Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

W piątek albo w poniedziałek podamy: skład, cenę i pokażemy wizualizację. Robimy wszystko by było to w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:50, Turek18 napisał:

I wtedy będzie można już pre-order zamówić?

Zapytajcie proszę konsula Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośne Mass Effect:
Czy Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna również w sklepach takich jak np. Media Markt, Empik czy tylko w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż nurtuje mnie pewne pytanie. Kiedy będę informacje o EK Mass Effect? Wszyscy czekają na ME a tym bardziej na informacje o zawartości EK. Zlitujcie się i wyjawcie tą strzeżoną tajemnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:08, Karharot napisał:

Odpowiedź na Twoje pytanie jest w tym poście (choć faktycznie Anim nie zaznaczył
wyraźnie że chodzi o EK ME):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&pid=203


Wielkie dzięki, nie napisał, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. Zatem musimy się uzbroić w cierpliwość jeszcze przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:15, 4YoU napisał:

Pytanie odnośne Mass Effect:
Czy Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna również w sklepach takich jak np. Media Markt,
Empik czy tylko w sklepie gram.pl?


Chcemy by EK była dostępna również w innych miejscach nie tylko na gram.pl, tak więc MM / Saturn / Empik i jeszcze może kilka - na ile pozwoli limitowany nakład EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam co do gry Universe at war. Możesz powiedzieć jakie są powody takiego przesunięcia gry oraz czemu wydajecie grę w angielskiej wersji językowej skoro w oficjalnym patchu dodano wiele języków m.in polski. Mam nadzieję, że lipcowy termin jest ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:19, solid-rock napisał:

Witam :) Mam co do gry Universe at war. Możesz powiedzieć jakie są powody takiego przesunięcia
gry oraz czemu wydajecie grę w angielskiej wersji językowej skoro w oficjalnym patchu
dodano wiele języków m.in polski. Mam nadzieję, że lipcowy termin jest ostateczny.


jak nie chcesz czekać:
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:47, Anim napisał:

W piątek albo w poniedziałek podamy: skład, cenę i pokażemy wizualizację. Robimy wszystko
by było to w piątek.



Jest, chociaż minimalna szansa, że jednak to będzie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie trochę cierpliwości-co z tego, że podadzą dzisiaj jak i tak dopiero 26 jest premiera-mogą podać nawet za tydzień zawartość EK i tak to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy myśleliście o wprowadzeniu do którejś z waszych tanich serii gry (lub gier) zrobionej w Metropolis Software? Chodzi mi głównie o serię Gorky. Mimo by było też wydziec np. w Extra Klasyce grę Marc Ecko Getting Up z ofery Atari, czyli fimą, z którą współpracujecie. Jest jakaś szansa na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wielokrotnie już słuchaliście narzekania na ten temat, ale... w Czechach ME również wydaje CDP (mimo że w wersji z napisami), lecz tam premiera jest zapowiadana na 19 czerwca - tydzień przed polską. Nie jestem pewien jak to jest z Węgrami, nie mogłem doszukać się odpowiedniej daty (BTW: wasza węgierska strona to absolutna porażka, za to na czeskiej wygodnie szuka się gier). Z tego co mówiliście zrozumiałem, że to wina światowego wydawcy, bo polska wersja jest już przecież gotowa. Więc dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Czy mogłaby być taka możliwość, aby seria Gorky trafiła do taniej serii (najlepiej wszystkie części to eXtra Klasyki GOLD)?
I czy do eXtra Klasyki GOLD mogłoby trafić coś takiego jak Saga Disciples?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą z Extra Klasyki:Settlers II: Dziesięciolecie . Otóż gram sobie z 7 min i nagle wyłącza mi się komputer. Nawet nie wiem w czym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować