Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

Po pierwsze gratulacje, mam nadzieje że będzie jeszcze Pozytywnych zmian ;]
I jeszcze takie pytanie na pół związane z tematem, czy możemy liczyć na "większe wsparcie" przy zlocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oszołomony tymi nowościami :P Forum trochę się zmienilo , nie wiem co z Ircem i sklepem :P Nie no usamodzielnienie się spółki wyjdzie na dobre gram.pl . Mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa;) mam nadzieje ze znizki na gry wydawane przez CDP pozostana? czy CDP otworzy wlasny sklep internetowy? oczekuje odpowiedzi na te pytania!!!;] a tak nawiasem to SERDECZNE GRATULACJE! BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na reklamach Google to Gram.pl zarabia, wiem bo sam to robię. A tak pozatym to gratuluję wyzwolenia, najbardziej liczę na wprowadzene gier w całości za wPln-y. Mam nadzieję, że będziecie się prężnie rozwijać, Matias33.

P.S - jestem z wami już 812 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gratulacje! :) Oby tak dalej! :)

Jak gram.pl będzie się dalej tak rozwijać, to niedługo zacznie robić własne gry. :P

Fajnie by było, gdyby gram.pl wprowadziło swoje koszulki- do zamówienia w sklepie gram.pl oczywiście- z ksywką zamawiającego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:27, Idzikowski6 napisał:

A takie pytanie do jakiegoś pracownika, jeśli by się zjawił - czy poszukujecie może nowych
osób do pracy w samej redakcji, związanej z newsami, artykułami itd? Dziękuję z góry
za odpowiedź ;-)

Mamy mocny zespół - ale to nie znaczy, że nie da się go jeszcze dodatkowo wzmocnić... Dostajemy sporo zgłoszeń i żadnego nie zostawiamy bez odpowiedzi (choć nasz czas reakcji czasem się wydłuża). Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres redakcja@gram.pl - oprócz standardowego przedstawienia kwalifikacji bardzo pomocne są przykładowe artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że CDP ot tak po prostu wypuścił gram.pl ze swoich objęć. W końcu wywalili kupę kasy na stworzenie portalu i jego dwuletnią działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:53, Solmath napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że CDP ot tak po prostu wypuścił gram.pl ze swoich objęć. W
końcu wywalili kupę kasy na stworzenie portalu i jego dwuletnią działalność.


Teraz będą zarabiać więcej (pewnie jedni i drudzy :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować