Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie


Dnia 11.07.2009 o 13:30, Kreeg napisał:

Nieprawda, w jednym z ostatnich patchów doszła jeszcze jedna mapka Zombie, ta w szpitalu.
A z czasem dojdzie nam i trzecia mapka, choć póki co dostęp do niej mają tylko konsolowcy.


Trzeba sciągać wszystkie pokolei , czy wystarczy ostatniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:41, dark_mesiah napisał:



> Nieprawda, w jednym z ostatnich patchów doszła jeszcze jedna mapka Zombie, ta w
szpitalu.
> A z czasem dojdzie nam i trzecia mapka, choć póki co dostęp do niej mają tylko konsolowcy.


Trzeba sciągać wszystkie pokolei , czy wystarczy ostatniego ?

Musisz ściągnąć wszystkie po kolei oprócz łatki 1.3, tej nie ściągaj bo jest niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:47, dark_mesiah napisał:

aha to tylko patha 1.1 i 1.2, dobra dzięki ;-)


A o 1.4 zapomniał? To właśnie ten patch dodaje te nowe mapki (w tym jedna zombie), więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalną grę Call of Duty World at War. Gra instaluje się prawidłowo. Po instalacji gra nie chce się uruchomić. Uruchamiam single player kooperacja. Na chwilę pokazuje się logo CoD i czarny ekran. Mam AMD Sempron 3000+, ATI Radeon X1950Pro i 2GB RAM, Windows XP SP2, Kaspersky Internet Security 2009. Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba tak u wszystkich, bo przy pierwszym uruchomieniu to też się tak działo u większości moich znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że czwóreczka > Ja też miałem taki problem z CoD-em 5, ale wystarczy poczekać jakieś 15 minut :/ i się

Dnia 12.07.2009 o 08:01, BigHunter napisał:

właczy.


Zapomniałem napisać, że czwóreczka szła mi jak po maśle! Włączała się szybko i fajnie się giercowało. A w piątce, to tylko pierwsze uruchomienie tak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:36, marekl1975 napisał:

Zapomniałem napisać, że czwóreczka > Ja też miałem taki problem z CoD-em 5, ale wystarczy
poczekać jakieś 15 minut :/ i się
> właczy.

Zapomniałem napisać, że czwóreczka szła mi jak po maśle! Włączała się szybko i fajnie
się giercowało. A w piątce, to tylko pierwsze uruchomienie tak długo trwa?


Tak przynajmniej u mnie było... Potem od 15 do 30 sekund (zależy od tego cz am włączonego neta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:38, Muradin_07 napisał:

> Zapomniałem napisać, że czwóreczka > Ja też miałem taki problem z CoD-em 5, ale
wystarczy
> poczekać jakieś 15 minut :/ i się
> > właczy.
>
> Zapomniałem napisać, że czwóreczka szła mi jak po maśle! Włączała się szybko i fajnie

> się giercowało. A w piątce, to tylko pierwsze uruchomienie tak długo trwa?

Tak przynajmniej u mnie było... Potem od 15 do 30 sekund (zależy od tego cz am włączonego
neta).


Dzieki! Odczekałem swoje i gra ruszyła. Jesli chodzi o wczytywanie misji, to też trzeba wykazać się cierpliwością. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:02, marekl1975 napisał:

> > Zapomniałem napisać, że czwóreczka > Ja też miałem taki problem z CoD-em
5, ale
> wystarczy
> > poczekać jakieś 15 minut :/ i się
> > > właczy.
> >
> > Zapomniałem napisać, że czwóreczka szła mi jak po maśle! Włączała się szybko
i fajnie
>
> > się giercowało. A w piątce, to tylko pierwsze uruchomienie tak długo trwa?

>
> Tak przynajmniej u mnie było... Potem od 15 do 30 sekund (zależy od tego cz am włączonego

> neta).

Dzieki! Odczekałem swoje i gra ruszyła. Jesli chodzi o wczytywanie misji, to też trzeba
wykazać się cierpliwością. :)))


To też w niektórych tylko... Najszybciej to chyba w 6-7 misja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2009 o 14:02, marekl1975 napisał:

Dzieki! Odczekałem swoje i gra ruszyła. Jesli chodzi o wczytywanie misji, to też trzeba
wykazać się cierpliwością. :)))

Na wielu komputerach misje zaczęły się normalnie wczytywać dopiero po zainstalowaniu patcha 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Call of Duty Worl at War. Muszę przyznać, że gra bardzo ciekawa. Ładna grafika z czwóreczki, dobry podkład muzyczny, ale najciekawsza jest fabuła. Jest to chyba pierwsza strzelanka oparta na II wojnie, w której gracz przenosi się na fronty w Europie jak i w Azji. Dzięki temu gra nie jest monotonna. W porównaniu z jedynką, bardzo zmieniły się końcowe walki w Berlinie. Teraz szturmowanie Reichstagu, to prawdziwa przyjemność. Nie wiem na ile budynek Reichstagu został odtworzony, ale robi wrażenie. Nie żałuję zakupu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:15, Jedimax napisał:

> Jest już nowy patch 1.5 z Map pack 2
>
> http://www.callofduty.com/intel/258

Ich chyba pogięło!! 1GB!? Przecież przy łączu jedno megowym to zejdzie blisko 3 godziny
:/ Ale cóż, Shi no numa mnie kusi i pewnie zacznę to jutro ściągać.

Bo żeby to tylko od Twojego łącza zależało :/ Ja mam 2 megowe, i ściągnie mi się najwcześniej za 5 godzin, bo wszystkie serwery są teraz zapchane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:17, Darkstar181 napisał:

Bo żeby to tylko od Twojego łącza zależało :/ Ja mam 2 megowe, i ściągnie mi się najwcześniej
za 5 godzin, bo wszystkie serwery są teraz zapchane :(


To ja już raczej dzisiaj podziękuje i postoje. Jutro ściągnę kiedy będą serwery pod mniejszym obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem na razie w Shi no nume i muszę powiedzieć, że nie dziwie się dlaczego map pack 2 sprzedał się w takiej ilości na x360. Ta mapa jest jakaś 2-3x lepsza niż Asylum a przecież ono wyprzedzało niesamowicie Verruckt.
Jeszcze trzeba obczaić te 3 mapy do multi i może napisze jakąś mini recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ta mapa jest jakaś 2-3x lepsza niż Asylum

Dnia 18.07.2009 o 10:11, Jedimax napisał:

a przecież ono wyprzedzało niesamowicie Verruckt.


Psss ... Asylum i Verruckt to ta sama mapa.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować