Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

DOSYĆ! Jutro ide odnieść tą za przeproszneniem kupe gówna do empiku, i dostane swoje 120 zł, bo nie mam zamiaru patrzeć na pudełko. W singleplayer nie mogę grać mimo spełnienia wymagań, a w multi jestem bez przerwy kopany przez PB, a zrobilem już chyba 5 reinstalek. o niemożliwości założenia profilu nie wspomnę. Koniec, treyarch robiło gówna, i dalej gówna robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:44, Pernia napisał:

DOSYĆ! Jutro ide odnieść tą za przeproszneniem kupe gówna do empiku, i dostane swoje
120 zł, bo nie mam zamiaru patrzeć na pudełko.


Wątpię aby ten numer przeszedł, bo w sklepie będą sie bać że spisałeś sobie CD-Keya. No chyba że sprzedawca będzie nieobeznany w temacie ;) Jeśli natomias chodzi o mnie to kampanii single player jeszcze nie ukończyłem, więc jeszcze za wcześnie na jej ocenę, ale jedną irytującą rzecz, która jest całkowicie skopana mogę wymienić. Chodzi oczywiście o sztuczną inteligencje wrogów, a raczej jej brak. Dosłownie dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to czemu mieliby nie przyjąć? Towar jak towar a jak ma paragon to tym bardziej no chyba że wolą inną drogą się spierać.
@Arachnos: gorzej gdy snajperzy wyglądają podobnie albo gdy źle się pokombinuje w ustawieniach graficznych (ach te filtry) to lepiej szukać serwerów bez timkila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:05, Spector 109948 napisał:

A to czemu mieliby nie przyjąć?


Towar rozpakowany, a jak sprawdzą na miejscu i będzie im działać to znaczy że coś jest nie tak z komputerem kupującego, i już nie muszą nic przyjmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, single już dawno ukończone ale do singla CoD 4 wiele mu brakuje. Co innego multi ale temu dziwić się nie można bo nauczono się na "błędach" CoD 4. No i wprowadzono wiele urozmaiceń :D Podobają mi się nowe killacamy, pojazdy i ich rozwalanie, i usprawnienie naszego bohatera dając mu więcej opcji. Boli tylko mała ilość broni ale nie jest źle. Teraz mam wielki fun, chodzę tylko z karabinami powtarzalnymi czyli snajperkami ale bez lunet. Tego w CoD 4 nie było i teraz mi naprawdę daje dużo radochy. Przed chwilą ukończyłem jedną grę i pobiłem swój rekord życiowy :D Ponad 100 fragów w grze. Aha, z CoD 4 wyniosłem radość z grania tylko na HC tak więc w CoD 5 też tylko HC i jest zabawa.

20081120223036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:30, MTSMAFIOSO napisał:

> A to czemu mieliby nie przyjąć?

Towar rozpakowany, a jak sprawdzą na miejscu i będzie im działać to znaczy że coś jest
nie tak z komputerem kupującego, i już nie muszą nic przyjmować :)


Dobra, oddać nie oddam, trudno moja strata. Ale nie kupie już zadnego CoDa od activision... zrobiłem rpzed chwilą 3 reinstalki i dalej nic >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:52, Pernia napisał:

Dobra, oddać nie oddam, trudno moja strata. Ale nie kupie już zadnego CoDa od activision... zrobiłem rpzed chwilą 3 reinstalki i dalej nic >.<


A do głowy nie przyszło, że to może być sprawa Twojego komputera, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś reinstalacji systemu i instalacji najnowszych sterowników?
Zawsze możesz też próbować nieoficjalnych sterowników do karty graficznej, np; http://omegadrivers.net

I nie chcę nic mówić, ale ta karta to już lekki przeżytek, i w readme nie ma nic o obsługiwaniu przez nią gry (ogólnie sam 1 raz słyszę o serii "AH")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 23:30, MTSMAFIOSO napisał:

Próbowałeś reinstalacji systemu i instalacji najnowszych sterowników?
Zawsze możesz też próbować nieoficjalnych sterowników do karty graficznej, np; http://omegadrivers.net

I nie chcę nic mówić, ale ta karta to już lekki przeżytek, i w readme nie ma nic o obsługiwaniu
przez nią gry (ogólnie sam 1 raz słyszę o serii "AH")

1) Systemu nie będe reinstalował bo to czysty debilizm, wcześniej chodziło. ZModyfikowane sterowniki mam, Xtreme-G 8.10
2) AH - to są zmodyfkikowane HD2600 na AGP... to jest chyba najlepsza karta na AGP8X, w przyszłym roku będe zmieniał kompa. COD4 działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś takiego nie mam, ale to poruszanie się postaci ( całej gry na singlu ) w zwolnionym tempie doprowadza mnie do furii, ciekawostka jest taka że grając w necie wszystko jest OK, gra działa bardzo płynnie.
Napisałem do pomocy technicznej podając problem, jak się czegoś dowiem to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:01, azur65 napisał:

Od czwórki jest słabsza, ale to nie znaczy że zła. Ogólnie to jeśli kochasz MW, ale Ci
się znudził to bierz, natomiast jeśli do tej pory grasz w 4-ke i wciąż nie możesz się
oderwać to już nie.


Heeeh, a co poradzisz komuś, któremu CoD4 się znudził, powrócił do CoD2 i od dłuższego czasu ponownie gra w nią bez znudzenia? ;) Jest szansa, że piątka mnie odciągnie (czwórka mnie odciągnęła na 250 godzin, więc nie żałuje kasy :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:31, Kerigun napisał:

Fajna gra, single już dawno ukończone ale do singla CoD 4 wiele mu brakuje. Co innego
multi ale temu dziwić się nie można bo nauczono się na "błędach" CoD 4. No i wprowadzono
wiele urozmaiceń :D Podobają mi się nowe killacamy, pojazdy i ich rozwalanie, i usprawnienie
naszego bohatera dając mu więcej opcji. Boli tylko mała ilość broni ale nie jest źle.
Teraz mam wielki fun, chodzę tylko z karabinami powtarzalnymi czyli snajperkami ale bez
lunet. Tego w CoD 4 nie było i teraz mi naprawdę daje dużo radochy. Przed chwilą ukończyłem
jedną grę i pobiłem swój rekord życiowy :D Ponad 100 fragów w grze. Aha, z CoD 4 wyniosłem
radość z grania tylko na HC tak więc w CoD 5 też tylko HC i jest zabawa.

Jakich błędach CoD4? Jakie usprawnienia naszego bohatera? W CoD4 nie było karabinów powtarzalnych, bo takiej broni dzisiaj się nie stosuje. Poza tym na HC zabijesz 1 strzałem z tokarieva czy g43 więc po co się tak męczyć? Widać po twoim ratio, że dobrałeś broń źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gra wzbudza ambiwalentne uczucia. Ja jej jeszcze nie mam i coś czuję że długo nie będę miał. Singleplayer na jedno popołudnie ? I to za 120-150 zł ? Śmiechu warte. Mogę poczekać nawet i półtora roku byleby cena była bardziej ludzka. A dla samego multi ( które swoją drogą jak dotąd w żadnej grze mnie nie porwało ) nie mam zamiaru tyle wydawać. Jak do tej pory jestem zadeklarowanym singleplayerowcem i chyba nic tego nie zmieni ... no może zbliżający się wielkimi krokami zakup Call of Duty IV :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 08:05, Arachnos napisał:

Jakich błędach CoD4? Jakie usprawnienia naszego bohatera? W CoD4 nie było karabinów powtarzalnych,
bo takiej broni dzisiaj się nie stosuje. Poza tym na HC zabijesz 1 strzałem z tokarieva
czy g43 więc po co się tak męczyć? Widać po twoim ratio, że dobrałeś broń źle.


Usprawnienia - więcej opcji, dodatkowe perki plus perki do pojazdów. A co do karabinów to nie pisze że miały być w CoD 4, takie czasy więc tej broni nie ma a dają wiele funu. A co do HC, tylko HS z dowolnej broni zabija od razu. Pistolety maszynowe czy karabiny zazwyczaj potrzebują co najmniej 2 trafień (PMy na pewno a K nie zawsze.). A broń to miałem japoński PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co zrobić, bo zacina mi się gra podczas wczytywania misji na Berlin... Niestety z wyboru misji tez nie mogę skorzystać. Mam patch''a 1.1, a wcześniej takie rzeczy mi się nie zdarzały. Mógłby ktoś coś poradzić na ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest z tą grą mój sprzęt spełnia jej wymagania bez problemu a najpierw czekałem 20 minut na odpalenie gry później gdy w końcu mi się udało ją odpalić nacisnąłem nowa gra i co i nic po 30 minutach czekania na odpalenie zrezygnowałem. Możecie powiedzieć mi czemu tak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nią . Włączam wywala jakiś błąd że PunkBuster jest wyłączony , nie mogę wybrać profilu a zwykle wyskakiwało okienko do wyboru , nie zapamiętuje mi ustawień graficznych ani sterowania , jak biorę kampanię i poziom trudności to nic się nie dzieje , Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 07:50, Dincooo napisał:

Heeeh, a co poradzisz komuś, któremu CoD4 się znudził, powrócił do CoD2 i od dłuższego
czasu ponownie gra w nią bez znudzenia? ;) Jest szansa, że piątka mnie odciągnie (czwórka
mnie odciągnęła na 250 godzin, więc nie żałuje kasy :))?

Mi akurat CoD 2 nigdy nie przypasował szczególnie, więc Ci nie porównam :D A teraz w WaWie jest o tyle fajnie że jako weteran MW gdzie nie wejdę tam ownuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:14, Crew 900 napisał:

Mam problem z nią . Włączam wywala jakiś błąd że PunkBuster jest wyłączony , nie mogę
wybrać profilu a zwykle wyskakiwało okienko do wyboru , nie zapamiętuje mi ustawień graficznych
ani sterowania , jak biorę kampanię i poziom trudności to nic się nie dzieje , Proszę
o pomoc

to chyba zrozumiałe, że gdy gra się wywala,to nie zapamiętuje ustawień, które zawsze są zapisywane do pliku podczas wychodzenia z gry. Miałem podobne problemy ze S.T.A.L.K.E.R. ''em. Oczywiście jeśli wywala ci się z poziomu menu głównego to nic nie poradzisz, ale jeśli wywala ciez poziomu rozgrywki, to po prostu uruchom grę ustaw sobie wszytko i wyjdź z gry. Od tego momentu wszytkie ustawienia powinny zostać zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować