Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 20:05, wip_01 napisał:

No tak jak teraz jest, na Milku wykrywa i piszą czarno a na Carbonized wykrywa i piszą
na biało. W tym wypadku trzeba by było tylkoi przewrócić dla tego formatowania kolory.

no tak, nie wziąłem pod uwagę, że na Milku jest inna czcionka :P głupota nie boli ^^

Dnia 06.08.2008 o 20:05, wip_01 napisał:

Czy sie ktoś zainteresował? A gdzie tam, tak jak w większości propozycji.

... zaskakujące :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad problemem archiwalnych już tematów na forum i nad możliwością ich usunięcia. Myślę o tym, ponieważ ostatnio bardzo ciężko jest znaleźć na tym forum temat, ktorego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 23:31, sir durin napisał:

Kurcze wszystkie tematy zaznaczyło mi na szaro mimo ze ich nie czytałem ma ktoś podobny
problem bo albo forum coś nawala albo coś z moją przeglądarką jest nie tak.

a kasowałeś ciacha? (cookies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 23:33, szypek26 napisał:

> Kurcze wszystkie tematy zaznaczyło mi na szaro mimo ze ich nie czytałem ma ktoś
podobny
> problem bo albo forum coś nawala albo coś z moją przeglądarką jest nie tak.
a kasowałeś ciacha? (cookies)

nie kasowałem ale tu nie o to chodzi raz są szare a raz normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 00:52, sir durin napisał:

nie kasowałem ale tu nie o to chodzi raz są szare a raz normalne

pomijając to, że czasem sie pokazuje "nowy post", mimo, że takiego nie ma, to u mnie wszystko jest w porządku. raczej coś z twoją przeglądarką. [u mnie FF i Opera - bezproblemowo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję odnośnie postów i ich prezentacji. Boli mnie brak zawijania wierszy. 120 znaków w wierszu (przy stałej szerokości) to stanowczo za dużo. Często, gdy czytam duże posty, gubię wiersz i czasem omijam 1-2 wiersze (przez co wypowiedź staje się bezsensowna) lub czytam jeszcze raz to samo (co mnie denerwuje). Na razie jedynym rozwiązaniem jest śledzenie tekstu przez zaznaczanie go myszką. Trochę niewygodne, więc proponuję w ustawieniach forum dodać opcję wyboru ilości znaków w wierszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:48, KapiX napisał:

Ja mam propozycję odnośnie postów i ich prezentacji. Boli mnie brak zawijania wierszy.
120 znaków w wierszu (przy stałej szerokości) to stanowczo za dużo. Często, gdy czytam
duże posty, gubię wiersz i czasem omijam 1-2 wiersze (przez co wypowiedź staje się bezsensowna)
lub czytam jeszcze raz to samo (co mnie denerwuje). Na razie jedynym rozwiązaniem jest
śledzenie tekstu przez zaznaczanie go myszką. Trochę niewygodne, więc proponuję w ustawieniach
forum dodać opcję wyboru ilości znaków w wierszu.

Wystarczy, że zmienisz na "stałą szerokość forum" w opcjach i będzie mniej znaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:55, Bartek 93 napisał:

Wystarczy, że zmienisz na "stałą szerokość forum" w opcjach i będzie mniej znaków :)

"(...)Boli mnie brak zawijania wierszy. 120 znaków w wierszu (przy stałej szerokości) to stanowczo za dużo. Często(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:13, KapiX napisał:

> Wystarczy, że zmienisz na "stałą szerokość forum" w opcjach i będzie mniej znaków
:)
"(...)Boli mnie brak zawijania wierszy. 120 znaków w wierszu (przy stałej szerokości)
to stanowczo za dużo. Często(...)"

ehh.. sorki.. głupi błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje ze stroną główną i forum? Nie wiem, jak u innych, ale u mnie ostatnimi czasy wszystko działa strasznie powoli albo wcale się nie wczytuje. Szczególnie zauważyłem nasycenie tego zjawiska od początku września, czyli końca wakacji. Serwery u was nie wyrabiają, czy to tylko moja sieć osiedlowa jest tak przeciążona? Choć wszystkie inne strony działają tak jak kiedyś, bez żadnych zwolnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety potwierdzić twe słowa. Ja mam to samo. Stronka wolno działa ostatnimi czasy ( nie zawsze ale często ), padają statystyki lub irc na parę godzin, pamiętny "błąd 404" daje się coraz bardziej zauważać, poza tym ostatnio co mniej więcej kilkadziesiąt minut mam logout. Czy to przy odświeżaniu strony czy też wchodzeniu w statystyki czy irca. Coś jest na rzeczy ... czekamy na poprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:34, KŁEJK napisał:

czekamy na poprawę ?

Heh... prawdę powiedziawszy to jakbym czytała swoje słowa. Strona działa mi tragicznie wolno (choć możliwe, że to problemy z netem, choć inne strony działają nieco szybciej - choć też podejrzanie wolno). W ciągu ostatnich półtorej godziny (no może ciut więcej, albo mniej :)), logoutów miałam z pięć. Po napisaniu posta, albo po przełączaniu się z gsów na forum i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co się dzieje z gram.pl ? Już od paru ładnych dni , nie mogę swobodnie dodawać postów na forum , a nawet nie mogę swobodnie korzystać ze swojego GS-a. Co chwila wyskakuje coś w stylu ''''za chwile wracamy'''' , ''''Błąd 404 - strona nie istnieje!'''' , albo ''''przepraszamy ale w trakcie wyświetlania tej strony wystąpił błąd''''. Powoli zaczyna się to robić bardzo denerwujące , mam nadzieję że nie długo to potrwa , bo każda cierpliwość ma swoje granice. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, to co ostatnio się dzieje już mnie przeraża!

Ciągle wylogowania, ciągłe komunikaty o przerwie technicznej, albo o błędzie przy wyświetlaniu... ile można? Nie dość, że jak czytałem i komentowałem newsy to prawie przy każdym to było, to i jeszcze zdarza się czasem na forum. Na Gramsajcie standardowo mnie wylogowuje... nie podoba mi się to, zwłaszcza że akurat dzisiaj mam dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić Gram ;-)

Liczę, że problemy zostaną szybko zażegnane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować