Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 09:14, Nvaier napisał:

Widać, że nie grałeś w wersję oryginalną :P


Grałem tylko w wersję oryginalną.

Dnia 19.08.2008 o 09:14, Nvaier napisał:

Bluzgi się pojawiały, ale nie w takim bezsensownym
natłoku jak w wersji polskiej.


Nie zauważyłem niczego co można by uznać za prawdziwe bluzgi. Słownictwo używane w grze mogłoby się wydawać nieprzyzwoite co najwyżej w przedszkolu.
Gdyby do gry dodano parę porządnych przekleństw to IMO wyszłoby jej to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natłoki bluzgów? Gdzie? Grałem Renegatem i jakoś nie zauważyłem tego natłoku.
Męski głoś postaci w polskiej wersji jest słaby ale przy takiej twarzy jakiej utworzyłem bardziej pasował polski niż oryginalny głos. Taki paradoks:)

Mam taki problem - miałem ~38lvl gdy pod koniec gry zostałem bloknięty, wiecie gdzie. Nie robiłem pobocznych bo nie chciało mi się no i zastanawiam się czy można grać jeszcze raz moją postacią ale więcej niż raz przejść nią grę aby wyglądało to mniej więcej tak -> 1 przejście 38lvl, 2 raz przeszedłem i miałem ~58lvl i jeszcze 3 raz maksymalny poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 08:58, Indrid Cold napisał:

Na jakiej karcie graficznej byly robione te zdjecia?

X1950 GT. Karta minimalna w zasadzie. Chociaż ustawienia na maks poza wielkością tekstur.

A tak przy okazji - na zdjęciach, które wrzuciłem doskonale widać błąd zero-jeden. Górna linijka zrzutów jest całkowicie biała bo ktoś kodując pomylił się o 1 piksel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:38, Spector 109948 napisał:

Mam taki problem - miałem ~38lvl gdy pod koniec gry zostałem bloknięty, wiecie gdzie.
Nie robiłem pobocznych bo nie chciało mi się no i zastanawiam się czy można grać jeszcze
raz moją postacią ale więcej niż raz przejść nią grę aby wyglądało to mniej więcej tak
-> 1 przejście 38lvl, 2 raz przeszedłem i miałem ~58lvl i jeszcze 3 raz maksymalny
poziom?


Nie masz szans. Nie, jeśli nadal będziesz się trzymał, tylko głównego wątku. Robiąc wszystkie zadania za pierwszym i drugim podejściem udało mi się z trudem dotelepać do tego 60 poziomu. Pamiętaj, że powyżej 50 poziomu, potrzeba od 100 tyś. doświadczenia na jeden level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:18, werbenis napisał:

Która z opcji trudności gry jest najłatwiejsza?


Hmm, pomyślmy. Mamy Kadeta, Żołnierza, Weterana i Twardziela. I jak myślisz, który? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:24, Palladyn1 napisał:

> Która z opcji trudności gry jest najłatwiejsza?

Hmm, pomyślmy. Mamy Kadeta, Żołnierza, Weterana i Twardziela. I jak myślisz, który? :-p

Zapytałam kulturalnie i takiej odpowiedzi oczekiwałam. Grę dopiero odpalę dzisiaj i jeszcze nic o niej nie wiem, mam zamiar zagrać na początek na najniższym stopniu trudności. Rozumiem, że kadet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejszy jest kadet, przy czym należy zauważyć że trudność gry możesz zmienić w dowolnym momencie także nie będziesz z tym miała żadnych problemów - jak gra okaże się za łatwa (a pewnie szybko tak stwierdzisz) to będziesz mogła przeskoczyć na wyższy poziom.

->Palladyn1
Tak się składa że nad poziomem Hardcore jest jeszcze poziom Insanity więc nie wymieniłeś wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:08, Karharot napisał:

Najłatwiejszy jest kadet, przy czym należy zauważyć że trudność gry możesz zmienić w
dowolnym momencie także nie będziesz z tym miała żadnych problemów - jak gra okaże się
za łatwa (a pewnie szybko tak stwierdzisz) to będziesz mogła przeskoczyć na wyższy poziom.

->Palladyn1
Tak się składa że nad poziomem Hardcore jest jeszcze poziom Insanity więc nie wymieniłeś
wszystkich...

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Jestem ciekawa tej gry, dotychczas tematyka kosmiczna w grach niezbyt mnie interesowała, ale dla tej gry zrobię wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:08, Karharot napisał:

->Palladyn1
Tak się składa że nad poziomem Hardcore jest jeszcze poziom Insanity więc nie wymieniłeś
wszystkich...


Wymieniłem wszystkie. Wszystkie, jakie są dostępne, bez spełniania dodatkowych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 15:11, Karharot napisał:

No to w takim razie też nie trafiłeś bo poziom trudności Hardcore zostaje odblokowany
dopiero po pierwszym ukończeniu gry...

A to przepraszam. Widać coś mi się popirdyliło :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie ukończyłem grę i chcę zacząć jeszcze raz, tylko jak przy nowej grze i wyborze istniejącej postaci ustawić poziom trudności na Twardziel ??
wiem że mogę to zrobić już po rozpoczęciu gry ale nie wiem czy w ten sposób będę mógł odblokować najwyższy poziom trudności.
PS: na poziomie Żołnierz przy wykonaniu wszystkich zadań pobocznych i zbierackich mój czas gry to 34h :/ krótko dość ale gierca daje rade:D przynajmniej główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:37, Szymon666 napisał:

Witam, właśnie ukończyłem grę i chcę zacząć jeszcze raz, tylko jak przy nowej grze i
wyborze istniejącej postaci ustawić poziom trudności na Twardziel ??
wiem że mogę to zrobić już po rozpoczęciu gry ale nie wiem czy w ten sposób będę mógł
odblokować najwyższy poziom trudności.
PS: na poziomie Żołnierz przy wykonaniu wszystkich zadań pobocznych i zbierackich mój
czas gry to 34h :/ krótko dość ale gierca daje rade:D przynajmniej główny wątek.

Ustaw sobie w opcjach, a dopiero wtedy załaduj postać.

Za pierwszym razem przejście gry zajęło mi lekko ponad 54 h. Z tym, że ja oprócz wykonywania misji, również czytałem wszytko co do czytania w grze jest (a nie jest tego mało). A są tam całkiem fajne smaczki, które to imho, podnoszą miodność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załaduj ostatniego sejwa z poprzedniej gry, zmień poziom trudności na Hardcore, pokonaj ostatniego bossa i rozpocznij nową grę tą samą postacią, wtedy powinieneś mieć już na starcie odpowiedni poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak na PC ale na kolcku liczy się zmiana poziomu trudności przed zejściem na Eden Prime, jeśli tak zrobisz to powinno ci zaliczyć i odblokować nowy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dla tej gry poswiecilem 70 godzin ale wyzbieralem wszystkie surowce i ukonczylem wszystkie watki poboczne tak ze w polowie ilos mialem 50 poziom. teraz czekam niecierpliwie kiedy cdp przestanie sie kompromitowac i wyda dodatek i patcha w wersji pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:53, lesi81 napisał:

Ja mam takie pytanko która klasa postaci ma taki celownik czy to sie da zdobyć i do
czego to służy

Po pierwsze to celownik ma broń, nie postać. Po drugie, jest to celownik karabinu szturmowego. I tak da się zdobyć - jest domyślnie montowany na broni. A po trzecie, to celownik służy, jak sama nazwa wskazuje, do przybliżania celu (ale ponieważ jest to broń domyślnie przeznaczona na średni i krótki dystans, to i zbliżenie jakieś specjalnie dobre nie jest).

W Mass Effect nie kompletuje się oddzielnie takich elementów jak wspomniany przez Ciebie celownik. Choć można poprzez modyfikacje broni zwiększyć min. celność. Ale celownika, jako takiego, zmienić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować