Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 16:50, michal_w napisał:

Na stronie EA znalazłem coś takiego:

http://tinyurl.com/6ps5xo

Czy to jest ta sama wersja co od CD Projektu? Podobno mieli być jedynym wydawcą na Polskę,
a tu jeszcze pisze, że dostępne na tydzień przed premierą. Bardzo ciekawe.

No to chyba wiadomo, może to być( tzn. w ea) wersja angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin ma pewnie rację z tym że to będzie wersja angielska, za polonizację odpowiedzialne jest CDP i wątpię aby EA się dogadało aby również móc sprzedawać tą wersję. Pewnie jednak i tak uda im się sprzedać sporo egzemplarzy zważywszy na wcześniejszą premierę, oj może to nabruździć z ewentualnymi poprawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 17:21, dur napisał:

A z Edycja Kolekcjonerska dalej cisza oO. Tak samo jak z jakakolwiek data premiery


Data premiery w Polsce to początek czerwca. Nie wiadomo dokładnie którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na tym etapie trafniejsze jest odniesienie do wypowiedzi Anima:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&pid=155
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&pid=159
akne jest z gram.pl a nie z CDP więc pewnie nie będzie w stanie wiele powiedzieć dopóki wszystkie sprawy nie zostaną wyjaśnione na tamtym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:32, kamceg napisał:

Na razie czekamy na oficjalne info z CDP:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=334


No tak , czyli na 100% wiadomo , że nic nie wiadomo.Pomijając zwykłą niecierpliwość , jakieś info przydałoby się , aby nie przegapić Edycji Kolekcjonerskiej.Nie jest jak na razie znana cena i czy egzemplarzy wystarczy dla wszystkich chętnych.Wolałbym uniknąć sytuacji , że akurat nie zajrzałem na stronę i straciłem możliwość zakupu EK , która mi się wydaje interesująca.
Ja osobiście obstawiam spóźnienie premiery , czyli termin po 06/06/2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:42, KrzychW napisał:

No tak , czyli na 100% wiadomo , że nic nie wiadomo.Pomijając zwykłą niecierpliwość ,
jakieś info przydałoby się , aby nie przegapić Edycji Kolekcjonerskiej.Nie jest jak na
razie znana cena i czy egzemplarzy wystarczy dla wszystkich chętnych.Wolałbym uniknąć
sytuacji , że akurat nie zajrzałem na stronę i straciłem możliwość zakupu EK , która
mi się wydaje interesująca.
Ja osobiście obstawiam spóźnienie premiery , czyli termin po 06/06/2008.


Skoro nadal można kupić EK Mass Effect na XO to myślę, że te na PC w jakimś zastraszającym tempie nie zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:46, kamceg napisał:

Skoro nadal można kupić EK Mass Effect na XO to myślę, że te na PC w jakimś zastraszającym
tempie nie zejdą.


Też tak uważam , ale po niedawnym zamieszaniu związanym z EK Wiedźmina , już niczego nie jestem pewny.Co prawda Mass Effect nie jest tak głośnym wydarzeniem na naszym rynku jak Wiedźmin , ale wiele zależy od ceny , atrakcyjności i składu EK.Super wypasiona oferta za rozsądną cenę , może nie poleżeć zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:53, KrzychW napisał:

Też tak uważam , ale po niedawnym zamieszaniu związanym z EK Wiedźmina , już niczego
nie jestem pewny.Co prawda Mass Effect nie jest tak głośnym wydarzeniem na naszym rynku
jak Wiedźmin , ale wiele zależy od ceny , atrakcyjności i składu EK.Super wypasiona oferta
za rozsądną cenę , może nie poleżeć zbyt długo.


Tu akurat masz całkowitą rację. Nie będę miał dostępu do komputera od 23 maja do 2 czerwca(zielona szkoła) i nie chcę żeby mi ktoś EK sprzątnął sprzed nosa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie czego znajdź kogoś kto zamówi grę za Ciebie.
Co prawda nie sądzę żeby cała kolekcjonerka zeszła w ciągu jednego dnia jak to miało miejsce w przypadku Wiedźmina ale zawsze lepiej się zabezpieczyć niż potem żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:08, Karharot napisał:

W razie czego znajdź kogoś kto zamówi grę za Ciebie.
Co prawda nie sądzę żeby cała kolekcjonerka zeszła w ciągu jednego dnia jak to miało
miejsce w przypadku Wiedźmina ale zawsze lepiej się zabezpieczyć niż potem żałować...


Wiem, wiem - poproszę brata żeby czuwał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:08, Karharot napisał:

Co prawda nie sądzę żeby cała kolekcjonerka zeszła w ciągu jednego dnia


Jednak znajomość daty rozpoczęcia sprzedaży , pozwoli uniknąć jakichkolwiek wpadek.Początek czerwca za pasem , a pewnych wieści nie ma.Nie chodzi mi tylko o sam fakt możliwości zakupu gry.Wolalbym uniknąć sytuacji , że właśnie rozpocząłem jakąś wielogodzinną grę , a mam całkiem sporo tytułów w które jeszcze nie zdążyłem zagrać , a tu raptem premiera długo oczekiwanego Mass Effecta i dylemat gotowy.Rzucać wszystko , czy może najpierw skończyć rozpoczętą rozgrywkę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten problem:)
W wypadku ME nie mam jednak wątpliwości jak to rozegrać. Jak tylko wyjdzie wszystko inne idzie w odstawkę niezależnie od tego na jakim etapie tych gier będę się znajdował. Póki co nie zamierzam jednak tracić czasu i spróbuję dokończyć co się da i być może zacząć coś z tego czego nie miałem jeszcze okazji nawet zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla który jest wielkim fanem mass effect, ale jak u niego grałem na X360 to jakoś ta gra aż tak mi się niespodobała.. tzn. tak aż żeby jaj nieurywała :P Ale kiedy tu się zbliża wersja na PC i coraz więcej się czyta i czyta to już się nakręciłem na tą grę. Myślę że sobie kupie, ale jestem ciekaw jednego. Czy dobrze będzie mi się grało snajperem ? Albo coś na podobieństwo, chodzi mi o zabijanie raczej z ukrycia niż wbieganie w ciężkim pancerzu i rozwalania wszystkiego co się rusza. Niestety kumpel trochę mi już zepsuł satysfakcje bo mu powiedziałem że nie będę grał i pokazał mi jak się kończy :( A ja teraz taką wkrędke na mass effect złapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoje pytanie o snajpera nie mogę odpowiedzieć z własnego doświadczenia bo (jak pewnie większość osób w tym temacie) jeszcze w ME nie grałem:)
Mam jednak wrażenie że albo w którymś z gameplayów albo w jakimś artykule spotkałem się ze stwierdzeniem że postać snajpera jest dobra pod warunkiem że w razie czego jest w stanie poradzić sobie też w walce na krótki dystans, wynika to z tego że nie każdą walkę będziesz rozgrywał na otwartej przestrzeni a w zwarciu shotgun definitywnie bije snajperkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, pierwszy playthrough jako soldier i po sprawie. A potem juz do kazdej klasy bedzie mozna dodac odpowiedni talent. Shotgun dla infitratora czy snajperke dla vanguarda i po klopocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa- wróciłem właśnie z Indiany Jones''a i Królestwa Kryształowej Czaszki. Przed seansem były jak zwykle reklamówki, a wśród nich- Mass Effect PC oO. Premiera- 26 czerwca. Jeżeli już wiedzieliście to przepraszam za spam :P. A swoją drogą- film świetny, polecam każdemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:43, Konrad512 napisał:

Śmieszna sprawa- wróciłem właśnie z Indiany Jones''a i Królestwa Kryształowej Czaszki.
Przed seansem były jak zwykle reklamówki, a wśród nich- Mass Effect PC oO. Premiera-
26 czerwca. Jeżeli już wiedzieliście to przepraszam za spam :P. A swoją drogą- film świetny,
polecam każdemu :).


O czymś takim nigdy nie słyszałem. O dacie premiery gry CDP dowiadujemy się z kina. Niezłe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować