Zaloguj się, aby obserwować  
moreus

Neverwinter Nights 1: Apel o wydanie pozostałych Modułów Premiowych

74 postów w tym temacie

Jestem za, za i jeszcze raz za !
Odświeżam temat, gdyż dyskusja spełzła na niczym, a tak nie powinno być...Czy skoro Kingmaker i reszta zostały wydane, to aż takim problemem jest zdobycie możliwości wydania pozostałych modułów premiowych w naszym kraju ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem bardzo za :)
Mam dość wydawania edycji wszech czasów i różnych innych universe, które tak naprawdę nie zasługują na swe miano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Lepiej później niż wcale...)
JESTEM ZA!!!!
Jak tylko je wydacie, macie moje pieniądze (nie wszystkie oczywiście ;p) na 101%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się podpisze rekami i nogami.
Z pierwszym NVN spędziłem masę czasu, zaliczyłem co się chyba dało i traktuję go sentymentem takim samym jak klasyki takie jak BG czy Tormenta juz legendarnego w zasadzie.

Owe moduły chętnie ujrzał bym w polskiej wersji i z miłą chęcią odkurzył bym sobie wtedy mojego nvna który leży sobie na półce i czeka na powrót do łask ^_^ [bo zawziąłem się że SoZa jednak skończę a po nim Wrota, ale SoZ skutecznie mnie od siebie odpycha designem lokacji i ich rozmiarami - neverwinter wymiarowo wygląda jak wioska jakaś zapadła cm on designerzy daliście ciała o.0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za.
Nie jestem w stanie nawet zliczyć ile czasu poświęciłam grze w NWN 1 - zarówno przez single jak i multiplayer. Gra jest fenomenalna i nie obraziłabym się jeśli pozostałe moduły zostałyby wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować