Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2008 o 16:46, gothicsheep napisał:

Bedzie mozna zablokowac wojmana?


Hehehe, dobre to. Oby tylko sonda nie przeszła bez echa, a zwycięska opcja/opcje doczekały się rychłej realizacji- mówicie, że community współtworzy portal, więc dajcie nam wreszcie szansę :)

proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich propozycji na nową zmianę najbardziej spodobała mi się propozycja oznaczenia spoilerów, ponieważ reszta albo mnie nie interesuje, albo nie są to kwestie ważne, czy wielce wymagane.
Cała sytuacja ze wspomnianymi spoilerami jest dosyć wkurzająca. Wchodzimy do jednego z interesującym tematów, a tu niemiłe zaskoczenie - właśnie kątem oka przeczytaliśmy fragment zakończenia gry, filmu, książki. Nieraz przeczytałem takiego posta i byłem nieźle wkurzony, gdyż czasem lepiej nie dowiadywać się i zakończeniu jakiejś nowości.
Pół biedy, gdy początek spoilera jest oznaczony pogrubioną czcionką, ale i tak przy najzwyklejszym przewijaniu strony przeczytamy jakiś kawałeczek, bo przecież zamykać oczu przy każdym poście nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:06, wdowiakm napisał:

tak jak ktoś wcześniej napisał by komentarze do wpisów można było zatwierdzać samemu
wtedy by się decydowało czy ten wpis się pojawi czy nie :)

Taaa... i wtedy by były same pozytywne, chwalące "komciaki" bo któż by się chciał chwalić, że go ktoś skrytykował (a nieraz dobrą krytyką może palnąć dobry znajomy)? Jak dla mnie opcja z blokadą OSOBY, która się może wypowiadać na gsie jest dobra, ale zatwierdzanie komentarzy na zasadzie czy ten a ten się może pojawić już nie. Bo tak to każdy będzie wybierał... "ten nie, bo tu mnie obrażają", "ten nie bo krytykują...". Są osoby, które krytyki słuchać nie lubią i dla takich osób byłaby to tylko przysłowiowa woda na młyn.
Na tym forum są różni ludzie. Jedni mi przypadli do gustu, inni mniej i nie chcę by sie wypowiadali u mnie. Ale to nie znaczy, że zablokuję dobrego znajomego jak mi napisze: "wiesz... ten tekst jest kiepski".
Co do nowej skórki... te są nudne, ale nie jest mi to potrzebne do życia. Spoiler - nie wiem, nie korzystam. Lista osób, które ostatnio weszły - bez sensu. A co to, druga nasza klasa? Poza tym to by tylko spowolniło. Uważam, że jeśli już to tylko dobrowolnie. Powiadomienie o odpowiedziach? Mogłoby być. Zablokowanie wpisów? Hmm... mniemam że chodzi o owe komentarze. Więcej modułów? Mnie by się jeszcze z jeden przydał. Tagowanie wpisów? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 17:58, mała16 napisał:

/.../


Nie chodzi mi o krytykę, tylko o to że niektóre osoby jak komentują używają wulgaryzmów lub słów bardzo zbliżonych i takie komentarze nie muszą wszystkim się podobać i wtedy można by było ich nie umieszczać. Bo krytyka jak najbardziej ale bez wulgaryzmów i im podobnych :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:05, Jan Czarny napisał:

Jakby tak dodawać np 6 skórek co miesiąc o tematyce gier (f3, aoe , GW, WoW , G3 itd)


Lepiej osiemdziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:07, VBone napisał:

> Jakby tak dodawać np 6 skórek co miesiąc o tematyce gier (f3, aoe , GW, WoW ,
G3 itd)

Lepiej osiemdziesiąt.


Grafik Ekipy gram.pl też musi żyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:03, wdowiakm napisał:

można by było ich nie umieszczać. Bo krytyka jak najbardziej ale bez wulgaryzmów i im
podobnych :)

"Jak najbardziej"? Cóż... ja zauważyłam zgoła inne reakcje u Ciebie na krytykę. A co do Twojej opcji - to przecież jest. Możesz usunąć treść komentarza. Ba! Ponoć Moderatorzy widzą treść komenta sprzed usunięcia, więc jak coś nie pasuje to zawsze można do nich napisać.

Podoba mi się opcja odpowiedzi na komentarz. Jak piszę coś u kogoś na gsie to nie wiem, czy ktoś się odniósł do mojej wypowiedzi czy nie ;) No, tylko problem jakbyśmy odpowiadali więcej niż jednej osobie, ale skoro na forum sobie radzimy to na gsach też możemy. Jedynie można by dodać możliwość pogrubienia fragmentu tekstu, żeby osoba, do której się odnosimy widziała to. No i przede wszystkim - zanim się Państwo Admini zabiorą za jakieś zmiany nie zapomnijcie o jednym - serwis już działa tragicznie wolno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:20, mała16 napisał:

/..../ A co do Twojej opcji - to przecież jest. Możesz usunąć treść komentarza. Ba! Ponoć Moderatorzy
widzą treść komenta sprzed usunięcia, więc jak coś nie pasuje to zawsze można do nich napisać.


Fakt faktem jest taka opcja jak usuń, ale z niej nie korzystam albo bardzo rzadko korzystam. Taka autoryzacja by się przydała moim zdaniem i nie musisz się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:26, wdowiakm napisał:

Taka autoryzacja by się przydała moim zdaniem i

Ale CO się ma przydać jak opcja usunięcia komentarza (czyli innymi słowy inni nie mogą wiedzieć co tam było) już jest. Co za różnica jak usuniesz komentarz a nie dopuścisz go? Żadna, wszak osoba pisząca i tak zobaczy, że jego komentarz "nie był właściwy".

Dnia 24.11.2008 o 18:26, wdowiakm napisał:

nie musisz się zgadzać.

Heh... dziwne, żebyś mi mówił, co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa że będzie dodana możliwość zaznaczania tematów jako ignorowanych, tak aby się nie wyświetlały, oraz dodanie dodatkowego podfora, w którym dowolnie moglibyśmy wybrać jakie kategorie tematów mają się wyświetlać?

@wdowiakm
Ujmę to tak - w dniach posuchy na GSa wchodzę raz na tydzień. Chciałbyś czekać tydzień na akceptację swojego komentarza? Ja też nie...

A co ankiety - jedyna naprawdę przydatna funkcja to spojler, reszta to raczej dodatek, choć miło by było, gdyby po nie-wiem-ilu-już latach w końcu pojawiły się nowe skórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:17, rob006 napisał:

@wdowiakm
Ujmę to tak - w dniach posuchy na GSa wchodzę raz na tydzień. Chciałbyś czekać tydzień
na akceptację swojego komentarza? Ja też nie...

No dobra przekonaliście mnie :)
No ale to z zablokowaniem komentowania dla konkretnych osób to by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:17, rob006 napisał:

Czy jest jakaś szansa że będzie dodana możliwość zaznaczania tematów jako ignorowanych,
tak aby się nie wyświetlały, oraz dodanie dodatkowego podfora, w którym dowolnie moglibyśmy
wybrać jakie kategorie tematów mają się wyświetlać?


Nie, czegoś takiego na razie nie będzie. Sądzę zresztą, że dodatkowe podforum nie jest potrzebne, skoro masz możliwość odznaczenia kategorii które Cię nie interesują i dodatkowo podpinać wątki do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 10:49, Laid back napisał:

Nie, czegoś takiego na razie nie będzie. Sądzę zresztą, że dodatkowe podforum nie jest
potrzebne, skoro masz możliwość odznaczenia kategorii które Cię nie interesują i dodatkowo
podpinać wątki do ulubionych.


Ale np nie chcę aby komentarze mieszały mi się z innymi tematami, a jednocześnie nie chce ich całkowicie usuwać, bo czasami chciałbym je przejrzeć. Gdy było jeszcze podforum z komentarzami do informacji prasowych zaproponowałem wrzucenie do niego też zwykłych komentarzy. Otrzymałem wtedy odpowiedź (zresztą chyba od ciebie), że nie chcecie ich mieszać ze zwykłymi komentarzami, żeby użytkownicy nie mylili waszych tekstów z informacjami od wydawców itp. Skoro teraz wymieszaliście informacje prasowe nie tylko z komentarzami, ale także z całym forum, to znaczy że problemu tego już nie ma, więc może by tak dodać dodatkowe podforum z komentarzami, których jest dość sporo, a znacząco różnią się od zwykłych wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:03, wdowiakm napisał:

Nie chodzi mi o krytykę, tylko o to że niektóre osoby jak komentują używają wulgaryzmów
lub słów bardzo zbliżonych i takie komentarze nie muszą wszystkim się podobać i wtedy
/.../


Ano niestety - takich "komentatorów" jest wielu.

Moim zdaniem w takim przypadku przydałby się jakiś skrypt, który po prostu w swojej bazie miałby dodane wulgaryzmy i automatycznie przerabiał je na "wygwiazdkowane" frazy. Oczywiście do tego musiałaby dojść opcja, czy autor danego GSa chce mieć włączoną tą funkcje. Ja czasem miewam wulgarne komentarze, ale na ogół je zostawiam - gdy są zbyt mocne i przesadzone, to zostają usunięte. Takie moje rozwiązanie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W statykach można by dać przycisk "moje statystyki". Ułatwiło by to przeglądanie statystyk, nie trzeba było by wpisywać swojego nicku żeby sprawdzić statystyki. Małe a przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:31, W.S.A.D napisał:

W statykach można by dać przycisk "moje statystyki". Ułatwiło by to przeglądanie statystyk,
nie trzeba było by wpisywać swojego nicku żeby sprawdzić statystyki. Małe a przydatne.


Najlepiej dodaj sobie do zakładek link do swoich statystyk. ;]

@Laid back
Dzięki za odpowiedź, powodzenia we wprowadzaniu kolejnych śmiesznych podfor i innych numerków przy poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:20, Vilmar napisał:

a po kliknięciu na ikonę "odp" pojawiają się wszystkie Twoje posty i odpowiedzi w danym temacie.

A byłoby do zrobienia, żeby własne posty otwierały się na ostatniej stronie zamiast na pierwszej? Bo zwykle nikt archiwalnych odpowiedzi nie szuka...

ps. A tak w ogóle, to teraz jestem z forum całkiem zadowolony. Sesje są długie i nie gasną po 3 minutach, linki się już nie kroją. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 13:55, Laid back napisał:

Dobra, marudy - dajemy Wam szansę na wskazanie, co najbardziej chcielibyście zobaczyć
w najbliższym czasie z wybranych elementów.

Wiesz... walnę wprost. Kretyńskie to jest (dziś doszłam do takiego wniosku). Bo zanim się wprowadzi nowości powinno się zadbać o to, by obecnie wprowadzone opcje działały normalnie. Sory, ale to jest śmieszne moim zdaniem, że chwalicie się ankietą a nawet nie potraficie zadbać by serwery działały jako tako...
Wiesz za którym razem mnie zalogowało na forum? Za 27. Więc zastanówcie się drodzy Admini, czy w pierwszej kolejności nie lepiej zadbać o to, by to forum działało rzeczywiście jako forum takiej skali jakiej się wydaje być czy o jakieś bzdetne opcje, bez których i tak ludzie przeżyją. Mój podpis mówi chyba wszystko. Wiele razy pisałam o tym, nawet w odpowiedzi na posta jednego z adminów, który ba! wypowiadał się w danym temacie, odpisał osobie, która swoje żale wylała przede mną i osobie, która wylała je po mnie. Mojego posta pominął. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie to mieć miejsca... ;/ Zastanówcie się, bo to jest naprawdę wkurzające. Logowałam się pół godziny. I nie wmawiajcie mi, że to coś z moim netem. Jakoś inne strony działają normalnie... ;/

PS. Żeby nie było, że jestem przeciwna nowym opcjom - nie. Tylko po prostu jest to upychanie na siłę, byle ludziom było lepiej. Zadbajcie o fundamenty, bo dom Wam runie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować