Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 19:40, Erunn0 napisał:

A tak poważniej to Insider opierał się głównie na gram.pl i szkoda żeby zniknął z CDA.


Nie no, CDPI to przede wszystkim magazyn CD Projektu, my tam od zawsze pojawialiśmy się niejako gościnnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę szkoda, że nie jesteście już pod skrzydłami CDP... ;< Buuuu, buuuu... Idę po chusteczki... <smark> ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeśli konsekwencją odłączenia będzie np powiększenie asortymentu sklepu, a przy tym nie nakierowanie samej strony na robienie jedynie reklamy CDP, to osobiście uważam to za korzystne. Bo np "Dni z", w których można było przeczytać mniej niż w zwykłej choćby recenzji, służące jedynie promowaniu CDP, albo wszelakie inne reklamy, jak wrzucanie na tło grafiki z Crysisa przyprawiało mnie o mdłości. Jeśli dzięki rozłące gram.pl się faktycznie usamodzielni - jestem całkowicie za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że CDPy też będą wpadać. Fajnie że zaczynacie radzić sobie sami. Zostanę z wami do końca ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:55, Baal Namib napisał:

Zostanę z wami do końca ! :-)


Ja też, o ile gram.pl czegoś nie popsuje przez te wszystkie zmiany i w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy, jak gram.pl zmieniło się w sp. z.o.o to nadal, ma kontakty z CDProjekt, czy już na zawsze te dwie spółki są oddzielone od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie naprawdę tak jak piszą to będzie baaardzo różowo :) Z pewnością tańsze gry przyciągną wiele osób do sklepu, nie mogę się doczekać :) Swoją drogą nie jesteście na tyle niezeleżni żeby całkowicie się odizolować od CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem głupio.Gram zawsze mi się kojarzyło z CDP. I mam pytanko czy to rozstanie oznacza też,że gier CDP nie będzie można już rejestrować na gramie i czy w sklepie gram pojawią się gry innych wydawców? Mp. Cenegi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Z jednej strony radość z drugiej strony lekki szok :)

Mam tylko pytanie: Jeżeli nie należycie już do CDP to przez gram.pl nie będzie można rejestrować gier CDP?
Ciekawi mnie również takie rzeczy jak dożywotnia wymiana pomoc techniczna itp.

Pozdrawiam! (a co z gram.tv?) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiem podejrzewać, że ów wiadomość wprowadza w błąd. Bo czy aby na pewno gram.pl stało się spółką niezależną? Wątpie. Jest teraz spółką odrębną co nie znaczy, że niezależną. Właścicielem udziałów gram.pl sp. z o.o. może być CDP albo właściciele CDP. Innymi słowy - powstała nowa spółka, ale wiąże się to jedynie ze zmianą struktury prawnej. W rzeczywistości wszystko jest kontrolowane przez tych samych ludzi co kontrolują CDP. Ergo - nie miało miejsce uniezależnienie, lecz wyodrębnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:06, Piotrbov napisał:

A czy, jak gram.pl zmieniło się w sp. z.o.o to nadal, ma kontakty z CDProjekt, czy już
na zawsze te dwie spółki są oddzielone od siebie?


Pytasz czy odbierają od nas maile albo telefony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:14, 143872 napisał:

Swoją drogą nie jesteście na tyle niezeleżni żeby całkowicie się odizolować od CDP ;)


A jakiś argument? :>

Wiesz, już od jakiegoś czasu realizowaliśmy politykę nie tyle odrębną, co podążającą często innymi ścieżkami niż ta prezentowana przez CDP. Owszem, częstokroć organizowaliśmy wspólne akcje (i to najpewniej się nie zmieni. Bo i po co?), ale rozpoczęcie działalności nowej spółki to dla nas także kolejne możliwości i pole do popisu/rozwoju (niepotrzebne skreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... wolałbym po staremu. Logo gram.pl z podpisem z CD Projekt pod spodem, a nie zwykłe gram.pl. (BTW, zauważyliście, że zmienione logo na górze strony jakoś kontrastuje z resztą layoutu?) Choć może przesadzam? Może rzeczywiście wyjdzie to na dobre serwisowi? Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:33, PtaQ15 napisał:

Mam tylko pytanie: Jeżeli nie należycie już do CDP to przez gram.pl nie będzie można
rejestrować gier CDP?
Ciekawi mnie również takie rzeczy jak dożywotnia wymiana pomoc techniczna itp.

Pozdrawiam! (a co z gram.tv?) xD


To może tak globalnie odpowiem. Jeśli jakiś temat jeszcze nie został przez nas przedstawiony, to nie znaczy, że nad nim nie pracujemy. O części naszych planów i rozwiązań jeszcze po prostu powiedzieć nie możemy (z różnych względów). Dlatego powtórzę raz jeszcze - cierpliwości (tak, wiem - łatwo powiedzieć :)). W swoim czasie wszystko się wyjaśni. To może być naprawdę magiczny rok, ale potrzebujemy Waszego wsparcia. Dlaczego? Kurcze, my także musimy wiedzieć, że gra jest warta świeczki i to wirtualne klepanie po plecach oraz Wasz odzew jest dla nas niczym oddech pełną piersią... Dobra, kończę już, bo niebezpiecznie w klimaty liryki uderzam. Zaraz zacznę czterowierszem pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Jedziemy po całości i źle oceniamy gry CDP? ;)
Tak bardziej serio - jestem ciekaw czy teraz w sklepie gramu pojawią się na przykład gry Cenegi.
Gram 2.0? Cóż, mam nadzieje, że nie będzie to oznaczać nowego forum, gramsajtów i wielkiego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:38, Spaykus napisał:

A jakiś argument? :>


Hmm ... Może to, że CDP jest wydawcą gier a wy jedynie macie sklep internetowy i bardzo dobre forum, równie dobrze mogli by sami teraz coś takiego zrobić i zrezygnować z waszej pomocy, ale tego pewnie zrobić nie mogą to zapewne istnieje jakaś umowa na wypadek takiej sytuacji. Może źle mówię, nie znam się na tym, jestem jeszcze młody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować