Zaloguj się, aby obserwować  
Bosper

Perfect World

111 postów w tym temacie

Czy znacie może tą grę? Jest to nowy MMORPG, darmowy który jednak wszystkie inne darmówki i nie tylko kładzie na kolana pod względem możliwości świata, grafiki itp.

http://www.perfectworld.com.my/

To jest strona główna(nie jest na niej wiele informacji, ale za to screeny mówią same za siebie. Radzę zobaczyć tą grę naprawdę warto. Śmiem twierdzić, że możliwości Świata są bardziej rozbudowane niż w WoWie(nie mylić z rozwojem postaci, klasami i rasami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i gram, ale z moim łączem daleko nie zajde. Przyznać jednak trzeba, że jak na darmowego MMORPG to ma niezwykłe możliwości. Kreowanie postaci jest bardzo rozbudowane. Może nie rasy i klasy, ale jeśli chodzi o wygląd to możemy zrobić dużo. Osobiście polecam elfa priesta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:58, YahooPL napisał:

Mam i gram, ale z moim łączem daleko nie zajde. Przyznać jednak trzeba, że jak na darmowego
MMORPG to ma niezwykłe możliwości. Kreowanie postaci jest bardzo rozbudowane. Może nie rasy
i klasy, ale jeśli chodzi o wygląd to możemy zrobić dużo. Osobiście polecam elfa priesta :P

Przede wszystkim mozliwość latania, atakowania w trakcie lotu, jedenia na rynzch mountach, system zwierzątek, mozliwość budowy własnej chałupy, możliwośc ożenku z inną postacią, wyścigi(mini gra) i wiele innych o których jeszcze nie wiem, bo nie doczytałem a postać mam dopiero na 7 lvl(elf łucznik, kolega gra prinstem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Za zwierzątka się tylko płaci prawdziwymi pieniędzmi słyszałem. Osobiście nie zamierzam :P

PS. Na jakim grasz serwie i jaki nick ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:16, YahooPL napisał:

/.../

Za zwierzątka się tylko płaci prawdziwymi pieniędzmi słyszałem. Osobiście nie zamierzam :P

PS. Na jakim grasz serwie i jaki nick ???

Ja gram na Delphi, nick Bosper_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka działa wolno ale gra warta uwagi, swoją drogą dziwie się, że o Tibii temat jakoś się kręci a o grze, która ma lepszą grafę i niezły klimat jak na MMORPG już tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie. Dopiero zacząłem grać, więc twórczej opinii nie wyrażę :)
Tylko nie wiem dlaczego anti virus wykrywa trojana w elementclient.exe :/
Szkoda, że temat upadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:26, gitarka napisał:

Gierka zapowiada się ciekawie. Dopiero zacząłem grać, więc twórczej opinii nie wyrażę :)

To wiadome, jednak jak już pograsz trochę to spróbuj napisać coś ala małą recenzję na tym forum, gdyż narazie nie wiem od czego zaczać aby zainteresować nią ludzi.

Dnia 27.01.2008 o 17:26, gitarka napisał:

Tylko nie wiem dlaczego anti virus wykrywa trojana w elementclient.exe :/

Tego to ja nie wiem, może podczas ściągania się złapał, wszystko możliwe, internet to internet przeglądając nawet zwykłe strony można wirusa załapać>

Dnia 27.01.2008 o 17:26, gitarka napisał:

Szkoda, że temat upadł :(

Niestety ja na to nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:47, Bosper napisał:

> Gierka zapowiada się ciekawie. Dopiero zacząłem grać, więc twórczej opinii nie wyrażę
:)
To wiadome, jednak jak już pograsz trochę to spróbuj napisać coś ala małą recenzję na tym forum,
gdyż narazie nie wiem od czego zaczać aby zainteresować nią ludzi.

No więc, po dłuższym zapoznaniem się z tytułem, zdobyciu 9 lvl, mogę krótką recenzję napisać :D
Grę zaczynamy od wybrania rasy. Są 3 rodzaje: człowiek, elf i jakaś bestia (coś podobnego do tygrysa). Na każdą rasę przypadają 2 klasy: wojownik i mag (u elfów są to łucznik i priest). Po rozpoczęciu gry wita nas bardzo ładna grafika. Cienie są dobre, otoczenie również. Gdy wciśniemy (domyśnie klawisz 1) "włączą" nam się skrzydła/latający miecz/manta (żależy od rasy).Są one dostępne od samego początku gry. Questy są różne. Trzeba porozmawiać z kimś, zanieść coś lub zabić określoną liczbę potworków. Co do źródła expeków, itemów i kasy to są one całkiem zabawne. Nie ma tu jakiś plugawych stworów tylko duży pingwin, chodzący, nadmuchany kaktus czy duży karaluch. Zbroi, mieczy i innych itemów jest narazie jak na mmo mało, ale z czasem powinno być ich coraz więcej. Co do skilli to jest ich sporo. W przypadku priesta (tą klasą obecnie gram) to są czary leczące jak i ofensywne. Całkiem fajnym patentem jest to, że nazwa nooba ma różny kolor. Jeśli jest na zielono, to nie warto ich atakować (chyba, że wymaga tego quest), na biało to można śmiało atakować, a na pomarańczowo to lepiej je omijać.
Świat gry jest duży. Są lasy, pustynie i być może i góry gdzie panuje mróz i śnieg :)
Gra jest fajna, można się w nią wciągnąć. W grę gra całkiem sporo Polaków, więc można znaleźć kogoś, kto rozumie nasz język.
Jeśli jest ktoś chętny do gry to gram na serwerze Oracle i mam nick LagunaPL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:59, Budep napisał:

W tej grze podobno nie ma w ogole grindu. Jest Jubilerstwo , można wykuć własną broń
i co jeszcze ?

Musisz zagrać to się przekonasz, jest sporo przedmiotów do zbierania, ulepszania. Każda klasa ma indywidualne zdolności, przez co wojownik nie jest równy berserkerowi, mag kapłanowi itp. Każda klasa jest przypisana do odpowiedniej dla niej rasy. Jeżeli chodzi o mounty to masz konie i latające stwory, oprócz tego możesz latać każdą rasą tylko korzystając z różnych "środków transportu lotniczego".

Gra jest darmowa i wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że jak przejdziesz początek(czyli jakieś 40 poziomów) to gra daje naprawdę dużo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:13, Buhahahahaha napisał:

A są jakieś instanty? (czyli grupka 10-25 graczy próbująca utrzymać się przy życiu)

Z tego co wiem to są nawet walki o terytoria(gildie mogą zdobywać terytoria i czerpać z tego zyski), po za tym można budować domy(nie wiem jak to wygląda, ale podobno się da) oraz żenić się z innymi postaciami(jednak związki są chyba tylko hetero :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:14, Budep napisał:

> (...)


A Ty jaki masz lvl i kim grasz ?

Teraz nie miałem czasu na grę, ale gram elfem łucznikiem i narazie dopiero 15 lvl, jednak w necie można się sporo dowiedzieć. Gra jest całkiem nowa więc narazie mało znana, grafika jest w porządku, teraz tylko trzeba spróbować i zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom. Pamiętam jak w nią grałem :D Postać z 2h tworzyłem xD Niestety trojan na elementclient.exe . Może w najbliższym czasie wrócę do gry. W końcu 20lv piechotą nie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sapuściłem ściąganie na noc, rano patrze i jest 98,2 % pobrania, i dalej nie chce się ściągać....
Ściągałem z File Frint''a, za pomocą opery... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować