Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 01:39, Damianuss1 napisał:

Właśnie z ciekawości załączyłem sobie Second Chance i szczerze to podoba mi się ten pomysł
z podnoszeniem rannych : P.


Ale ja mam wrażenie, że Second Chance trwa dłużej, niż Last Stand w CoD 4, i jeszcze, jak leżymy i mamy Second Chance, to przeciwnik musi w nas mniej naboi wpakować niż w CoD 4 przy Last Stand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 08:33, Dotson napisał:

Ale ja mam wrażenie, że Second Chance trwa dłużej, niż Last Stand w CoD 4, i jeszcze, jak leżymy i mamy Second Chance, to przeciwnik musi w nas mniej naboi wpakować niż w CoD 4 przy Last Stand.


Niet. Trwa dłużej (o czym wspomniałem w którymśtam poście wcześniej), ale obrażenia wymagane do zabicia są wciąż takie same.
Swoją drogą może mi ktoś napisać, jakie są profity z postawienia na nogi kolegi z drużyny używającego SC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 08:42, DJ Szlafrok napisał:

> Ale ja mam wrażenie, że Second Chance trwa dłużej, niż Last Stand w CoD 4, i jeszcze,
jak leżymy i mamy Second Chance, to przeciwnik musi w nas mniej naboi wpakować niż w
CoD 4 przy Last Stand.

Niet. Trwa dłużej (o czym wspomniałem w którymśtam poście wcześniej), ale obrażenia wymagane
do zabicia są wciąż takie same.
Swoją drogą może mi ktoś napisać, jakie są profity z postawienia na nogi kolegi z drużyny
używającego SC?

Tez musisz miec SC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem siezarejestrować na stronie CoD, zeby dostać cd-keya, ale tam nie ma Polski i nie wiem czy mogępodać np. Stany Zjednoczone, mógłby mi ktośpomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:35, Andrew 15 napisał:

Chciałem siezarejestrować na stronie CoD, zeby dostać cd-keya, ale tam nie ma Polski
i nie wiem czy mogępodać np. Stany Zjednoczone, mógłby mi ktośpomóc ?

Jest tam do wyboru Polska. Znajdziesz ją na samej górze : ) (trzecia od góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie widziałem jej, bo patrzyłem alfabetycznie, a państwa z literka "P" są na samym dole :-)

I miałbym jeszcze jedno pytanie, czy jest jakiś przedział wiekowy przy rejestracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:05, Andrew 15 napisał:

Faktycznie, nie widziałem jej, bo patrzyłem alfabetycznie, a państwa z literka "P" są
na samym dole :-)

I miałbym jeszcze jedno pytanie, czy jest jakiś przedział wiekowy przy rejestracji ?


Raczej nie będzie . A choćby nawet, jak byś nie spełniał ,,wieku w którym można grac w tą gre " tak wpiszesz sobie 18 czy 20 lat i grasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to można (że tak powiem) "oszukać", wpisać ze urodziłem sie np. w 1900 roku, bo tam trzeba wpisać jeszcze imię, nazwisko, email itp. Nie chce mieć później zadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:21, Andrew 15 napisał:

Ale to można (że tak powiem) "oszukać", wpisać ze urodziłem sie np. w 1900 roku, bo tam
trzeba wpisać jeszcze imię, nazwisko, email itp. Nie chce mieć później zadnych nieprzyjemności.


No to wpisujesz dane fikcyjnie, jak nie chcesz ujawniać swoich prawdziwych danych. Np. Tomek Yaś. Email wpisujesz taki jaki masz naprawdę, by dostać potem potwierdzenie rejestracji tip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 08:54, DJ Szlafrok napisał:

> Tez musisz miec SC...

Nie rozumiem. Czy aby na pewno jest to profit?

Ta... koles musi mieć last standa, i ty. jak on już ''leży'' mając last standa, podchodzisz do niego i klikasz F czy tam E, nie pamiętam, twoja postać wyciąga strzykawkę, i twój kumpel jest w pełni zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:48, peryfraz napisał:

Boże... widze tutaj same... last stand, secend chance... Ja jestem w Polsce i prosze
po polski :/...


Polskawy jenzyk być trudna ?

Po pierwsze w grach online zazwyczaj używa się skrótowców i/lub języka obcego, najczęściej właśnie angielskiego. Jest to międzynarodowy język informatyczny / growy i nic się na to nie poradzi. Więc pora wziąść się za naukę i jako tako poznać język / poznać obce nazwy korzystając ze słownika. Więc albo rób jak napisałem albo czekaj na polonizacje gier ( które nie zawsze się pojawiają ;D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co piszecie, ale denerwuje mnie to, że np. Jest już CoD5 (który będzie spolonizowany) gramy sobie wszyscy ładnie... i za chwile... Wow mam nareszcie last stand''a/secend chance. Gra spolonizowana, czyli wszyscy widzą że jest ostatni bastion(ewentulanie) lub druga szansa... To po co mamy utrudniać życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:00, Tomek.czwa napisał:

Noo a Ja dostalem info ze na stronach z torrentami i innymi tego typu rapidami itp. sa
juz linki do kopii cod waw. To premiera na swiecie juz byla??


Nawet gdyby premiera była za tydzien czy dwa... Nieleganlne wersje z ogromną ilością bugów już są... Nie orientuje się w tych sprawach bo nie pirace... mam nadzieje że tylko widziałeś że taki torent istnieje lub jakiś twój kolega sobie ściąga...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:04, peryfraz napisał:

> Noo a Ja dostalem info ze na stronach z torrentami i innymi tego typu rapidami itp.
sa
> juz linki do kopii cod waw. To premiera na swiecie juz byla??

Nawet gdyby premiera była za tydzien czy dwa... Nieleganlne wersje z ogromną ilością
bugów już są... Nie orientuje się w tych sprawach bo nie pirace... mam nadzieje że tylko
widziałeś że taki torent istnieje lub jakiś twój kolega sobie ściąga...;)

Wczoraj mowil mi pewien kolo a dzsiaj dostalem lina na gadu od innego;p I wydaje mi sie ze to finalne wersje boo zachwalaja bardzo;p Ja tam i tak czekam na kopie (kopie czyli oryginal) do X''a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 13:44, Tomek.czwa napisał:

Wczoraj mowil mi pewien kolo a dzsiaj dostalem lina na gadu od innego;p I wydaje mi sie
ze to finalne wersje boo zachwalaja bardzo;p Ja tam i tak czekam na kopie (kopie czyli
oryginal) do X''a:P


I słusznie :P. Nie schodz na ciemna strone mocy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować