Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Jednak to nie będzie potrzebne. Okazało się, że musiałem mieć całkiem sporo wrogów na liczniku powalonych karabinem, bo wystarczyło raz przelecieć się po Cytadeli na easy strzelając na oślep, by odblokować to osiągnięcie. Teraz biorę się za grę 1lv adept z karabinem szturmowym na insanity, oczywiście renegade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem. Jestem aktualnie na Noverii w stacji badawczej nazwanej Szczyt 15 chyba. I właśnie sporządzam to lekarstwo i nie za bardzo wiem jak to zrobić. Jest pasek z kreseczkami dwoma i na dole pasek. I właśnie nie wiem co dalej? Proszę o szybką pomoc bo się wciągnęłem chwilowo w grę i nie moge sie doczekac co dalej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:39, KloniskO napisał:

Znów mam problem. Jestem aktualnie na Noverii w stacji badawczej nazwanej Szczyt 15
chyba. I właśnie sporządzam to lekarstwo i nie za bardzo wiem jak to zrobić. Jest pasek
z kreseczkami dwoma i na dole pasek. I właśnie nie wiem co dalej? Proszę o szybką pomoc
bo się wciągnęłem chwilowo w grę i nie moge sie doczekac co dalej. ^^


Eee... nie bardzo rozumiem o co chodzi, sprecyzuj bardziej ten moment i co masz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:44, nov_pl napisał:

> Znów mam problem. Jestem aktualnie na Noverii w stacji badawczej nazwanej Szczyt
15
> chyba. I właśnie sporządzam to lekarstwo i nie za bardzo wiem jak to zrobić. Jest
pasek
> z kreseczkami dwoma i na dole pasek. I właśnie nie wiem co dalej? Proszę o szybką
pomoc
> bo się wciągnęłem chwilowo w grę i nie moge sie doczekac co dalej. ^^

Eee... nie bardzo rozumiem o co chodzi, sprecyzuj bardziej ten moment i co masz zrobic.


Miejsce, w którym jest to Stacja szczelinowa w budynku zwnym Szczytem 15 na Noverii. To wątek poscigu za sarenem i wlasnie szukam Matki Benezji. Jak mówiłem, probuję stworzyc lekarstwo na trucizne raknii i tym samym pomóc lekarzowi wsrod ocalałych na stacji.
Więc stoi przede mną komputer i jakieś tam zapiski, ktore nie daja rozwiazania.
Jest to jakaś minigierka, tyle ze nie wiem z czym się to je. Nie wiem jak to zrobic.
Sa dwa paski. Jeden na gorze, ktory jest mniej wiecej posrodku przedzielony dwiema kreskami.
I na dole pusty drugi, troche szerszy. I wlasnie nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mam pytanie. Odblokowałem sobie atut Karabiny Szturmowe dla nowo stworzonych postaci i nie wiem, czy kontynuować moją grę daj, moim żołnierzem, czy stworzyć nową postać Adepta? Żołnierzem jestem na Feros, robie ją jako 3 z tych misji (planeta z Liarą i Noveria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tego momentu, bo dawno grałem w ME, ale w moim poradniku pisze tak:
Wewnątrz znajdziemy pojemniki, a także notatki dotyczące sporządzenia lekarstwa.
Przygotowanie specyfiku nie jest trudne. Wystarczy wcisnąć wyświetlony na ekranie przycisk,
w momencie, kiedy wyświetlony pasek znajdzie się pomiędzy dwiema kreskami. Po kolei
przyjdzie nam wcisnąć: X, Y, X, A.

Nie wiem czy o to chodzi, ale mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By stworzyć to lekarstwo, klikasz spację bodajże, gdy ten ruszający się pasek znajdzie się pomiędzy tymi dwoma innymi paskami. O ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, ale byłem tak wciągnięty w fabułę, że nie mogłem czekać na odpowiedzi, tylko cos poprobowalem i mi sie udało, ale jeszcze raz dzięki. Co do rozwiązania, to jak odnalazłem poradnik, też pisało tak jak napisał Elminster(pewnie masz edycję rozszerzoną, bo tam był poradnik i tez go mam :)), czyli zeby wciskac po kolei x,y,x,a, próbowałem, ale efekt dopiero dało jak wcisnąłem przycisk "miksuj" na początku i pozniej jak dotarło to tych dwóch kreseczek to klikałem na dole na przycisk "zmień próbówkę" (a myślałem, ze jest on nieaktywny -.-)i poszło. Dobra, grunt ze sie udało, bo juz kombinowałem z reinstalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie dodatku.
Czy można go zakupić samodzielnie czy tylko razem z podstawką? We wszystkich sklepach które przeglądałem jest razem z podstawką, która posiadam.
Dodatek dzieje się po czy w trakcie jedynki? I czy został spolszczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek można ściągnąć za darmo z netu, sprzedawanie go osobno byłoby chyba nielegalne.

Dnia 22.07.2009 o 15:21, GodOfLiar napisał:

Dodatek dzieje się po czy w trakcie jedynki?

W trakcie. Nie oczekuj po nim zbyt wiele - to po prostu jedna dodatkowa misja.

Dnia 22.07.2009 o 15:21, GodOfLiar napisał:

I czy został spolszczony?

Tak choć ponoć nie za dobrze (grałem po angielsku więc nie wiem jak to dokładnie wygląda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 15:26, Karharot napisał:

> I czy został spolszczony?
Tak choć ponoć nie za dobrze (grałem po angielsku więc nie wiem jak to dokładnie wygląda).


Spolszczony jest dobrze, natomiast jest techniczny problem z głosami.
Część postaci nie mówi, pomimo tego, że pliki dźwiękowe są...
Jednak wszystko jest tekstowo prawidłowo wyświetlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, już po tym jak wyruszysz na Ilos gra staje się liniowa i możesz ją jedynie zakończyć. Jeśli chcesz możesz potem ponownie zacząć grać tą samą postacią (wiem że to nie to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:38, Karharot napisał:

Nie, już po tym jak wyruszysz na Ilos gra staje się liniowa i możesz ją jedynie zakończyć.

Ech... mogliby dać jakieś dyskretne ostrzeżenie typu "To może być twoja ostatnia misja Shepard, upewnij się, że wszystko załatwiłeś". No cóż... i tak nie zamierzałem skończyć na jednym ukończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowalem rozne osiagniecia i tak przy rozpoczeciu gry od nowa moge wybrac np. karabiny szturmowe. Tylko co z osiagnieciami typu +10% wiecej doswiadczenia, obrazen, zdrowia? One dzialaja od razu po odblokowaniu na postac, czy tez dopiero po rozpoczeciu nowej gry? Bo wybierac ich nie mozna, a i tez nie zauwazylem wplywu na statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 08:33, R3clus3 napisał:

Bo zawsze robi się najpierw misje dodatkowe , a dopiero póżniej zabierasz się za wątek główny.

Gdyby w grze nie oddzielono tak ordynarnie tych misji od siebie, to nie byłoby z tym problemu. W końcu w jakim celu co gracz ma wiedzieć, która misja prowadzi od razu do zakończenia fabuły?

Gdyby nie chciał grać, to i tak by nie grał. Najlepsze, że Ci, którzy wybierają tylko te żałosne 4 misje główne potem narzekają, że gra była taka krótka... :) A jeżeli jeszcze wybiorą je w złej kolejności (np. Noveria, Virmir, Feros, Therum), to już w ogóle cyrk z fabułą się dzieje.
A przecież jest ona taka krótka bo tak sobie świadomie wybrali, a twórcy im w tym wyborze pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 18:03, turianin napisał:

Tylko co z osiagnieciami typu +10% wiecej doswiadczenia, obrazen, zdrowia?

To działa z automatu. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć postacią ten ostatni 60. poziom. To chyba jedyny powód jego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę, Jestem całokształtem wprost zachwycony, a moje zachwycenie spotęgowała muzyka, która leciała podczas napisów.

Nie mogę się doczekać Mass Effect 2. Nie mogę. God bless BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować