Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 20:41, KŁEJK napisał:

czasu drastycznie spadła ilość logoutów i e404 na gramie. Przynajmniej na moim kompie
;D. Tak więc ... :).

A żeby zasiać nieco pesymizmu... odkąd wróciłam na kompa o 20 wylogowało mnie już 3 razy i za każdym razem powracałam za trzecim/drugim logowaniem... a co do e404 - u mnie jest z tym niestety tylko gorzej. Albo przerwy techniczne, które po odświeżeniu znikają. U mnie jest coraz gorzej - niestety. Logowania trwają dłużej, jak wyloguje to rzadko wracam za pierwszym razem... straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 19:32, dave03 napisał:

Mnie sie wydaje że to była jakaś siła wyższa, a nie celowe działanie w celu usprawnienia
czegoś, zwłaszcza że z tego co pamiętam to padły one 25 w czwartek, a w weekend pewnie
nic nie było robione.

No jak w weekend nic nie było robione , skoro co chwila wyskakiwały teksty ''''za chwile wracamy'''' i ''''przepraszamy ale w trakcie wyświetlania tej strony wystąpił błąd''''. To co , niby uważasz że wszystkie te niekończące się wylogowania i błędy były (i są) tylko siłą wyższą ? Statystyki specjalnie były wyłączone , bo cały czas jest coś robione na serwerach.

Dnia 29.09.2008 o 19:32, dave03 napisał:

Tak to rozsądniej byłoby zacząć jakąś poważniejszą robotę od poniedziałku zamiast w środku
tygodnia.

A może od początku ludzie odpowiedzialni za gram.pl wiedzieli ile dni zajmie im ta robota i specjalnie wybrali czwartek tak żeby zdążyć z tym akurat na poniedziałek.

Dnia 29.09.2008 o 19:32, dave03 napisał:

A same statystyki nie wchodziły, ale awanse w tym czasie jak patrzałem przydzielane były,
więc wygląda na to że nikt na tym nic nie stracił ;)

No nie powiedział bym , patrząc chociażby na posty w tym temacie , niektórzy chyba stracili dobry humor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:17, Sebat1 napisał:

No jak w weekend nic nie było robione , skoro co chwila wyskakiwały teksty ''''za chwile
wracamy'''' i ''''przepraszamy ale w trakcie wyświetlania tej strony wystąpił błąd''''.


Ani razu w tym czasie nie wyświetliła mi sie strona z tekstem "zaraz wracamy". Owszem, widywałem ją, ale wcześniej, a ''''przepraszamy ale w trakcie wyświetlania tej strony wystąpił błąd'''' widziałem, ale to jeszcze nie oznacza że było coś robione.

Dnia 29.09.2008 o 22:17, Sebat1 napisał:

A może od początku ludzie odpowiedzialni za gram.pl wiedzieli ile dni zajmie im ta robota
i specjalnie wybrali czwartek tak żeby zdążyć z tym akurat na poniedziałek.

Gdyby było tak jak piszesz wyżej to pewnie by zaczęli w poniedziałek żeby skończyć przed weekendem, bo to by było chyba lepsze rozwiązanie. Wtedy więcej osób korzysta z forum. Ale w sumie nieważne, bo co mnie to obchodzi jaka była przyczyna, nie wchodziły niektóre strony i tyle, nie ma co tego tak przeżywać.

Dnia 29.09.2008 o 22:17, Sebat1 napisał:

> więc wygląda na to że nikt na tym nic nie stracił ;)
No nie powiedział bym , patrząc chociażby na posty w tym temacie , niektórzy chyba stracili
dobry humor. ;)

Chyba głównie tylko Ci "quizowicze", którzy gubili sie w obliczeniach ile postów udało im sie danego dnia nabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, mimo odświeżania, zostałem poinformowany o odpowiedzi na mojego posta dopiero o godzinie 20:18 zamiast 13:07? Tzn nie żebym cały czas odświeżał od tej 13:07 ale teraz tak pod wieczór zacząłem odświeżac sobie forum i dopiero za 10 razem wyskoczył mi "dymek". Cosik laguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:27, Linux M napisał:

EDIT: Działa. ;)

O! Czyli jednak nie sen zimowy a potajemna praca :P No to się chwali, jakoś nie zauważyłem tego. Gratki oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah ... jak widać jak się chce to wszystko można. Teraz czekam na rozwinięcie formuły gramsajtów oraz wprowadzenie tych unii / klanów etc które już były nie raz postulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:27, Linux M napisał:

/.../

A myślałem, że takiej chwili nie doczekam. ;P Trza przetestować nową "możliwość" - (tu był link, psuł on forum więc zeedytowałem)...
Dałem cholernie dłuuugi link, ciekawe czy skróci.

KŁEJK ---> No to jak widać czekamy na to samo. ;]

EDIT, dałem link na 4 linijki i... go nie skrócono, w dodatku forum się rozwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś się ruszyło w tej sprawie :) W sumie mi do szczęścia więcej nie potrzeba. No może jeszcze przydałoby się rozwiązać problem z wylogowywaniem, ale jakoś to przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:36, Lesz3yk napisał:

Dobrze, że coś się ruszyło w tej sprawie :) W sumie mi do szczęścia więcej nie potrzeba.
No może jeszcze przydałoby się rozwiązać problem z wylogowywaniem, ale jakoś to przeżyję
;)

Nie wiem czy ten problem również nie został już rozwiązany... Ostatni niechciany logout zaliczyłem jakieś 2-3 tygodnie temu. A może to tylko zbieg okoliczności? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:53, Igor FCBayern napisał:

Nie wiem czy ten problem również nie został już rozwiązany... Ostatni niechciany logout
zaliczyłem jakieś 2-3 tygodnie temu. A może to tylko zbieg okoliczności? ;)


To już wiesz: Nie, nie został rozwiązany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:32, Vilmar napisał:

/.../
:)


No, w końcu linki poprawione. Fajnie, że wzięliście się do roboty i ten mankament został usunięty. Szkoda tylko, że nadal sprawa wylogowywania jest aktualna. O ile w przypadku forum jest naprawdę znacznie lepiej i rzadziej mnie wylogowuje, tak jeśli chodzi o GSy - istna makabra. Co raz częściej zdarza się, że gdy wejdę na ja.gram.pl to jestem wylogowany i inne, znane Wam doskonale problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:12, hans olo napisał:

Własnie dostałem maila, że mogę określić swój własny tytuł. Ale jak?

O ile się nie mylę, to "Ustawienia ---> Wpisujesz w pole na status wymyśloną przez siebie rangę". Nic skomplikowanego. ;P

Gratzzz. Drugi WT dzisiaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować