Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Jestem po 15 minutowej sesji CoD 5 (grałem u znajomego). Muszę powiedzieć, że grało się przyjemnie... ale chyba dlatego, że gra zbyt przypomina moda do CoD 4. Gra u mnie nie działa niestety... oddam CD Keya (do bety naturalnie :D) w dobre ręce. Oczywiśce jeżeli ktoś nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:52, PAPISHON napisał:

oddam CD Keya (do bety naturalnie :D) w dobre ręce. Oczywiśce jeżeli ktoś nie ma ^^


Było to już omawiane - cd key''a może otrzymać każdy. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzał zdobywasz po 5 kliiach pod rząd, a psy po 7. Żadnego perka nie potrzeba.
A tak swoją drogą, to na X-live wyszła taka jakby beta, tylko że nie trzeba tego "unikalnego" keya :)
Muszę powiedzieć, że gra się fajniej niż na PC. Przynajmniej w moim odczuciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:18, Grizzly. napisał:

Jak zrobić żeby wypuścić te psy albo zrobić ostrzał artyleryjski ? To trzeba odblokować
jakiegoś perka ?

Po zabiciu 5 czy tam 6 gości bez śmierci dostajesz ostrzał artyleryjski. Po 7 chyba psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:18, Grizzly. napisał:

Jak zrobić żeby wypuścić te psy albo zrobić ostrzał artyleryjski ? To trzeba odblokować
jakiegoś perka ?


Jak dostajesz to klikasz "6" na klawie i tyle filozofii. Nawet Ci się na hudzie to wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:24, LuQeMaStEr napisał:

Ostrzał zdobywasz po 5 kliiach pod rząd, a psy po 7. Żadnego perka nie potrzeba.
A tak swoją drogą, to na X-live wyszła taka jakby beta, tylko że nie trzeba tego "unikalnego"
keya :)
Muszę powiedzieć, że gra się fajniej niż na PC. Przynajmniej w moim odczuciu ;]


Acha wielkie dzięki. Szkoda że nie ma nic więcej. Mój rekord w streaku to 21 xDD

To mam jeszcze pytanko odnośnie min. Jak się je ustawia ?

Daje screeny z wynikami jaki mi się wyproskillowało.. nie wiem czemu ale czasami mam takie dobre wyniki a czasami jestem najgorszy.
Chciałbym zrobić screena jak zabijam kogoś nożem ale trudno uchwyćić ten moment bo jest bardzo szybki. Macie jakieś fajne screeny ?

EDIT:

----> Outlander-pro

Dnia 07.11.2008 o 22:24, LuQeMaStEr napisał:

Jak dostajesz to klikasz "6" na klawie i tyle filozofii. Nawet Ci się na hudzie to wyświetla.


Przeważnie gram na hardcore, a tam huda nie wyświetla. Poza tym nawet jak jest to nie zwracam na niego uwagi i nie patrze na mape. Te rzeczy tylko przeszkadzają, zabierają widoczność :P

20081107234605

20081107234711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 23:47, Grizzly. napisał:

To mam jeszcze pytanko odnośnie min. Jak się je ustawia ?

Po pierwsze musisz wybrać sobie takiego perka. Jest to pierwszy perk. (nie pamiętam czy trzeba go odblokować). Podczas rozgrywki wciskasz "5" i czekasz aż mina zostanie podłożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 08:40, PopoGuz napisał:

Jeśli masz najniższą rozdzielczość, to faktycznie HUD przeszkadzać może, ale ja gram
na 1650x1080 i jest git. :P


wow grasz na takiej rozdzielczości ? Ja gram na 640 x 480 :( Chciałem zmienić ale wtedy chyba mam jakiegoś buga, bo gra mi się wyłącza i nawet nie moge jej ponownie włączyć. Musze jeszcze raz kompa włączyć żeby odpalić calla. Wiesz może o co chodzi ? Mam karte graficzną GeForce 8800 GT, a ten błąd pojawia się nawet jak ustawie rozdziałke 800 x 600. Chciałbym to bardzo zmienić bo jak pierwszy raz zobaczyłem calla 5 na własne oczy to się przestraszyłem, grafa jakoś tak nie wymiata.. fizyka też :( Ale fajnie że przynajmniej może komuś nogi urwać :P

Moim zdaniem najlepszą bronią jaką mam to jest DP-28 xD Poprostu od kiedy ją odblokowałem to zaczołem wymiatać xD Dodatkowym plusem jest to że ma bardzo duży magazynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 14:02, Grizzly. napisał:

wow grasz na takiej rozdzielczości ? Ja gram na 640 x 480 :( Chciałem zmienić ale wtedy
chyba mam jakiegoś buga, bo gra mi się wyłącza i nawet nie moge jej ponownie włączyć.
Musze jeszcze raz kompa włączyć żeby odpalić calla. Wiesz może o co chodzi ?


To bug bety. Miałeś takie ustawienia domyślnie? (tzn 640x480)? Bo ja tam domyślne miałem ustawione jak najlepsze dla kompa (rozdziałka 1024x768, w zasadzie wszystkie efekty na maxa), a raz mi się zbugowało i odpaliło w Safe Mode i wszytkie detale zjechały i przy każdej próbie zmiany robiło się tak jak Tobie. Po prostu Call nadał był w procesach włączony, dlatego nie dało się go włączyć jeszcze raz bo "był już włączony".
Pomógł tylko całkowity reintall gry, ale straciłem lvl, więc ostrzegam. Wtedy znowu po reinstalce miałem max detale itp

>Mam karte

Dnia 08.11.2008 o 14:02, Grizzly. napisał:

graficzną GeForce 8800 GT, a ten błąd pojawia się nawet jak ustawie rozdziałke 800 x
600. Chciałbym to bardzo zmienić bo jak pierwszy raz zobaczyłem calla 5 na własne oczy
to się przestraszyłem, grafa jakoś tak nie wymiata.. fizyka też :( Ale fajnie że przynajmniej
może komuś nogi urwać :P


No ja też mam 8800GT od zotaca AMP!Edition, może to przez tą kartę, albo przez jeszcze co innego. Zatem jeśli chcesz zmienić detale, to tylko na domyślne poprzez reinstalkę gry. A grafa jest w porządku - po cholerę mi grafa z Crysisa, to mi starczy, a niektórzy się ucieszą bo na słabszych kompach pójdzie. A nogi urywa, ręce a nawet całe nogi :P

Dnia 08.11.2008 o 14:02, Grizzly. napisał:

Moim zdaniem najlepszą bronią jaką mam to jest DP-28 xD Poprostu od kiedy ją odblokowałem
to zaczołem wymiatać xD Dodatkowym plusem jest to że ma bardzo duży magazynek.

To ten ruski LKM ? Noo wolno strzela, ale mocno. Ale i tak wolę inną broń ;]

>Przeważnie gram na hardcore, a tam huda nie wyświetla. Poza tym nawet jak jest to nie zwracam na niego uwagi i nie patrze na mape. Te rzeczy tylko przeszkadzają, zabierają widoczność :P

HC, no taaak. W każdym razie na normalu jak najszybciej naucz się "mieć jedno oko na radarze a drugie obserwuj" :P Uważnie obserwowanie radaru to połowa sukcesu - dzięki temu nigdy przeciwnik mnie nie zaskoczy, a ja wiem gdzie jest. Dlatego czasem jak włącze HC to przez chwilę jestem zagubiony - wtedy jedzie się tylko na słuch, nie ma radaru. Ale jest problem skoro w becie BAR wydaje odgłosy jak Luger ... na szczęście zapowiedzieli zmianę dźwięków .... Pamiętaj, obserwacja radaru to połowa sukcesu - druga połowa to umiejętne fragowanie itp :P Bo samą wiedzą o pozycji przeciwnika nic nie zdziałasz xD

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:24, LuQeMaStEr napisał:

Ostrzał zdobywasz po 5 kliiach pod rząd, a psy po 7. Żadnego perka nie potrzeba.
A tak swoją drogą, to na X-live wyszła taka jakby beta, tylko że nie trzeba tego "unikalnego"
keya :)
Muszę powiedzieć, że gra się fajniej niż na PC. Przynajmniej w moim odczuciu ;]

Fajniej to znaczy?? Bo właśnie zastanawiam się czy kupić wersje na PC czy X''a. A jestem świeżo upieczonym konsolowcem i mam dylemat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:04, szynka140 napisał:

a ja sie zastanawiam czy kupic CoD4 czy 5, głównie do grania po necie, co będzie lepsze?

To zależy co wolisz. IIWŚ czy współczesność? Ja jednak stawiałbym na COD4 bo jest:
1. Tańszy
2. Świetny multi
3. Świetny singl
4. Zrobiony przez IW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:04, szynka140 napisał:

a ja sie zastanawiam czy kupic CoD4 czy 5, głównie do grania po necie, co będzie lepsze?


Praktycznie wybór zależy tylko od Twoich gustów, ponieważ obydwa tytuły stoją na naprawdę wysokim poziomie. W każdym doświadczysz niesamowitej dawki emocji i nie będziesz się mógł oderwać. :P

PS Ja wybrałem Call of Duty: World at War, bo wydaje mi się, że powrót do starych, dobrych realiów drugiej wojny światowej jest strzałem w dziesiątkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w betę od chyba 3 dni i próbowałem róznych rodzajów broni. Aż odblokowałem Mosina. Po prostu wymiata. Jeden strzał czy to na normalu, czy na HC przeciwnik leży :) Wadą jest oczywiście przeładowywanie, które zabiera sporo czasu. I trochę cięzko trafić kogoś z bliska, ale dla mnie najlepszą bronią na bliskie kontakty jest oczywśicie nóż :] No dobra trzeba grać póki można... A właśnie beta nakłoniła mnie do zakupu "piątki". Niektórzy narzekają, ze multi identyczne jak w 4, ale minął tylko rok od premiery MW, więc skupiali się bardziej na singlu, a multi tylko "zmodowali". Dla mnie moze byc takie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:50, Outlander-pro napisał:

*_*

http://www.xfire.com/video/3bcb1/

Zombie mode ... to będzie COŚ ! Genialnie zrealizowany trailer! *_*


OMG... podczas oglądania filmiku czułem się jakby to był zwiastun jakiegoś filmu ^^. Ale ja na zagram sobie dopiero po premierze... bety nie popieram... pobieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować