Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 10:00, Lord_of_the_force napisał:

Ile można mieć maksymalnie granatów i medi-żelu? Jeśli więcej niż 10 to gdzie i kiedy
można zdobyć te ulepszenia?


Ulepszenia pojawiają się dość losowo w różnych sklepach. Trzeba mieć tylko trochę szczęścia i gotówkę pod ręką. Natomiast kiedy... tego nie jestem pewny. Kiedy przechodziłem grę za pierwszym razem to, ani razu niczego takiego nie znalazłem. Za to przy kolejnych podejściach to jest tego już całkiem sporo. Tyle że... osobiście nawet na Insane prawie z granatów nie korzystam, no chyba że akurat użyję Singularity, bo przeciwnicy złapani w tę grawitacyjną pułapkę to taki wdzięczny cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Lord_of_the_force pytał się czy są ulepszenia które pozwalają na noszenie więcej niż 10 granatów a takich nie ma (jest tylko 5 poziomów ulepszeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Pod warunkiem jednak, że za pierwszym razem zainstalowałeś grę z tym właśnie językiem ;-). W przeciwnym razie tylko reinstalacja (albo drugi dysk/komputer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... myślałem, że mass effect jest troche dłuższy a tu przeszedłem go w 8-10 godzin... Kurde no miałem nadzieję na grę 20h+ :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:51, St0ck napisał:

Hmmm... myślałem, że mass effect jest troche dłuższy a tu przeszedłem go w 8-10 godzin...
Kurde no miałem nadzieję na grę 20h+ :<


To ty chyba grałeś tylko w główny wątek...Mi przejście gry zabrało jakieś 30- 40 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 12:14, Ecko09 napisał:

> Hmmm... myślałem, że mass effect jest troche dłuższy a tu przeszedłem go w 8-10
godzin...
> Kurde no miałem nadzieję na grę 20h+ :<

To ty chyba grałeś tylko w główny wątek...Mi przejście gry zabrało jakieś 30- 40 godzin.

Bawią mnie ludzie co gadają , że wygrali jakoś grę w 8h i twierdzą , że gra jest krótka.
No nie dziwne , skoro brną do przodu robiąc głowny wątek , jak najszybciej potrafią i nie wykonując żadnych dodatkowych misji czy nie czytają jakiś róznych dodatkowych notatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, że grałem tylko w wątek główny... zawsze tak robie ;] wpierw wątek główny, potem jeszcze raz gre przejść z misjami pobocznymi.

Dziś zaczne grać znowu no i myśle, że trochę mi to zajmie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:15, St0ck napisał:

No powiedzmy, że grałem tylko w wątek główny... zawsze tak robie ;] wpierw wątek główny,
potem jeszcze raz gre przejść z misjami pobocznymi.

Dziś zaczne grać znowu no i myśle, że trochę mi to zajmie ;]

Cóż to podobnie , jak mój kolega. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wnętrze laptopa to:
Intel Core2 Duo P8600 2,4Ghz
4 GB RAM
Ati Mobility Radeon HD 3650
Vista 32bit

Gra zainstalowała się bez żadnych problemów. W momencie kiedy wyskoczy luncher i wybieram uruchom trochę pokręci DVD i dyskiem po czym wyskakuje komunikat że gra przestała działać. I tyle. Mam zainstalowane aktualne sterowniki i dx z Dvd z grą. Dodam jeszcze że gra jest legalna. Komputer mam 2 tygodnie wiec Windows jest świeży, a inne gry chodzą bez problemu np. Wiedźmin, CoD 4, World in Conflict.
Proszę o pomoc i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:30, Pawlo09 napisał:

Daj obrazek z tym błędem.

Sęk w tym że niema żadnego obrazka. Windows pisze że gra przestała działać i koniec. Żadnych detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:14, Broziu napisał:

Proszę o pomoc i dziękuje

Nie wiem czy to pomoże, ale
1. Odpalaj na adminie
2. Wyłącz ochronę przed uruchamianiem danych (prevent data execution - zapobieganie wykonywania danych)
3. Jeżeli nie pomoże wyłącz kontrolę dostępu.
4. Jeżeli nie pomoże, a wisi Ci obecny system, to spróbuj downgradu do XP. Tym bardziej, że i tak masz Vistę 32-bit, więc te 4 GB ramu jest bez sensu bo tylko leży przypięte i prąd żre. (sens miałoby na Windows 7 64-bit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:36, Olamagato napisał:

> Proszę o pomoc i dziękuje
Nie wiem czy to pomoże, ale
1. Odpalaj na adminie
2. Wyłącz ochronę przed uruchamianiem danych (prevent data execution - zapobieganie wykonywania
danych)
3. Jeżeli nie pomoże wyłącz kontrolę dostępu.
4. Jeżeli nie pomoże, a wisi Ci obecny system, to spróbuj downgradu do XP. Tym bardziej,
że i tak masz Vistę 32-bit, więc te 4 GB ramu jest bez sensu bo tylko leży przypięte
i prąd żre. (sens miałoby na Windows 7 64-bit).


Ok spróbuje. Jestem zalogowany z uprawnieniami administratora ale nie widze tego "pola" komend, czy jak się to nazywa...

Czy jest inny sposób żeby to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje za pomoc. Rozwiązanie było tak banalne że aż strach się przyznać. Jako że obcuje z Vistą od 2 tygodni nie wpadłem na to od razu. Wystarczyło grę uruchomić jako administrator a nie tylko będąc zalogowanym. I po problemie... mogę grać... tylko szkoda że żona jutro już wraca... ;)

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 21:18, Broziu napisał:

Panowie dziękuje za pomoc. Rozwiązanie było tak banalne że aż strach się przyznać. Jako
że obcuje z Vistą od 2 tygodni nie wpadłem na to od razu. Wystarczyło grę uruchomić jako
administrator a nie tylko będąc zalogowanym. I po problemie... mogę grać... tylko szkoda
że żona jutro już wraca... ;)

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Trzeba było się nie żenić. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:51, St0ck napisał:

Hmmm... myślałem, że mass effect jest troche dłuższy a tu przeszedłem go w 8-10 godzin...
Kurde no miałem nadzieję na grę 20h+ :<


Loool, śmiać mi się chce :F Nie wiem jak tak można za grę się zabierać, iść po najmniejszej linii oporu, tylko główny wątek, pewnie nie czytając dialogów itp ...
Mi przejście gry zajeło 44h wg xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować