i wyłącznie w leciwego CS 1.6 ?
Cóż, jak się dostaje w innych grach po tyłku, to faktycznie, zostaje już tylko stary
CS.

Dla mnie jako Pro uber mega zajebistego gracza CoD4 jest za łatwe i szkoda czasu weń grać ;) Widzę że już osoby trzecie się do dyskusji tłumami pchają - miło mi.
A tak całkiem serio - CS jest grą najbardziej wymagającą z drużynowych fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A teraz wkracza casual gamer, i mówi że ja to nawet w tym mega prostym cod4 mocno dostaję po du*ie ;P
Dla mnie liczy się tylko zabawa, której jest masa w cod4 i w cs''ie. Jakieś pytania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2008 o 00:01, CyberPanki napisał:

A tak całkiem serio - CS jest grą najbardziej wymagającą z drużynowych fpsów.

Najbardziej wymagająca to jest Operation Flashpoint, nie CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 00:12, Darkstar181 napisał:


> A tak całkiem serio - CS jest grą najbardziej wymagającą z drużynowych fpsów.
Najbardziej wymagająca to jest Operation Flashpoint, nie CS.

Miałem na myśli fpsy drużynowe przeznaczone do profesjonalnej rywalizacji. Swoją drogą OF to gra wybitna i zgadzam się że trudna (chociaż to już raczej symulator, nie fps). Jedna pestka, jeden trup - zabawa na całego :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:34, CyberPanki napisał:

> (...)


Moze i masz troche racij ale nie przesadzajmy.Dywizje padaja ale zaraz powstaja nowe,wszystkie najwieksze multigamingi maja w swojch szeregach dywizje cod4 wiec raczej nie jest tak zle.Moze i trzeba troche farta ale szczypta taktyki tez sie przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie żebym się chciał wtrącać ale straszny offtop z tym cod4 i cs''em :P Zrozumcie każda z tych gier różni stylem gry i jest przeznaczona do innego typu gry.
Ja tam w cs''a grałem ponad rok ale mi się znudził, w cod''a pograłem od premiery (pół roku to już?) i niestety też mi się znudził.
Ale jaki z tego wniosek. IMO W cs''ie liczy się bardziej skill ( broń boże mówię że w CoD''ie się nie liczy!) od refleksu (mówię nie o tych super uber pro wymiataczach tylko o tych takich bardziej pro niż uber :P Mam nadzieję że rozumiecie ocb ;)) a w codzie jednak jak ma się tego skilla to liczy się kto pierwszy naciśnie spust ( o HC nie wspomnę)

Do czego dążę? Do tego żeby MP w CoD5 było jeszcze szybsze, jeszcze bardziej dynamiczne i ogólnie takie bardziej żwawe =] Jestem jednak bardziej ciekawy jak to będzie z tym miotaczem ognia czy w ogóle będzie można go używać , bądź podpalać trawę w MP ^^ I czy będzie dostępny z poziomu perków czy że leży tak jakoś na mapie.
Może zrobią jakieś wyzwanie zaje*** trudne do wykonania na tego miotacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 20:38, dante1007 napisał:

Na forum Call of Duty World at War zostały podane minimalne wymagania gry na pc źródło
jest wiarygodne.


O jak miło. Nawet na "starszym" sprzęcie będzie się można w minimalnych detalach po delektować. Ale w realu te wymagania na pewno będą inne choć by minimalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 20:38, dante1007 napisał:

Na forum Call of Duty World at War zostały podane minimalne wymagania gry na pc źródło
jest wiarygodne.


Wymagania akurat jak na mojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie halo te wymagania. "Dużo" wyższe od CoD4. 512 ram i procesor 3.0 Ghz, do tego 256 mb karta. Coś mi tu nie pasuje:P Beznadziejnie silnik zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:29, marcinshinoda napisał:

Coś nie halo te wymagania. "Dużo" wyższe od CoD4. 512 ram i procesor 3.0 Ghz, do tego
256 mb karta. Coś mi tu nie pasuje:P Beznadziejnie silnik zrobili

Silnik przecież ten sam ;P

Heh widzę że 10GB na HDD za niedługo stanie się standardem ... A ludzie się dziwili po co komu 1TB dysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:44, k13 napisał:

> Coś nie halo te wymagania. "Dużo" wyższe od CoD4. 512 ram i procesor 3.0 Ghz, do
tego
> 256 mb karta. Coś mi tu nie pasuje:P Beznadziejnie silnik zrobili
Silnik przecież ten sam ;P

Heh widzę że 10GB na HDD za niedługo stanie się standardem ... A ludzie się dziwili po
co komu 1TB dysk :P


To co oni takiego tam zmienili że potrzeba aż 256 mb na karcie i o 1 GHz więcej na procesorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:47, marcinshinoda napisał:

> > Coś nie halo te wymagania. "Dużo" wyższe od CoD4. 512 ram i procesor 3.0 Ghz,
do
> tego
> > 256 mb karta. Coś mi tu nie pasuje:P Beznadziejnie silnik zrobili
> Silnik przecież ten sam ;P
>
> Heh widzę że 10GB na HDD za niedługo stanie się standardem ... A ludzie się dziwili
po
> co komu 1TB dysk :P

To co oni takiego tam zmienili że potrzeba aż 256 mb na karcie i o 1 GHz więcej na procesorze:P

Może użyli większych textur, oraz zwiekszyli ilość obiektów wyświetlanych na ekranie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować