Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 13:16, Laid back napisał:

Pełen spis znajdziecie tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43896&u=1

Zapraszam :)


Jeden moduł "Własny tekst" nie działa nie pozwala się z edytować tylko odświeża mi stronę. chodzi mi o ten co mam na samej górze ;/

Ale zmiany są dobre podobają mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego spoilera to inaczej sobie wyobrażałem, że będzie wyglądał. Myślałem, że będzie to coś w stylu, że jeśli chcesz przeczytać co jest w nim napisane to kliknij w jeden przycisk i się ta treść pojawi. Ale ten pomysł jest śmieszny ;)

Spoiler

Uwaga! Uwaga! Test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zakodowany spoiler to pierwszą rzeczą, która mi przyszła do głowy było "O, można pisać Braillem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:16, Laid back napisał:

Pełen spis znajdziecie tutaj:

No, fajnie fajnie, ale podejrzewam, że jeszcze spowolni to serwery ;/ A swoje już pisałam, jak zapewne pamiętasz. Co do gsów... opcja, żeby widzieć KTO gsa oglądał jest jak dla mnie bez sensu. Gdzieś na poziomie n-k, no ale niektórym się może spodobać. Co do modułów "własny tekst" - podoba mi się. Niektórzy dawali w jednym module wiele różnych rzeczy (ze względu na ich niewielką ilość), co komplikowało edycję. A tak to można dać wszystko osobno, wszystko elegancko podpisane. Co do zmian na forum... widzę, że się wszyscy spoilerami bawią. Mnie niepotrzebne, ale fajnie rozwiązane. Opcja "W"? Niezłe, muszę przyznać, że mi się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:27, Mistic napisał:

Spoiler

I tak nie będe z tego korzystał ku rozpaczy co niektórych, regulamin nie wymusza na
mnie stosowania tego szajsu :-)



Co Ty, to będzie podpadać pod "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:10, cinus` napisał:

Co Ty, to będzie podpadać pod "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania
ze strony" :P


A zmuszanie przez loo(u)serów do korzystania z tego czegoś pod coś takiego podpadać nie będzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja W według mnie niepotrzebna, spoilery się przydadzą, bo nieraz nie zauważyłem słowa ,,spoiler", a co do gsów, to czuć trochę nk, ale całkiem przydatne...Widać, który ze znajomków odwiedza, a kto nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:12, Mistic napisał:

A zmuszanie przez loo(u)serów do korzystania z tego czegoś pod coś takiego podpadać nie będzie? :-)


Nie. Zostało to stworzone dla wszystkich użytnkowników forum aby tego używać jak jest potrzeba, żeby zmniejszyć ryzyko natknięcia się na spoiler przez osoby które sobie tego nie życzą. To, że jakiejś jednostce to nie pasuje to już sprawa tej osoby, albo się dostosuje do większości albo wypad z forum, proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę powiedzieć, że opcje wprowadzone w dniu dzisiejszym są w 100% trafne, nawet nie zauważyłem spadku funkcjonalności serwisu jest jak było czyli te zmiany nic nie pogorszyły. Zmiany oceniam w skali szkolnej na 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:12, Mistic napisał:

A zmuszanie przez loo(u)serów do korzystania z tego czegoś pod coś takiego podpadać nie
będzie? :-)


Nie, bo moderator powie, że tak trzeba i koniec dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:46, KŁEJK napisał:

To chyba jest najlepszy temat na takie pytanie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33173&pid=61

Może mnie ktoś oświecić ocb ? Jaka akcja świąteczna ? Jaki konkurs ? A gdzie poprzednie
pytania ?

Chyba że to sprawka jakiegoś chochlika ;-D.

Też się zastanawiałem, ale odpowiedź już jest: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44241&u=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od pewnego czasu mam problem jak na zdjęciu... Coś się nie ładuje... Wiecie może co zrobić? Bo nie chce mi się przesiadać na Firefoxa...

20081219230402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować