Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 00:48, Graffis napisał:

> Myślę że raczej wynika to z tego że CDP za wszelką cenę usiłuje uniknąć sytuacji
w której powiedziałoby coś
> czego później nie mogłoby zrealizować.
Czyżby lekcja wyciągnięta z EK Wiedźmina? ;)
No cóż, trzeba czekać i tak czekam na EK. Jednak to ile czasu mija między ogłoszeniem
pre-orderu na wersję podstawową i właśnie EK jest nadzwyczajne.


W jednym z postów podlinkowanych przez Karharota mowa, że czekają, aż będą mieli pewność co do wszystkich elementów.
W Wiedźminie wszystkie "składniki" mieli na miejscu. Kto wie, może ta EK wymaga uzgadniania czegoś z BioWare.
A czego się spodziewacie?
Nie obraziłbym się za soundtrack i podkładkę pod mysz (bo stara się rozpada). I mogli by dorzucić smycz albo koszulkę. Albo żelazną miniaturkę SSV Normandia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 00:55, Dranimrev napisał:

W Wiedźminie wszystkie "składniki" mieli na miejscu.

No tak bardzo mieli wszystko na miejscu, że musieli wszystko wysyłać w dwóch paczkach i zupełnie szalonych terminach.

Dnia 26.05.2008 o 00:55, Dranimrev napisał:

Nie obraziłbym się za soundtrack i podkładkę pod mysz (bo stara się rozpada). I mogli
by dorzucić smycz albo koszulkę. Albo żelazną miniaturkę SSV Normandia. :)

Hmm... No taka figurka to byłoby coś :) Za podkładkę też bym był wdzięczny, bo moja rezerwowa (do laptopa) też siada :P Soundtrack to już właściwie standard i nie wyobrażam sobie dobrej EK bez niego. Z innych ''dupereli'' to miło byłoby dostać kolejny kubek, jak w GoW - to był jeden z ciekawszych i bardziej przydatnych gratisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego brak informacji jest zawsze lepszy

Dnia 26.05.2008 o 00:33, Karharot napisał:

niż złamana obietnica.


A jeszcze lepsza byłaby informacja : wszystko pod kontrolą.Po zatwierdzeniu składu Edycji Kolekcjonerskiej , podamy termin premiery gry.Ja jestem zwolennikiem otwartości , a nie milczenia dla dobra ogółu.Zauważ , że milczenie nic nie wyjaśnia , a tylko powoduje wiele domysłów i nerwowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji jest lepszy conajwyzej dla EA bo sprzedadza wiecej sztuk swojej wersji elektronicznej oraz dla wszelkiej masci sprowadzaczy z USA czy UK bo tam gra ma byc dostepna 29 maja i 6 czerwca odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_6g7gJ,1_Reportaz_z_nagrania_dialogow_do_Mass_Effect.html

Według tego już na początku maja mieli Dubbing już na ukończeniu, więc nie wiem nad czym teraz pracują...
Chyba że teraz dopasowują wymienioną w wywiadzie mimikę/animację podczas rozmów.
Swoją drogą fajnie że robią coś takiego do Polskiej wersji. Może jednak zagram z Dubbingiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do daty premiery to na gram.pl właśnie opublikowało oficjalną informację z CDP potwierdzającą że premiera ME PL nastąpi 26 czerwca. Można o tym przeczytać tutaj:
http://www.gram.pl/news_6gnjHO2_Ujawniamy_date_premiery_polskiej_wersji_Mass_Effect. html

EDIT:
Hmm. Coś w systemie zawzięło się aby wstawiać spację w środku powyższego linka i za nic nie mogę tego usunąć, w razie czego albo trzeba usunąć ręcznie spację sprzed końcówki "html" albo przejść do tej informacji poprzez temat z tym komentarzem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37546&u=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno. Jedyna nadzieja , ze nasi kopacze dojda do finalow i bedzie co do tej pory robic :)

BTW w materiałach wymienione sa 4 wersje jezykowe gry do sprzedazy w Polsce, czy wiadomo czy to beda osobne boksy czy wszystkie 4 warianty beda do wyboru po instalacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:20, Michaelius napisał:

No trudno. Jedyna nadzieja , ze nasi kopacze dojda do finalow i bedzie co do tej pory
robic :)

BTW w materiałach wymienione sa 4 wersje jezykowe gry do sprzedazy w Polsce, czy wiadomo
czy to beda osobne boksy czy wszystkie 4 warianty beda do wyboru po instalacji ?

Mają być do wyboru przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:20, Michaelius napisał:

BTW w materiałach wymienione sa 4 wersje jezykowe gry do sprzedazy w Polsce, czy wiadomo
czy to beda osobne boksy czy wszystkie 4 warianty beda do wyboru po instalacji ?

Nie byłoby sensu tworzyć czterech niezależnych wydań, by każda wersja językowa miała swoją.
Wybór języka będzie zapewne dostępny przy instalacji (ew. z poziomu menu gry - jednak to jest mniej prawdopodobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałeś jakie to będą wersje (full Ang, full PL, Ang głos+ napisy PL, PL głos+Ang napisy)?? jeśli by osobne zrobili to by to śmieszne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 17:58, KrzychW napisał:

Świetna gra! Ten film jeszcze bardziej mnie na tą grę nakręcił. Bardzo miłe było usłyszeć od Ray''a Muzyka, że "gracze PC-towi są dla nas najistotniejsi". Jak się patrzy na Mass Effect to widać, że współczesne gry są coraz lepsze i wciąż nowatorskie, a z roku na rok poprawia się nie tylko grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji CDA pisali że ME to połączenie RPG z FPS, a po screenach czy filmikach widać że gra jest TPP nie FPP. Chyba że jest opcja przełączenia na widok FPP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:55, MTSMAFIOSO napisał:

W recenzji CDA pisali że ME to połączenie RPG z FPS, a po screenach czy filmikach widać
że gra jest TPP nie FPP. Chyba że jest opcja przełączenia na widok FPP?


FPS w stylu Gears of War. :)
O ile mi wiadomo, nie ma FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok z pierwszej osoby włącza się tylko podczas celowania ze snajperki bądź przy celowaniu z działa transportera. Poza tymi przypadkami o ile mi wiadomo gra jest w całości w widoku TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zbytnio przejmować opóźnioną premierą - czekaliśmy długo, mozemy jeszcze troche :P
Jest szansa że dodatkowy miesiąc pozwoli jeszcze lepiej dopracować lokalizację, wyeliminować błędy (choć nie ma się co łudzić, że nie ujrzymy żadnego)
Bardziej niepokojąca jest sama polityka CD-Projektu - brak (do niedawna) konkretnej daty premiery i omijanie tematu w zapowiedziach oraz, co bardziej mnie denerwuje, brak info o Edycji Kolekcjonerskiej..

Cóż - pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jedną z tych rzeczy, które trzeba uzgodnić jest polska wersja książki Mass Effect? Ja tam chcę podkładkę, bo ta z Jade Empire mi nie wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować