Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 23:35, Kamiloos napisał:

Witam.

Czy ktokolwiek ma klopoty z "freezem" w czasie gry? Gra bardzo czesto mi sie zwiesza
na kilka chwil, czasem na kilkanascie sekund, po czym wraca plynnosc. Dodam zdarza mi
sie to tylko w czasie loadingu i rozmow. Czy ktos zna rozwiazanie?

Pozdrawiam


Ja mam podobnie , czasem się zacina na kilka sekund ale co gorsze bardzo często gdy jest WCZYTYWANIE , byle gdzie poprostu wczytywanie to obraz sie zwiesza a normalnie słyszę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 23:38, Karharot napisał:

Najpierw musisz przeskanować statek "MSV Majesty", dopiero wtedy odblokuje się możliwość
lądowania na planecie.


No i teraz mi wstyd że tego nie zauważyłem, dzięki sedeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 00:45, MaTTi_94 napisał:

Ja mam podobnie , czasem się zacina na kilka sekund ale co gorsze bardzo często gdy jest
WCZYTYWANIE , byle gdzie poprostu wczytywanie to obraz sie zwiesza a normalnie słyszę
grę.

ja również mam podobne problemy. na zawiechy podczas wczytywania pomaga u mnie wyłączenie programu antywirusowego. przycinki w dialogach nie przeszkadzają mi, więc nic z tym nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:08, jaceloth napisał:

> Ja mam podobnie , czasem się zacina na kilka sekund ale co gorsze bardzo często
gdy jest
> WCZYTYWANIE , byle gdzie poprostu wczytywanie to obraz sie zwiesza a normalnie słyszę

> grę.
ja również mam podobne problemy. na zawiechy podczas wczytywania pomaga u mnie wyłączenie
programu antywirusowego. przycinki w dialogach nie przeszkadzają mi, więc nic z tym nie
robię.


Jeśl jednocześniei nie odłączas również kompa od internetu to nie jest to rozsądne rozwiązanie. Mnie osobiście denerwuje balans bo gdy osiągniesz 39 lvl. wykonująca same misje poboczne na weterenie i zaczynasz grać w główny wątek to nie ma już żadnego wyzwania coś podobnego było w Masce Zdrajcy ale tam przynajmniej dłużej do tego punktu się dochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:22, MrGarf napisał:

Mam pytanie: Czy ktos probowal przeinstalowac ME z wersji pl na ang (z napisami pl)?
czy save z pl dzialaja na wersji ang ?

Działanie save''ów jest niezależne od wersji językowej. Ja reinstalowałem grę z ang na pl i nie mam żadnych problemów z zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Mam pewny problem z otworzeniem galaktyki na statku. Kiedy podchodzę do panelu sterowania galaktyką i włączam ją pojawia mi się czarny obraz i nazwa galaktyki a gdy nacisnę prawy przycisk myszy pojawia mi się na chwile i znika i pojawia się nazwa następnej i dalej czarny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:47, Przemek15-04 napisał:

Witam wszystkich
Mam pewny problem z otworzeniem galaktyki na statku. Kiedy podchodzę do panelu sterowania
galaktyką i włączam ją pojawia mi się czarny obraz i nazwa galaktyki a gdy nacisnę prawy
przycisk myszy pojawia mi się na chwile i znika i pojawia się nazwa następnej i dalej
czarny obraz.

Mam jedną, ważną radę - kup oryginał chłopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:47, Przemek15-04 napisał:

Witam wszystkich
Mam pewny problem z otworzeniem galaktyki na statku. Kiedy podchodzę do panelu sterowania
galaktyką i włączam ją pojawia mi się czarny obraz i nazwa galaktyki a gdy nacisnę prawy
przycisk myszy pojawia mi się na chwile i znika i pojawia się nazwa następnej i dalej
czarny obraz.


Może jest to wina sterowników?Zainstaluj nowe do grafy[oczywiście przed zainstalowaniem nowych odinstlauj stare]
edsonpele-dlaczego posądzasz go o piractwo?Dla wielu osób które kupiły orginał wyskakiwały błędy, bądź gra nie działała poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:27, Ajacu15 napisał:

No właśnie czemu go posądzasz o piractwo?


Ja tam słyszałem, że akurat ten problem dotyczy tylko wersji pirackich, tak że popieram edsonpelego (tak to się odmienia? :P ), ale kto wie, może przypadek Przemka15-04 jest precedensowy. Poczekajmy na jego odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:27, Ajacu15 napisał:

No właśnie czemu go posądzasz o piractwo?Przecież jak dobrze pamiętam ty miałeś podobny
problem z tą grą?

Ja nie pisałem nigdzie czegoś tajiego ;) Wcześniej jedynie jedną osobę z ciekawości "sprawdzałem".
Scrapek
Lepiej brzmi tylko edsona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:52, Shelazar napisał:

Czy specjalne itemy pojawiające sie na Normandii, dopiero po zebraniu miliona to tylko
spluwy? Pytam ponieważ nie widziałem tam żadnych armorów...


W poradniku napisali, że odblokujemy "Zbroję Widma", ale tak naprawdę dostajemy Bronie Widma, na statku, oraz 2ga paczka (np dla kompana :D) u kwatermistrza w SOC (w oryginale C-SEC, czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety te specjalne przedmioty to jedynie bronie z serii HMW, najpierw VII poziomu (jak tylko odblokujemy achievement) a potem X poziomu (jak nasza postać nabije około 50 lev).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi odwiedzam Cytadele raz po raz myśląc że trafie w konću na zbroje, imho ten cały aspekt wyposażenia jest mocno konsolowy w Jade Empire to nie przeszkadzało tu jednak odbiera to trochę radości z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W JE wyposażenia prawie w ogóle nie było. W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem było to zastosowane w Kotorze - przejrzyste i ciekawe a także pozbawione ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie oto pytania:
Czy warto tą grę kupować?
Do jakiej gry jest najbardziej podobna?
Czy "wciąga"?

Pytam się, bo przymierzam się do kupna jej, a fanem cRPG nie jestem ale jest kilka tytułów które mi się podobały, do tego jeszcze ta gra trochę kosztuje i przede wszystkim wolę poznać opinię graczy, bo na recenzjach 2 razy się już przejechałem.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Ja mam takie oto pytania:
Czy warto tą grę kupować?

Oczywiscie że warto gra jest wspaniała i bardzo wciagajaca:)Polecam

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Do jakiej gry jest najbardziej podobna?

Najbardziej podobna jest do Kotor''a ale ma też elementy które przypominaja nieco GoW[zwłaszcza system walki]

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Czy "wciąga"?

Juz napisałęm ,tak:)

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Czy warto tą grę kupować?


W mojej opinii zdecydowanie warto chociaż od razu zaznaczam że jestem fanem cRPG.

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Do jakiej gry jest najbardziej podobna?


Knights of the Old Republic.

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Czy "wciąga"?


Ma naprawdę ciekawą fabułę i dobrze skonstruowany świat, do tego doskonałą grafikę i oprawę dźwiękową.

Dnia 17.07.2008 o 19:55, Shleizer napisał:

Pytam się, bo przymierzam się do kupna jej, a fanem cRPG nie jestem ale jest kilka tytułów
które mi się podobały,


Dobrze by było gdybyś powiedział w co grałeś, wtedy będzie łatwiej odpowiedzieć czy ME przypomina te gry czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować