Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzarda raperski kontakt z fanami

72 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 13:20, Graszczur napisał:

Z tego wszystkiego najbardziej interesująca była urocza azjatka na trzecim filmiku ;)


zgadzam sie z tym calkowicie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba. Fajny apel o wypuszczenie wreszcie patcha, a do tego całkiem fajna odpowiedź ze strony Karune. Sam jestem fanem war3 także również czekam na nowego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG to jest żalosne poprostu. Jak można umieścić takie cuś w internecie i jeszcze dać newsa z jakimś pajacem na gram.pl...;(. Zdaje mi się że to jest lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie się. Dlaczego uważacie kogoś za totalnego psychola i fanatyka, kogo nawet do końca nie znacie. Raczej stawiam na opcję, że chciał gość zrobić to dla żartu, wyrażając przy okazji uczucia innych zniecierpliwionych graczy w formie filmiku czy piosenki :). A taki kontakt z fanami wydaje mi się śmieszny i pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, artykuł świetny - a konkretniej to filmiki świetne. W starciu wygrał Karune, bo wykazał się cierpliwością i "nienachalnym" poczuciem humoru ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:22, Igor FCBayern napisał:

Zaraz zacznę rapować w rytm Cypress Hilla o nowe skiny na forum :D
BTW Fajne mają panie w Blizzardzie... ;>

Hehe... Fajny pomysł, może by się udało. Był kiedyś klip o gram.pl , taki trochę krótkawy ale też niezły. :P

A na patcha nie czekam - gram w dote. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować