Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 12:49, Arachnos napisał:

co do prestiżu... zabezpieczyłem sobie profil, zeby móc wrócić w razie czego. Otóż włączając
prestiż tracimy WSZYSTKO i idziemy znów od zera. Nie polecam.


taaaa czyli mamy 5 razy przejsc gre na MP od 1-65 aby odblokowac pozostale 5 slotow?? Pogielo ich troche. Mozna to bylo troszke inaczej rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 13:00, BasteKSG napisał:

> co do prestiżu... zabezpieczyłem sobie profil, zeby móc wrócić w razie czego. Otóż
włączając
> prestiż tracimy WSZYSTKO i idziemy znów od zera. Nie polecam.

taaaa czyli mamy 5 razy przejsc gre na MP od 1-65 aby odblokowac pozostale 5 slotow??
Pogielo ich troche. Mozna to bylo troszke inaczej rozwiazac

10 razy. A jak z wyzwaniami, można robić od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny teraz na zombie mode? Bo to jest chyba najlepsza zabawa w tej grze:D Ja wlazłem na losowy serwer, i w 3 doszliśmy do 18 fali, 400 zabitych miałem:D
W razie czego GG 868628, xf azur64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW. Udało mi się dołączyć do gry w trybie współpracy i zagrać w zombie. 4 osoby i doszliśmy do 14 poziomu. Super się grało. Szkoda tylko że miotacz nie wypadł ze skrzynki albo coś cięższego to by było lepiej. Ale i tak grało się przednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:34, Kerigun napisał:

WOW. Udało mi się dołączyć do gry w trybie współpracy i zagrać w zombie. 4 osoby i doszliśmy
do 14 poziomu. Super się grało. Szkoda tylko że miotacz nie wypadł ze skrzynki albo coś
cięższego to by było lepiej. Ale i tak grało się przednio.

Miotacz jest kiepski, szczególnie w falach od 8 w górę, gdy zombiaki mają dużo hp. A jak wejdą do środka to inni nic nie widzą przez płomienie i dym. Dobry jest tylko gdy uda ci się wypalić nieumarłych za oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:34, Kerigun napisał:

WOW. Udało mi się dołączyć do gry w trybie współpracy i zagrać w zombie. 4 osoby i doszliśmy
do 14 poziomu. Super się grało. Szkoda tylko że miotacz nie wypadł ze skrzynki albo coś
cięższego to by było lepiej. Ale i tak grało się przednio.

Miotacz potem nie zabija "od pierwszego zapalenia" więc jest bezużyteczny. A najlepsze bronie to pistolet laserowy i MG42. A zagramy za jakieś 30-40 minut? GG masz w poście wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 23:07, Damianuss1 napisał:

Może to kogoś zainteresuje. Na wirtusie można zamówić sobie EK nowego CoD. Szkoda, że
dopiero teraz >.>. Cena moim zdaniem za wysoka dlatego nawet jeśli taka EK wyszłaby
razem z podstawką to nadal pozostałbym przy podstawce.

link:
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/373940


Skromny opis... tylko pudełko, piersiówka i dodatkowy karabin? Za tyle pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opłacalne... Nawet zwyczajna wersja jest teraz nie opłacalna. Lepiej poczekać aż zejdzie poniżej 100zł może dopiero wtedy sprzedaż mocno wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:31, beziojen napisał:

niewiem czy sobie kupić czy nie??? zróbmy głosowanie


Jeśli nie masz innego powodu, aby wydać 100 złotych, kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:48, beziojen napisał:

ok afajne jest tylko tryb multi??

Nie kampania dla jednego gracza też jest. Poczytaj sobie jakieś recenzje w internecie to się wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:55, beziojen napisał:

a długa ta kampania i czy trudna

13 map. Na przejście wszystkich wystarczy kilka godzin. Trudność zależy od Twoich umiejętności i od poziomu trudności jaki wybierzesz. Ja osobiście singla skończyłem w jeden dzień xd na hardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować