Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Google orkut - konkurencja dla grono.net :). Kto używa, kto ma - kto może wysłać zaproszenie?

155 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2006 o 16:19, nemesisni napisał:

Macie jeszcze te zaproszenia jak cos to nemesis.ni@poczta.fm z góry thx!

Poszło do stalowyklif i nemesisni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi łopatologicznie wytłumaczyć, jak prostakowi, co to jest grono.net?? Dostałem zaproszenie, ale kompletnie nie kapuje tych lakonicznych informacji z tej reklamy tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 07:37, HumanGhost napisał:

Czy ktoś może mi łopatologicznie wytłumaczyć, jak prostakowi, co to jest grono.net?? Dostałem
zaproszenie, ale kompletnie nie kapuje tych lakonicznych informacji z tej reklamy tego serwisu.


Idea grono net polega na skatalogowaniu wszystkich swoich znajomych na jednym portalu internetowym. Masz tam swój profil, w którym uzupełniasz dane o sobie i możesz zapraszać znajomych z grono lub z poza niego do grona. Ludzie Ci dodawani są do twojej listy znajomych, grono przypomina Ci o ich urodzinach itp. Można powiedzieć, że to taki wirtualny - terminarz znajomych.

A jak to się sprawdza w praktyce? Rzeczywiście znajomych można mieć sporo. Sam mam 60 realnych osób, czasem odnajdywałem ludzi na gronie o których istnieniu prawie zapomniałem. Grono ma jednak poważny problem z serwerami i często się kaszani. Co prawda ostatnio jest lepiej, ale nadal nie idealnie.

Dodatkowo masz tam różne bajery - możliwość dania zdjęć, grona-tematyczne (takie mini-fora), ogłoszenia pracy, targ rzeczy itp. Ale tu Ci nie pomogę bo z tego nie korzystam. Nie jestem jakimś specjalnym fanem grona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasze ''community'' umiera, nikt nowy nie dochodzi... teraz to już coraz częściej bywam na gronie niż na orkucie bo tam jakoś się nic nie dzieje :(
BTW ostatnio na gronie poprawiono sporo błędów i jakoś lepiej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:08, cinus` napisał:

BTW ostatnio na gronie poprawiono sporo błędów i jakoś lepiej chodzi...


Też to zauważyłem. Ale nadal go nie znoszę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:42, Keroth napisał:

Też to zauważyłem. Ale nadal go nie znoszę ;).

Orkut mi też coraz rzadziej się wywala. Dziś sprawdzałem ;) Nawet jedna osoba do community doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to ja poproszę zaproszenie na Google Orkut:

Imię: Michał
Nazwisko: Twarowski
E-mail: iTemplars@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować